rawr
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Genialny ruch United z Falcao. Oddali Realowi bezużytecznego od paru miesięcy Hernandeza, a wzięli w formie IMO najlepszą 9 na świecie. Real bez mydła :D
0
Pique widzę ładnie strzela, spodziewa się drugiego dziecka :D
0
Podczas meczu zerkałem tutaj i widziałem wielki jarando Sanchezem. Gość od początku w Arsenalu gra mega przeciętnie, nawet dzisiaj pierwszą połowę miał przeciętną(oczywiście poza golem). Dopiero w drugiej się rozkręcił.. Zobaczymy jak mu tam na wyspach pójdzie.
0
Porażka xD....
1
Widzieli strój Alvesa?
0
Oj tam, 12 zawodnik Barcy a wy się nabijacie :D
0
hahaah, mega :D
0
Jeżeli dostał kartkę to nie, ale jak sędzia tego nie widział to może tak być.
0
Też mi się tak wydaje, a najlepszym przykładem jest Liverpool. Bez Ligi Mistrzów, ze stabilizacją w składzie walczyli o top4, a prawie wygrali ligę. United ma ogień z przodu - Rooney, van Persie, Mata, Di Maria, Januzaj, nawet Kagawa. Tylko muszą kupić ŚP.
1
Nikt w United nie liczy na więcej. Lui mowił, że potrzebuje 3 mies żeby to zaczęło działać. Mourinho wracając do Chelsea mówił o roku. Premier League to najbardziej wymagająca liga IMO, tam trzeba się sprężać bo jest 6-7 klubów które mają ochotę na czołówkę.
0
Nie wydaje mi się. Tzn będą walczyć, ale czy faworytem to raczej nie. Van Gaal potrzebuje czasu żeby to ułożyć, dodatkowo koniecznie musza kupić DMa.
0
Nie, ale same najlepsze źródła potwierdzają (Sky, telegraph, guardian, dziennikarze etc). Na początku przyszłego tygodnia ma być potwierdzenie. Do tego brak di Marii na rewanż z Atletico mówi samo za siebie :)
1
Di Maria w United. Piękny transfer dla Diabłów, ich morale urosną, do tego gość wniesie magię na Old Trafford i w końcu będą mieli człowieka godnego 7. Wielkie zazdro tego transferu, niech pomoże się MU odbudować bo to za duży klub żeby się stoczyc.
2
Ja tam byłbym zadowolony bo jeden z moich ulubionych grajków nie grałby w tym klubie. Szkoda jakby poszedł do PSG bo jest za dobry na tę ligę. Bardzo chciałbym go zobaczyć w Anglii i mam nadzieję, że van Gaal się postara ;p
21
Odnośnie Ikera. Dla mnie, wielkiego fana Barcelony, ale przede wszystkim zakochanym po uszy człowieku w piłce nożnej jest niepojętne jak można gnoić Casillasa. Ma swoje za uszami, ale to co ma zostać w szatni to tam powinno pozostać nadal. Przeraża mnie to, że fani Realu(bo głównie oni) wyzywają i nie szanują Ikera. Gośc poświęcił im najlepsze lata w karierze, jest prawdziwym Madridistą, przeszedł od najmniejszego szczebla kariery aż do światowej klasy bramkarza, miał pewnie mnóstwo ofert, ale mimo to został w Realu. A oni potrafią jednym duszkiem go zgnoić.
Daj Bóg żeby w Barcelonie takie cos nie miało miejsca.
0
http://instagram.com/p/r487jQwBrc/?modal=true haha, spójrzcie na minę Kagawy jak się dowiaduje, że jest nominowany :-D
10
To nawet nie jest śmieszne. Przykre, że taki świetny piłkarz i człowiek jak Casillas(mimo, że z Realu to uwielbiam gościa) został tak zeszmacony i jego tyle lat kariery poszło praktycznie w niepamieć bo każdy mu teraz liczy błędy na palcach. Nie mówiąc o takich zachowaniach jak widoczne powyżej. Naprawdę przykre.
5
Strasznie szkoda mi Di Marii. Lubię go jako nielicznego z Realu, a zostaje wykopany ze składu bo przychodzi przereklamowany(ale utalentowany, fakt) i przepłacony dzieciak który nie błyszczy(podobnie jak Sanchez w Arsenalu) jak gra. A Anioł wszedł dzisiaj i zrobił więcej niz cały Real razem.. Żenada, że tak traktują piłarzy.
0
Tak swoją drogą odnośnie Ramosa. Coś powinni z gościem zrobić, bo to cham i prostak. Jak czepiają się Suareza(w tym m.in ja) to dlaczego nikt nie naprostuje Hiszpana. Przecież to jak w przypadku Luisa kolejna recydywa, napieprza jak oszalały rywalom po twarzy..
0
Oglądam mecze Sancheza od samego poczatku(począwszy od Benfiki) to gość kompletnie nie błyszczy póki co. Mnóstwo strat, głupich dryblingów. Oj sporo ma do nauczenia w Premier League.
1
Nie zmienia to faktu, że jest przereklamowany.
1
Mangala jest strasznie przehajpowany, City zapłaciło za niego 42 mln. United może wyciągnąć lepszego grajka za 10 mln mniej.
0
Widzisz, ja zarabiam na siebie i narzeczoną(bo wiadomo, że obecnie nie może). Mieszkamy razem, zawsze możemy liczyć na naszych rodziców. O przyszłość jestem spokojny(pod względem finansowym, praca itd). Więc też nie wiem dlaczego mnie oceniasz.
1
Jeżeli go kupią to strasznie zazdroszczę.
0
O tym mówię. Pewnie kolejne, rozpieszczone dziecko które nie ma pojęcia co to życie :)
0
To dużo wyjaśnia :)
0
Pewnie tymczasowy :)
0
Tak jak mnie nie interesuje Twoja opinia. Chcę to piszę.
0
Ta, na pewno xD
0
W sensie, że nie masz drugiej połówki czy jak?