rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po ostatnich meczach odnoszę wrażenie ze drużyna ciagle ufa LE i nie patrzy na ewentualne jego odejście.
0
Kalendarz mamy super. Trudny rywal na przemian z łatwym. Bedzie czas na rotacje i odpoczynek gwiazd. Już w niedziele Suarez może usiąść na ławce.
0
Masz racje. I jeszcze oni nie maja Oblaka chyba jeszcze to tez plus.
1
Nie przesadzaj już. Zobacz jak Neymar walczy, ile akcji nam napędza.
0
A mi sie wydaje ze zagramy trójką obrońców. Alba i Robero jako wachadlowi, Gomes DP, Messi z Denisem i z przodu waleczny Suarez i szybki Neymar
0
Śmieszyło mnie jak Madryckie gazety w grudniu pisały "ta drużyna idzie po wszystko jak po swoje" a tu klops. Liga tez bedzie pewnie napięta do końca.
0
Dziura w murze była
0
Aż tak słabi nie byliśmy. Ale teraz tez gownie walka chodzi o rozgrywki europejskie. Ile można wygrywać PK
0
Z tego co pamietam to po zdobyciu Pucharu Europy i końcu dream teamu następnym pucharem jaki zdobyliśmy na arenie międzynarodowej był PZP z Benfiką po golu Ronaldo a trenerem był van Gall. Następnym pucharem była LM za Rijkarda.
Jeżeli się mylę to z góry przepraszam ale pisze z pamięci.
0
Byli trenerzy z zewnątrz. Jedyny co poważniejszego osiągnął to Rijkard. Pamiętaj ze od 92 roku do 2006 wygraliśmy tylko jeden puchar zdobywców pucharów. Przypomnij rowniez sobie rowniez przypadek Taty Martino. Tak wiec widzisz wszystkie znaki na niebie wskazują ze jesteśmy skazani na trenera z wewnątrz.
Ja to widzę tak ze LE zostaje na przyszły rok a po nim przychodzi Xavi.
0
Weź pod uwagę ze Guardiola za nim obiął pierwszą drużynę trenował Barcelonę B i siedział w wewnątrz klubu. A Koeman od kiedy nie ma go w klubie? Inny typ trenera, nie pasujący do naszego stylu.
1
Tylko kogo? W Barcelonie sprawdzają sie trenerzy którzy kiedyś grali w Barcie. Koeman myśle ze nie ten poziom. LE zostanie na jeszcze jeden sezon.
0
A widziałeś ile razy był falulowany? Tylko jeden zawodnik Realu dostał żółtą kartkę i to w samej końcówce. To nie było normalne. Ja mu sie wcale nie dziwie. A poza tym wytrącał przeciwnika z równowagi.
0
Sporo ludzi jest niezadowolona z wczorajszego meczu. Ja powiem na odwrót. Jestem bardzo zadowolony nawet z tego jak sie zachowywali. To było takie Atletico 2.0. Kopnij, pokłuć sie z sędzią, popchnij, poudawaj. Piękne to było. Czasami tak trzeba grać żeby wygrać. Chwilami zauważyłem nawet jak Barca była całą drużyną na swojej połowie za linią piłki to jest rzadkość.
5
Leo pokazuje tym ze każdy jest ważny w tej drużynie. Każdy musi wziasc odpowiedzialność za wynik chociaż to bardzo trudny teren.
0
Dla mnie to wyglądało trochę jak taka gra na wytrącenie przeciwnika.
0
Dawno nie oglądałem tak wyrachowanej i bezczelnej Barcelony.
0
Ja sie wcale nie dziwie Leo ze tak reaguje. Sędzia to chyba sobie przypomniał ze plan van Bastena jeszcze nie wszedł w życie i są żółte kartki. Pierwsza powinna być za kopnięcie piłka w Leo a druga za ciągniecie i przerwanie akcji asedzia nic.
1
Wygraliśmy tryplet?
A tak na poważnie to Lucho sam powiedział ze zobaczymy czy Leo bedzie poddawany rotacją. Pamiętaj teraz jest dwumecz i nawet nie wysoka porażka nic nie zmienia.
1
Wyobrażacie sobie jakie plotki wybuchną jak np Lucho posadzi Leo na ławce z Sosiedad.
Świat dziennikarstwa sie skończy.
1
Przy The Sun to Fakt najbardziej wiarygodna gazeta w Europie. Haha
1
Teraz zaczną się artykuły destabilizujące Barce.
1
Pisałem wiele razy ze trzeba z ocenami sezonu czekać do końcówki marca a nie w styczniu rozdawać tytuły.
0
Mi sie wydaje ze to jest taka pokazówka. Ze bez zgody klubu nie możesz nic mowić o Leo w trakcie negocjacji. Najpierw ten Garau. Jego tak szybko by sie nie dało zwolnić to zwolnili kogos innego za własne zdanie. Dla przykładu.
0
Tak samo ja Zizu. Nie pamietam nazwiska ale rekord nam w zeszłym roku uratował chyba gracz Barcy B
0
Bardzo dobra odpowiedz. Tez tak uważam.
1
Taka sytuacja
Przy dobrym wyniku np w meczu z Las Palmas sędzia myli się na naszą korzyść i dyktuje karnego.
Co nasi zawodnicy powinni zrobić?
Strzelić karnego i słuchać ze na ich korzyść tez się mylą?
Specjalnie przestrzelić?
Iść do sędziego i powiedzieć ze się pomylił?
Sytuacja bardzo prawdopodobna. Ciekawy opini.
0
Z tym telefonem pewnie jest tak jak ze wszystkim co podaje Marca. Jutro Sport i Deportivo zaprzeczą a As poda ze jedli kolacje. I tak w kółko.
1
Ja tez nie wiem. To chyba przez brak kawy z rana.
0
Wszyscy piszą o tej gali. Zobaczcie jak był ułożony kalendarz. Real grał w środę i sobotę i teraz w czwartek. My w czwartek, niedziele wieczorem i teraz w środe i to dwa mecze na wyjeździe. Nie dziwie sie chlopaką ze nie pojechali na tą słabą galę.