4

6

Akurat ja Ronaldo bardzo szanuję i doceniam, ale nic mnie(na równi z Costą) nie irytuje jak ta celebracja.

7

Pięknie, Ronaldo mi syna przestraszył po tym jak tradycyjnie wykrzywił twarz.. Mógłby sobie darować ta beznadziejną cieszynkę.

2

ahh, ferie. kiedy to było :D

16

Ale mój syn zaczął się śmiać po trzecim golu Leo, ma niecały miesiac a juz wie co dobre :D

0

Ile Messi strzelił już bramek w tym sezonie PRAWĄ NOGĄ?

0

Ja tak samo. :)

0

kto gdyba ten gdyba. skupcie się na waszej druzynie, my na swojej i spokoj

2

ciezko bedzie dogonić, ale jutro z 2 bramki i tak co mecz po bramce i kto wie. Ronaldo obecnie poki co nie ogarnia za bardzo

8

gdyby - gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była. nie strzeliliście tych bramek to po co tak gdybac. jak ja tego nie lubie. moze jakby to zrobili to byloby 2-0, a potem Deportivo was dogania i jest 2-2.. gdybanie

4

jak ja nie lubię niedziel ;|

2

ile Leo brakuje bramek do Crisa?

3

Jak ja nienawidzę Walentynek. Najbardziej sztuczne święto ze wszystkich.

22

Haha, pokazuję Mikołajowi zdj Messiego i mówie - to jest Bóg, młody się cieszy. Pokazuje Cristiano - a to żelek. I zaczął płakać. A ja razem z nim, ale ze śmiechu haha.. Nie wierzę :D

0

Oni tak maja co sezon :P

0

aaa, może to po prostu jakieś jego siostry, ciotki, kuzynki itd? XD

0

Zgadza się. United chyba trzy mecze max rozegrało w tym samym składzie. Co chwile ktoś wypada.

0

Trudno, trzeba będzie to zaakceptować. A podczas El Classico wojna haha :D Postaram się żeby to było Cule.

7

Szkoda, że Ronaldo tego nie powiedział. Brzmiałoby bardziej komicznie biorąc pod uwagę nury(hehe :D) Ronaldo.

5

Drugi Messi będzie :D Już mnie cwaniak kiwa. Idę ze smoczkiem to nie, a jak butelke to tak :D

3

Mój jeszcze nawet miesiąca nie ma(21.01 :P)

0

Dzięki, pociecha ogromna, ale póki co nie daje w kość :P Od kołyski! :P

54

Pięknie. Jutro pierwszy raz obejrzę mecz z synkiem w domu :) Śpioszki w barwach Barcy już przygotowane! :))

1

Dobrze mówi. Zawiesić go na 10 spotkań. Niech nie myśli, że jest taki nietykalny.

9

Ronaldo zachował się jak ostatni śmieć. Szanuję go bardzo, ale traci u mnie szacunek takim chamstwem. Dodatkowo to zachowanie jak schodził z boiska, jak "wycierał" plakietkę FIFY. Żenada.

3

Od początku mówiłem, że nie chcę go tu i póki co się nie myliłem :)

0

Nabijasz się, a za 20 lat będzie grał w 1 składzie! :D

4

Co? Oglądałem mecz z kumplami bo opijamy młodego (każdy za inna druzyna, jeden za realem, drugi za Arsenalem itd) i każdy przyznał, ze karny sluszny. Dodal od siebie Busi troche, ale byly 100% powody do podyktowania karnego. Mina przerażonego Juanfrana też mowila sama za siebie.

5

Hehe, kiedy napisałem dziewczynie która jest z młodym w szpitalu jeszcze, że Leo strzleił gola(bo ona też za Barca) to ponoć Miki się delikatnie uśmiechnął w tym czasie. Przypadek? :) :D

0

Wojciech6 - synek ma na imię Mikołaj :) I jego mama nie jest jeszcze moją żoną.

Dzięki wszystkim za miłe słowa :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?