1

Przede wszystkim to był tvn. Oni nawet porządnych dziennikarzy sportowych nie maja to sie niedziw. Może wzięli informacje z RM.pl

0

Ale ekspert mówił ze to prawidłowa bramka nawet było na stronie.

0

Który błąd? Bo z tego co czytałem to wszystkie bramki prawidłowe.

0

A ja powiem tak. Jak oni (Madryt) musza sie nas i swojej formy obawiać ze sięgają po takie rzeczy jak te z sędziami. Każdy rozsądny kibic wie ze jeszcze żadna drużyna nie wygrała mistrzostwa w styczniu. Po drugie oni wiedza ze tez u nich przyjdzie spadek formy i to może już nie długo. Dlatego trochę chłodnej głowy i wiary przynajmniej do marca. Nam teraz wychodzi ten trening w Katarze.

0

Damy radę. Dopóki jest matematyczna szansa to wszystko jest możliwe.

0

A ja cały czas jestem dobrej myśli. Najgorsze tereny mamy za sobą. Teraz tylko zacząć wygrywać na własnym stadionie.

1

Mi się wydaje ze z Denisem to problemem sa te zapłaty do Man City co 10 jego występów. Może Barca nie ma za dużo w budżecie i tak to się przeciąga teraz nie gra żeby np na koniec sezonu grał więcej

0

Wszyscy zastanawiają sie dlaczego Vidal ciagle jest poza kadrą.
Bo obejrzeniu meczy z jego udziałem dochodzę do wniosku że poprostu jest słaby w obronie przy takim systemie Barcelony. Przy bardzo ofensywnym Albie musi być na drugiej stronie ktoś kto w miare dobrze gra w defensywie. Nawet z tak słabym przeciwnikiem jak Hercules miał problemy. Jest dobry w ofensywie ale trzeba bronić rowniez.
Zaznaczam to jest tylko moja opinia.

0

Przypomnij sobie zeszły sezon. Graliśmy jak z nut seria meczy bez porażki i co? LM przegraliśmy chyba na koniec marca, ligę o mały włos tez. Nie będziemy zawsze grać pięknie i wygrywać po 5:0. Będą porażki i to nie jedna jeszcze ale liczy się to co na koniec sezonu zabierzemy do gabloty.

0

Z jakimi lepszymi drużynami? Pamiętaj to początek roku dopiero. Możesz tak mówić w marcu albo kwietniu jak będą rozstrzygające mecze. Narazie gramy o wszystko i wszystko jest w naszych rękach. Nawet ta strata w lidze jest do odrobienia bo nie wierze ze Real wygra wszystkie mecze do końca. Zobacz jaki mieliśmy kalendarz w lidze same najgorsze wyjazdy w tej rundzie są.

4

Kiedy emocje po wczorajszym meczu trochę opadły kilka moich spostrzeżeń. Może co teraz powiem zbulwersuje każdego ale może dobrze ze przegraliśmy teraz. Każda seria się kiedyś kończy i dobrze ze się skończyła teraz a nie np w finale. Iniesta może zagra na lepszym poziomie bo wczoraj nie był soba. Do rewanżu, po tych chamskich zachowaniach graczy Atheticu, pojedziemy na 120 procent motywacji. Tu mi się przypomina zaraz mecz z Milanem. Ja jestem dobrej myśli.

1

Dostanie jak jakimś cudem przejdą Barce i trafia na Real. To przed tym meczem dostanie.

0

Bo Real jest przeciwny video powtórką dlatego nie bedzie.

12

Po 2044 dniach w serwisie, 739 komentarzach osiągnąłem granice 1000 ocen moich komentarzy.
Dzięki koledzy i koleżanki.
Musiałem sie pochwalić. Pozdrowienia dla wszystkich.

9

Nc+ tylko piłkę? NBA, piłka ręczna, żużel to nie sport?

27

Jak ja sie cieszę ze mamy Suareza zamiast Aguero. Poziom nie porównywalny.
Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich kibiców FC Barcelony.

0

Tak. Ściągasz na kompa, pózniej wchodzisz na fb sopcasta i tam są linki i napisane jak co robić.

0

Sopcact na laptopa jest najlepszy. Może bez polskiego komentarza ale śmiga

0

Klasyk w kwietniu. Ja bym przedłużył. Marzec to tylko jeden miesiąc a sezon długi.

0

Ja w Anglii. I tutaj jest kilka rozwiązań polskiej telewizij

0

Tego nawet nie skojarzyłem chyba z tych emocji

0

Ale pamietam ze w meczu z Atletico za tą rękę każdy inny piłkarz by miał czerwoną a Iniesta chyba nawet żółtej nie dostał.

0

Telewizjada ponownie działa ale trzeba płacić. A jaki kraj jeżeli można zapytać?

0

Nie działa, Eleven na stronie rowniez nie dziala

15

Pamiętaj największy szacunek dajesz przeciwnikowi grając w pełni zaangazowania

0

Bo sędziuje jutro hit

3

A ja jak nigdy dotąd nie jaram sie aż tak tym meczem. Do końca sezonu jeszcze długa droga i my jak i Real zgubimy punkty. W zeszłym sezonie mieliśmy 12ptk przewagi a mistrzostwo zdobyliśmy w ostatnim meczu. Najważniejsze to dobrze zacząć nowy rok i podnieść formę na decydujące miesiące.

2

Ale tu jest płacz. Ludzie jest dopiero 13 kolejka, mamy tylko 6 punktów straty. Real tez nie gra cudownie. Zobaczcie jakie my wyjazdy mieliśmy w tej rundzie praktycznie wszystkie najgorsze stadiony dla nas. Poczekajmy po nowym roku. Real złapie zadyszkę po KMS a my najważniejsze mecze mamy u siebie. Głowa do góry bedzie dobrze.

0

A ja jestem dobrej myśli. Do przerwy nie straciliśmy bramki, nie przegrywamy. Jeszcze przetrzymac pierwsze 15min i ostatnie pół godziny nasze

0

To już nudne zaczyna być. Pewne osoby nigdy nie pogodzą sie z porażką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?