rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinen bardziej postawić na uderzenia z dystansu. Tak min 5 uderzeń na 45 min przy bardzo cofniętym przeciwniku. Mamy wykonawców tego ale jakoś do tej pory nie za bardzo to robiliśmy. Próbować a może coś wpadnie albo chociaż przeciwnik będzie musiał wyżej wychodzić.
0
Przegra może trzy mecze presezonu i tutaj zaczną go zwalniać. Jedyna dobra i realna kandydatura.
0
Jedna rzecz mnie martwi w tym zamachu. Są nimi ludzie którzy zamiast pomagać innym to nagrywają filmiki z tragedii i wrzucają do sieci dla kasy czy innych lajkow. I to jest upadek ludzkości.
0
Ja na Twitterze czytałem ze został poinformowany ze zostaje. Narazie to nie można w nic wierzyć.
0
Może i tak. Ale przyznasz ze teraz się pół świata z nas śmieje. I znowu wróci ze symulanci a już tak dobrze było.
0
Ciekawe czy tez tak mówiłeś o ułamku sekund jak nam ten sędzia nie uznał bramki
1
Ja myśle ze z tymi karnymi dla Barcelony było specjalnie. Pokazanie ze sędziowie mylą sie na jej korzyść tez. Moim zdaniem to było takie trochę upokorzenie Barcelony. Przez cały sezon krzyczeli na sędziów a w sumie w najmniej ważnym meczu sędzia myli sie na jej korzyść i pomaga wygrać.
Tak to widzę.
1
To sobie tu kupisz wszystko. Cenowo nie różni sie bardzo. Makaron za miej niż funt kupisz to wychodzi tyle samo co w Polsce. A i polskie sklepy są tylko tutaj to trochę drożej wychodzi
1
Ale jedziesz do pracy czy na wycieczkę? Czy ja wiem czy tak drogo?
W Anglii tez masz Lidla, Tesco gdzie jest tanie jedzenie. Ja mieszkam od 11 lat i nigdy nie przywoziłem z Polski jedzenia
6
Ale to było pytanie o pomocników z poza Barcelony
0
Sory ze to powiem ale na tym zdjeciu wygląda jak wrak człowieka. Nie dziwie mu sie ze odchodzi.
0
Bez przesady. Ten w USA to tylko dla kasy jest. Messi to pewnie ze dwa rajdy zrobi pod publikę i zejdzie, reszta tak samo. Co to za klasyk jak pół Europy nie obejrzy bo bedzie spać. Klasyki to są zawsze o coś.
3
A tylko u nas polemika czy zawodnicy pierwszej reprezentacji mają grać na tych mistrzostwach. Okaże sie ze wszyscy mają fajne ekipy oprócz nas.
30
Ja myśle ze te nasze marzenia i cała polemika nie ma sensu. Tytuł jest już w Madrycie i nie zdziwię się ze już cała feta tez jest ustalona. Jeszcze puchar im wręczą na stadionie.
My mieliśmy wszystko w swoich rękach żeby być zależnym od siebie. Daliśmy dupy i tyle w temacie.
0
Ok 55 milionów za sezon
0
Po pierwsze wygrał superpuchar Hiszpanii, po drugie wiemy jak pracuje, po trzecie Barcelona teraz nie zatrudni trenera który biegle nie mówi po hiszpańsku lub tez katalońsku. Na tą chwile jest najlepszym kandydatem i już nie wymyślajmy kogo byśmy nie chcieli.
7
Tak za 100 milionów napewno
0
Tak masz racje, ale w tym sezonie za każdym razem kiedy wstawiał rezerwowych to dawali ciała. To pewnie wolał nie ryzykować z młodymi.
2
Ale Lucho szedł na wynik. A poza tym z trzeciego poziomu rozgrywek na top to by było za dużo. Kiedy Xavi i Iniesta wchodzili to nie było takiego parcia na trofea.
22
A ja myśle ze tytuł już od dawna jest w Madrycie. Sadze ze od naszej porażki w Maladze. Ten mecz był kluczowy i niestety przegrany przez nas.
0
Zauważyłem właśnie.
0
A można postawić u bukmachera zwycięstwo i remis w jednym zakładzie?
Ze jak padnie jakiś z tych wyników to wygrywam?
0
Mascherano kontuzja
0
Watpie. Jak dzisiaj Sevilla nie wygra to można im już gratulować. W zeszłym sezonie było tak samo tylko ze to oni chcieli naszej porażki.
0
Zostawić na kolejny sezon ale nowy trener musi konsekwentnie wystawiać go na jednej pozycji i wtedy sie zobaczy czy sie nada. Musi nabrać automatyzmów jak np Alba z Neymarem i Iniestą.
0
A wybiorą Unzue.
0
Teraz jest taka sama sytuacja jak w zeszłym sezonie. Wtedy biali sie modlili żebyśmy my sie potknęli a teraz my sie modlimy. Jak sie skończyło rok temu każdy wie dlatego nie robiłbym sobie nadzieji.
9
Odnoszę wrażenie ze jego zabrakło w niektórych przegranych meczach.
0
Wątpie. Niektórzy mówią to co Messi myśli.
0
Może wyda Ci się to trochę naiwne ale ja bym zostawił tą pomoc a zajął się prawą stroną. Potrzebujemy tam dobrego obrońcę jak i skrzydłowego. I wtedy będzie więcej opcji do rozegrania. Na prawej musimy mieć to samo co na lewej stronie. Szybkość, drybling dobra wrzutka.
Z takimi skrzydłami to i obecna pomoc da rade biorąc pod uwagę ze tam będzie tez Messi.