1

0

Twaro z Nahornym schodza na psy, jak teksty mają świetne, tak obiektywnosci zero. Czerwona? Naprawdę!? Tak samo dzisiaj w meczu ManU - Chris Evans, Roberto Falcao. Beka.

5

My tu gadu gadu, a za tydzień - przynajmniej na 8 stycznia jest termin - mój Barcelonista przyjdzie na świat :))))

0

Flood - nie. oglądam PL praktycznie cały czas i uwierz mi, że co mecz są kontrowersje :) poziom ten sam co w Hiszpanii.

1

i złotą piłkę za przyśpieszenie gratis ;p

3

Boże, kocham Premier League! Nie ma lepszej ligi pod względem atrakcyjności. Tam nawet mecz Sunderland - Palace jest mega ciekawy :D

0

mnie nba nie jara jakos ;p

0

nie przepadam za nba, wole polska lige ;DD

0

ja jeszcze mies[koniec stycznia] i moje Cule przyjdzie na swiat ;ppp

0

Wiadomo, zawsze największa zajawka i najwięcej myśli się zbiera;)

0

Oho, są wytrwali :D

0

Wszyscy śpią? :>

0


Ten film wideo został usunięty przez użytkownika.

3

Przecież to symulka, gość położył mu tylko rękę na ramieniu, Ronaldo jakoś biegł dalej, ale jak wiedział, że nie dogoni piłki to wtedy zrobił ten sam unik z nadlatującym samolotem i podniósł ręce jakby prosił Boga o wybaczenie.

0

Pike bym oddał.

0

Wiem, a mi o "fenomen" Daniego ;p

1

Carvajal to dobry w ofensywie, ale w tyłach dyma go pratykcznie każdy skrzydłowy :d

0

O Pele czy Maradonie jakoś nikt nie zapomniał.

0

Ło, dopłaciłbym jeszcze swoje parę złoty z konta ;p

7

Nurkował raz, ale w końcu ktoś się na to nie nabrał :D

6

A tak z drugiej strony co ja bym dał za Isco..

2

Piłkarsko może i tak, ale sympatii zebrał o wiele więcej.

2

Kocham piłkarzy efektywnych i efektownych - Ronaldinho. Facet czarował dryblingami, techniką, wizją, WSZYSTKIM(zresztą robi to do dzisiaj, a lata lecą). Do tego nie był pazerny na gole i nie oburzał się jak ktoś mu nie podał piłki.

1

Dokładnie o tym pisałem. Skuteczny do bólu, ale już nie tak efektywny - dryblingi ma takie drewniane, wolne to ogólnie komedia. Co rzut wolny to ta sama szopka, a tradycyjnie w mur albo zabija gołębie.

0

"musial ustawic dobrze stope" :D ja z drewnianą nogą bym to trafił

7

Mózg sobie zniszcz.

0

Chodzi mi już ogółem, praktycznie co mecz Benzema ma dobrą okazję do strzelenia gola i nawet jakby nie trafił to nie można mieć o to do niego pretensji bo to napastnik i też potrzebuje gola. A tak oddaje Cristiano który jest obok niego żeby ten nie miał pretensji.

3

Niesamowity? Fakt, pod względem goli. Ale jego gra pozostawia sporo do życzenia, facet jest po prostu mega skuteczny. Drybling nie ten sam, nie wspominając o tragicznych rzutach wolnych.

3

Naprawdę szanuję Ronaldo, ale facet jest mega irytujący i strasznie pazerny na gole, widać, że Real gra pod Portugalczyka. Najlepiej obrazuje to jak Benzema spokojnie mógł strzelić przy bramce na 1-3 to podaje Gwiazdorowi żeby ten nie machał łapami jak Karim spudłuje, trochę żenująco to wygląda. Tak jest praktycznie co mecz. Dzisiaj rozegrał FATALNY mecz, a strzelił dwa gole strzelając do pustej siatki. Jak ktoś mu nie podał - nawet w sytuacji kiedy po prostu nie było tak to się wścieka i klnie pod nosem. A kiedy Bale wychodził praktycznie sam na sam to mu nie podał tylko odwrócił się w stronę autu i dał się sfaulować. Do tego te nurkkowanie. Nie da się na to patrzeć, wielki piłkarz, ale irytujący.

4

Naprawdę szanuję Ronaldo, ale facet jest mega irytujący i strasznie pazerny na gole, widać, że Real gra pod Portugalczyka. Najlepiej obrazuje to jak Benzema spokojnie mógł strzelić przy bramce na 1-3 to podaje Gwiazdorowi żeby ten nie machał łapami jak Karim spudłuje, trochę żenująco to wygląda. Tak jest praktycznie co mecz. Dzisiaj rozegrał FATALNY mecz, a strzelił dwa gole strzelając do pustej siatki. Jak ktoś mu nie podał - nawet w sytuacji kiedy po prostu nie było tak to się wścieka i klnie pod nosem. A kiedy Bale wychodził praktycznie sam na sam to mu nie podał tylko odwrócił się w stronę autu i dał się sfaulować. Do tego te nurkowanie. Nie da się na to patrzeć, wielki piłkarz, ale irytujący.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?