3

Nie wiem jak to się skończy, ale na chwilę obecną mam niesamowitą bekę. Dzięki.

5

Oszustwo? United od dawna było gnojone przez Real, wszyscy piszą, że zależało im na moralnym zwycięstwie niż na Navasie.

4

Haha, rozpłakałem się z tego co zrobiło United. Genialny troll. Wielki szacunek ode mnie xD

5

Nie działa mi strona realu :D

0

Ale ten Gnabry jest tragiczny. Zero odpoweidzialnosci

7

Obiecujący ;)

0

czelsi zamiast w 10 to w 9 gra ;D

0

Falcao :D.........

0

Ajjj :( Aż Twaro się jezyk zaplątal XD

5

haha, kibice WBA po wbiegnięciu lekarzy śpiewali, że ich też zwolnią jutro :D

4

Chcialbym kiedyś zobaczyć Bolta w United - przecież to ich zagorzały fan. Mógłby sobie sam piłki wystawiać na skrzydle xD

4

ale my nigdy nie stawialiśmy jako tako autobusu. a już nie takich rozmiarów jak smerfy

8

przerdzewiał po tylu latach

0

Tradycyjnie trzeci sezon Mourinho - process in! :D

2

I mogł mieć hattricka..

3

Przepiękny gol. Dawać WBA!!

0

Mogłoby teraz WBA coś strzelić, zacząłby się mecz.

0

Terry, hahah. Pierw go Mou zdjął na koszt Zoumy z City, Anglik wbija na WBA do składu i czerwo. Piękne :D

0

Ale przecież każdy miał Pedro za dobrego zawodnika i każdy chciał jego zostania, więc jakie przymykanie japki?

0

Akurat tej akcji nie widzialem :D

0

Ani to, ani to. Gratuluję oceniania wejścia Pedro w Premier League po 45 min, gdzie WBA się kopie po czole, a Hiszpan i bramkę i asystę ma bardzo szczęśliwą.. Di Maria też na początku wymiatał, przypominam :)

0

Dlaczego mam być mądrzejszy? Sam bardzo cenię Pedro, ale tutaj taka radość jakby zdobył ZP, a prawda jest taka, że i gol i asysta bardzo przypadkowe..

5

Eh, tak się jaracie Pedro, a gol przypadkowy + asysta która szła na aut.

0

Prawda, ze Pedro pocalowal herb?

0

Nie przesadzajcie, przecież ten strzał był słaby. Powinien podziękować Olssonowi, bo inaczej bramkarz spokojnie by to złapał.

0

A tam, nie przesadzajcie. Farciarsko.

0

dzięki bardzo

0

może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z Pique i realem? bo widzę wszędzie "karma is bitch" itd. Gerard coś gadał na real czy co?

1

Szanuję decyzję Pedro. Dla nas był idealnym rezerwowym. No, ale własnie. Tylko rezerwowym. On chce grać i to cenię. Życzę mu z całego serca powodzenia w nowym klubie(czyli na 90% United). Nasi wychowankowie mają to do siebie, że zawsze grają z sercem, a w Anglii bardzo się to ceni. Oby dostawał minuty u LvG i się odbudował.

0

No wlasnie, dla nas. Ale Pedro ma ambicje i chce grać. To cenię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?