rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy jak Suarezowi anulują tę kartkę (w co watpię) to powinni chyba te jego wybuchy rowniez anulować bo były następstwem tej niesłusznej kartki
0
Andre Gomes z wczorajszego meczu.
Moim zdaniem ma zadatki na dobrego DP.
0
Simeone nagle zapomniał jak w zeszłym sezonie sędzia w LM nie podyktował karnego za zagranie ręką i polu karnym w ostatniej akcji meczu z nami.
0
Ale oni nauczyli sie cierpieć. Kiedyś to było nie możliwe.
0
Ale Krychowiak jednak jakieś szanse dostawał czy to w lidze czy LM
5
Jak nie gra w klubie to co sie dziwisz. To samo jest z Krychowiakiem.
0
Mi się wydaje ze ten trener myśli ze drugi sezon poleci na tej samej powiedzmy 15 zawodników.
Czy ja wiem czy aż taki słaby jest w rezerwach pokazuje się z całkiem dobrej strony
0
Lisy grają piach. Ja się dziwie czemu Ranieri nie daje szans Kapusce i tak dostają w dupę za każdym razem a chłopak może by coś pokazał
0
Ale to już nie pierwszy taki piłkarz w karierze LE. Chyba ze chcą mu zrobić na złość.
9
A Vidal brał dzisiaj udzial w każdej bramce. Gość który był jedna noga na wylocie. Jednak Lucho umnie odzyskiwać piłkarzy
0
Ostatnio było widać ze Vidal złapał dobry kontakt z MSN. Może będziemy tak grać z Leo w środku i Vidalem na skrzydle w końcówce sezonu.
12
Ale Messi sie zmienił. Kiedyś jak schodził to obrażony siadał gdzieś z tylu a teraz usmiech, żarty nawet przybita piątka z LE po trzeciej bramce. Normalnie aż miło patrzeć.
1
Gdzie są teraz hejterzy Luisa Enrique?
0
Przecież był kontuzjowany. Ledwo co dostał zielone światło
1
Ja bym chciał zobaczyć ustawienie 1-4-1-4-1 od samego początku meczu z Vidalem i Neymarem na skrzydłach i Messiego ustawionego za Suarezem
0
Fatalne to by były jakby zagrali z nie wyleczonymi kontuzjami i zeszli po paru minutach
3
A powiedz co takiego gra Pogba. Oglądam reguralnie PL i szału tam nie robi poza przebłyskami. Byśmy go kupili za cenę 5 zawodników i na sile wystawiali bo musi grać. A Alba dalej by nie miał zastępcy, przy kontuzji dwóch pomocników znowu byłby płacz ze nie ma kim grać. Zrobiliśmy dobre transfery ale to są młodzi piłkarze i potrzebują wejść w system. Nie tacy zawodnicy przepadali w systemie Barcelony.
2
Przez dwa ostatnie sezony zasuwał na prawej stronie. Nie wiem ale ja ciagle w niego wierze tak jak w innych. Jestem ich kibicem od 25 lat i bywało gorzej.
7
On jest zajechany na maxa. Już na ostatnie zgrupowanie kadry czy jakiś mecz trener go nie powołał. Z drugiej strony ile lat możesz biegać na pełnych obrotach wzdłuż i wszerz boiska. To musiało nastąpić.
0
Raczej to nie możliwe. Nic mu nie udowodnią nawet jak gdzieś maczał palce
0
Z ta obroną LM to jest ciężki temat. Już nie takie potęgi były co już im ten drugi puchar wręczano.
Zawsze gdzieś zabraknie sił. Moim zdaniem to przez KMS żadnej drużynie się nie udało obronić LM i składa się na to wiele czynników.
My musimy grać swoje. Wczorajszy mecz pokazał że nikt nam punktów za darmo nie odda
1
Ja myśle ze jak Napoli się zepnie to ma wielka szanse ich pogonić z LM
1
Jak widzę te wszystkie komentarze z fioletowej tutaj cieszy mnie jedna rzecz. My ciagle mamy szanse na tryplet a oni już nie.
I z tym stwierdzeniem życzę miłego poniedziałku.
0
To teraz bramka ze spalonego dla realu i niedziele można uznać za bardzo udaną.
0
To teraz Umtiti w lidze to nawet z kontuzja bedzie grał.
Oczywiście z przymrużeniem oka.
0
Ale ta nie uznana bramka to nie był błąd to było oszustwo i złodziejstwo i do takich sytuacji technologia nie jest potrzebna. Każdy sędzia który chodź trochę zna sie na swoim fachu powinien uznać bramkę.
To lekarz tez powinien sie mylić w operacji na korzyść biednego bo jak na bogatym sie pomyli to i tak bogaty przeżyje? A jak na biednym to mu wytknął błąd?
0
Takiego wałku to niepamietam. Nie podyktowany karny czy odgwizdany spalony to jest pikus przy tym skandalu. To przebiło wszystko co było do tej pory.
3
Naszła mnie refleksja.
Jest tez pozytyw tej sytuacji z nie uznaną bramką. Po tej akcji chyba żaden sędzia sie nie odważy gwizdać na niekorzyść Barcelony na oczach całego świata.
Ciekawe co myślą sponsorzy tej ligi. Ja na ich miejscu wykładając takie pieniądze i widząc nie udolnosc sędziów, zarządu ligi i być wyśmiewany na całym świecie bym jakoś zareagował.
1
Jeżeli ktoś napisze ze La Liga jest najlepszą liga na świecie to bedzie wielki wstyd dla tych osób.
Może piłkarsko maja wysoki poziom ale organizacyjnie jest gorsza od naszej ekstraklasy.
Wczoraj plucie sie zawodników zapewne bez konsekwencji, dzisiaj piłka w bramce nie ma gola, ktoś komuś łamie prawie nogę bez konsekwencji. W Premier Leauge by było to nie dopomyslenia.
1
A Neymara i Pique nie było wczoraj na treningu? Na filmiku ich nie widać.