1

Pewnie bez tej akcji by nie bylo dzisiejszej Barcy. Ta akcja napędziła wszystko.

0

Pewnych słów i stwierdzeń nie może mówić.

0

Co on bierze i jakiego dilera ma? Aż jestem ciekaw.

0

Ale jemu tez ktoś musi pomoc tam na górze.

0

W tym dzisiejszym meczu szczęście i fart będzie odgrywało najwiecej. Oby zagrało tym razem z nami.

0

Bzdury. Nawet jak LE ich zmieniał było widać ze nie maja nic przeciwko temu. Nie żąda się głowy trenera który wygrał 8 tytułów i ma szanse na kolejne

0

Bayern to inna historia. Wtedy ich poprostu nie dało się przejść. A my mieliśmy kolosalne problemy wewnątrz.

5

Dokładnie. Przeżyło się trzy razy Atletico również. Tylko ten smutek później jest straszny.

1

W sumie racja.

0

Tak mnie teraz przez myśl przyszło czy jak byśmy ograli PSG czy to by nie było podejrzane. Oczywiście liczę ze tak się stanie bez cienia wątpliwości. Ale bukmacherka by się mogła zatrząść w posadach.

1

Czemu ma się uczuć ze na sile ktoś nawet nie przygotowany musi grać?
Dla mnie to jest chore takie postępowanie. Osłabia przez to drużynę w której gra.

0

Tam wszystko rozegra sie w głowach piłkarzy PSG. I dużo bedzie zależało od szczęścia.

5

Jak Unuze bedzie trenerem to Messi odejdzie?
Chyba nie wiesz od kiedy Unzue współpracuje z Barceloną.
A może mieć lepsze warianty taktyczne jak Lucho.
Zobacz jak było z śp Tito żeby nie choroba i kontuzje zawodników to napewno zdobyłby kilka trofeów więcej.

0

A ja myśle ze jak strzelimy dwie bramki do 30 min to wszystko może się zdarzyć. PSG może zacząć się gubić, zastanawiać co robić dalej czy atakować czy bronić. Bedzie nie pewność i to może ich zgubić. Już nie takie drużyny psychicznie siadały na Camp Nou.

1

Może bedzie losowanie robił

2

A mi się wydaje ze Wenger jest szykowany do objęcia obu tych posad. Będzie trenerem zarówno Barcy jak i Realu;)

3

W dzisiejszych może tak. Ale kiedy on był czynnym trenerem odnosił duże sukcesy.

0

Ma klauzule odejścia w wysokości 1,5 mln euro.

0

W Angli jest tak samo. Możesz przechodzić na czerwonym

0

A ludzie się kłócą ze mną ze to nie Leo będzie decydujący przy wyborze trenera.

0

A przypomnij sobie jakie były problemy z Messim na początku przygody tych trenerów. Pamiętna Anoeta. I kto się do kogo dostosował.

0

Ale teraz pamiętaj ze ma podpisać kontrakt nowy. To pewnie będzie chciał wiedzieć czy przyjdzie trener który da możliwość kolejnych trofeów.
A jak myślisz czemu wybrali Tatę Martino?

0

Wszyscy piszą o wyborze nowego trenera. Zarząd chce takiego, kibice innego. Prawda jest trochę inna zapewne. Trenera wybierze Messi i to on będzie decydujący. Taka jest smutna rzeczywistość.

3

To tez może przez to ze to jego macierzysty klub. Z tego co pamietam to w każdym meczu ze Sportingiem nie okazywał radości.

1


Skrót z komentarzem Rac1

0

Ale widać było u niego to zmęczenie. Kiedyś był film o jego pracy trenera Barcelony i zrozumiałem ze to nie jest trenowanie to jest jakby zarządzanie wielką korporacją.

0

Jedyny który sie nada (moim zdaniem) to Sampaoli i za mniejsze pieniądze jest do wyciagnięcia. Po drugie ma obsesje na punkcie trenowania Messiego. Jeżeli zarząd sie po niego zgłosi to na bank ma tak dogadane z Monchim ze go puszcza do nas.

0

Klopp do nas? Chyba żart by był. Nie może sobie poradzić z Liverpoolem a u nas dobie poradzi. Żarty. Był dobry w Borussi bo trafił na dobrą ekipę i słabszy okres Bayernu.

15


Reakcja po golu Messiego z kamery przy lini końcowej

0

Jest na Twitterze @Kowal_30

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?