rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To oni gorzej sędziują jak nasi sędziowie w ekstraklasie. Ale zobacz np w Anglii jak sędzia czegoście nie zauważy to komisja ligi weryfikuje i nakłada karę na zawodnika a w Hiszpanii maja to w dupie wszystko tylko tak zostawiają.
2
Może i tak. Mi już nawet nie chodzi o Barce czy Real ale o te mniejsze kluby ja Villareal, Sosiedad czy inne ile razy grają dobrze a przez błędy arbitra w meczach z gigantami ich praca idzie na marne.
0
Ja nie rozumiem czegos. Wypisuje każdy na Twitterze, skarży sie ze wynoszą torby z logo realu a nikt tego nie zgłosi do UEFA czy fifa ze jest niski poziom sędziowania albo podejrzenie o korupcję.
0
Już tak na górkę powiedziałem żeby w hura optymizm nie wpadać
0
A ja myśle ze nie jest tak źle. 4 punkty straty na tyle kolejek do końca to jest praktycznie nic. My musimy grać swoje i nie patrzeć sie na Real tak jak dzisiaj zrobiliśmy.
0
Skrót z komentarzem Rac1
Jeżeli było to sorki
0
Na tej powtórce widać jaką drogę Messi pokonał i nikt sie nim nie zainteresował. Zapomnieli o nim?
0
A nie było balonika na koniec tamtego roku?
1
A w Legii już widzę ze balonik pomału pęka z dobrą grą.
2
Trzeba popatrzeć na źródło i w jakiej sytuacji sie znajdujemy i nasz najgroźniejszy konkurent.
Nie łapie sie już na takie triki.
0
Na to powinni zakaz wprowadzić. Grasz w pucharach na wiosnę zakaz sprzedaży. Żadna europejska drużyna tak nie robi oprócz naszych.
0
Jak ktoś sprzedaje trzech podstawowych zawodników to tak sie zawsze skończy. Dopóki nie zmienią mentalności szefowie Legii to nie ma co liczyć na granie dalej w pucharach.
0
Montoia tez po sezonie dopiero odszedł
0
Ale w tym i zeszłym raczej już tak. Pamiętaj ze tryplet wygraliśmy tylko dwa razy co zdarza sie bardzo rzadko i zawsze w pierwszym sezonie nowego terenera.
0
Tylko zobacz jakich my mieliśmy przeciwników w tej edycji. Żadna sie nie położyła, w każdym meczu musieliśmy drżeć o wynik dwumeczu. Ale żadna drużyna sie tez tak nie spina na puchar jak my.
0
Sory ze to powiem ale w przyszłym sezonie powinnismy odpuścić sobie ten puchar króla i grać cała edycje rezerwowym składem. Bo chyba przez to zajechaliśmy się od początku roku.
4
Gwiżdżą tacy kibice jacy są czasami tutaj na tej stronie.
0
Dokładnie wychodzi jakieś 34.90
0
Raczej prezydent odejdzie prędzej od Leo. Ten klub należy do Messiego tylko nikt o tym głośno nie mówi.
0
Tak. Ja mam ten pakiet za 19.90 i dobrałem Eleven za 15 zł
0
Nie wiem jak sobie radził. Nie moge go sobie skojarzyć.
0
Ale Gomes nawet nie pasuje na tą pozycje. Za tą kasę to mogli mieć lepszego rozgrywajacego.
0
Tak samo uważam. Gomesa wzięli tylko przez to ze Real go chciał. Na kupowali młodych zawodników na przyszłość ok ale co Inieste, Messiego, Suareza czy Busiego obchodzi co bedzie za 5lat ich interesuje dany sezon i chcą zawodników zdolnych wejść do drużyny z marszu jak Suarez czy Rakitic
1
Pewnie ma swoich ludzi i to pewnie wśród graczy też. Można żartobliwie powiedzieć "adwokatów".
Taki Mascherano, Suarez, Busi nawet Iniesta po jego ostatnich słowach po porażce z PSG.
To są moje tylko domysły. Życzę Barcelonie jak najlepiej nieprzerwalnie od 25 lat.
0
Ale on siedzi cicho. Słyszałeś jakaś jego wypowiedz?
Przypomnij sobie ostatnie słowa Mascherano to daje do myślenia.
Po drugie w każdej drużynie tak jest. W Realu rządzi Ronaldo,w Man utd Zlatan i jeszcze by można długo wymieniać. Tylko nas kibiców Barcelony to nie interesuje.
0
Wiem ze nikt tego nie potwierdzi. Ale mam na uwadze tez sytuacje Villi i Telo z Messim i co się później z nimi stało.
0
A ja nie wątpię i nie dziwie mu się.
http://m.ligabbva.pl/aktualnosci/12031/messi-chce-powaznych-zmian-na-camp-nou_.html
Może i wyssane z palca a może coś w tym jest.
1
To według Ciebie ma w każdym meczu biegać od pola karnego do pola karnego?
1
Zgadzam sie w 100 procentach. U nas jest tak nie wiesz co zrobić z piłką podaj do Leo może coś wykąbinuje.
1
Przeczytałem na fb ze Messi żąda zmian po sezonie. Wiecie co nie dziwie mu sie. Ma już swoje lata i może zostało mu dwa może trzy lata gry na takim poziomie i raczej nie chce marnować ich z graczami którzy nie pasują albo nie wkładają serca w grę.