0

Ale Herrera jest świetny.. Idealny następca Iniesty.

1

Aurier to jest wypożyczony do PSG i nic nie wskazuje na to, że go wykupią :) Glen to dno, de Sciglio szklanka.

0

Ahoj królu Albanii :)

0

Dziwne, że nikt z was nie podał Carvajala :P Alves odchodzi, ten Douglas to sami wiecie, a Dani to światowy poziom :P

0

Dwa tak ogromne ego w szatni i na boisku, ojjj. mogłoby być ciezko ;p

3

ja tak samo, uwielbiam jego styl.

2

Jakbyście mogli wziać za darmo jednego! piłkarza Realu to kogo wybieracie? :P

13

Patrzę na Ronaldo i to zdecydowanie jeden z tych piłkarzy, który swoje ambicje(gole) stawia wyżej niż dobro drużyny. Zamiast się cieszyć(my oczywiście nie:P) że gonią Barcę to on płacze bo nie strzelił gola i Messi ma 2 więcej, eh.

0

Jedyny z Realu z Isco których uwielbiam. Szkoda mi, że "kibice" tak po nim jeżdżą.

2

A tam, najważniejsze, że Ronaldo bez gola i Messi nadal 2 gole przewagi :P

2

no i? przecież akurat to El Classico było podzielone. Jeden komentator musiał się wczuć w kibica Barcy, a drugi Realu. Robisz z igły widły.

0

a i tak nie wiele jest w stanie je zablokować. to tak jak z Robbenem. każdy wie, że zejdzie na lewą nogę, ale nikt nie potrafi go powstrzymać ;]

0

ty tam graj, a nie sie udzielasz

0

Komentarz usunięty

0

Real wygra z marnym Levante i już zacznie się gadka, że idą po mistrza i gotowi na gran derby :D

0

Ronaldo nie trafił w finale LM z Chelsea i co :D

0

O rany, nie wyszedł mu karny i od razu nie umie. Źle go wykonał i tyle, jeszcze strzeli dla nas z nie jednego karnego.

1

Nie zmienia to faktu, że nie wychodziłbym z ogromna pewnością ;)

0

Dziwi mnie trochę ta wasza pewność, że wygramy na CN. Sam w to wierzę, ale nie aż tak przesadnie. Skoro taka Malaga z nami wygrywa, to mnie nic nie zdziwi. To jest piłka, futbol jest nieprzewidywalny. Trzeba się na nowo skoncentrować i wyjść na mecz jakby było 0-0.

0

I tak jest świetne, pokazuje klasę Harta ;)

0

a tak co do karnego Leo; jeżeli Messi tego nie strzela, tzn, ze to nie była setka. koniec :D

0

o rany, jakie to siii jest głupie.. nie ma chyba gorszej cieszynki.

2

a tak w ramach ciekawostki to kibice barcelony wykupili wszystkie wejściówki na old trafford i do muzeum MU przed meczem z city. widac który klub bardziej szanuja ;p

0

Aż mi się znudzi.

0

Ja akurat Alby i Suareza(nie chciałem jego kupna) nigdy nie lubiłem, Luis chociaż strzela i może zyska moją sympatię, tak Alba takimi nurami się pogrąża w moich oczach.

1

2

Ale ja Alby nie lubię, co za pajac z tym nurkowaniem.

1

Skarb? Naprawdę..?

0

Illaramendi nieposkromiona dziewica :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?