0

Dlaczego oni spowalniają wszystkie kontry? piła do przodu sprint zamykam oczy i strzał tak sie gra kontry

0

Pique do domu , Bartra na boisko

1

Nie wierze gol a ten kretyn daje wolnego

0

elektryczny mecz ????? nie elektryzujący czasami :)

0

mam nadzieję że nie zagra bo ta Argentyna to delikatnie mówiąc dziwny kraj , taki człowiek jak Messi zostaje 1 ( RAZ) sportowcem roku w Argentynie , ponadto mam wrażenie, że Hiszpanie bardziej go kochają niż Argentyńczycy , nie wspominając już o tym, że koledzy z reprezentacji chyba robią wszystko aby Leo i Di Maria nic nie wygrali , przykład Igła, w Napoli strzela wszystko z każdej pozycji a w reprze ...... 5 m , pusta bramka zbyt trudne.

0

i barcelona tam gdzie jej miejsce, na pierwszym miejscu

0

ajjjjjjjjj munir

0

cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuud

2

świat się kończy

0

Mam pomysł może niech ktoś strzeli z dystansu . a nie sorry przecież to barca :)

0

Oglądam derby Kraju Basków w stacji "11" żeby nie robić reklamy , pan komentator powiedział, że obrona Sociedad popelnia dużo błędów a 2 min później powiedział że Sociedad gra póki co bardzo dobrze w obronie ..... bez komentarza

0

Ciekawe kiedy Lucho i reszta zauważą, że Roberto na obronie jest genialny a Roberto na pomocy ..... lepiej zamknąć oczy bo strach się bać gdy dotyka piłkę

0

jakby pobanowali wszystkich którzy na to zasługują to nie miał by kto pisać komentarzy :)

0

Przecież nie od dziś wiadomo że sędziowie pomagają Barcelonie a przeszkadzają Realowi :)

1

Fajnie, że Malaga się spisała i zabrali pkt Realowi , teraz tylko czekać na jutrzejsze derby Sociedad- Bilbao

0

a kogo w tej mafii interesuje zdrowie hajs ma sie zgadać i masz nie dyskutować z sędziami bo jak nie to czerwona

0

weź mi jednego :)

2

powiem to co mówiłem już z 30 razy , roberto w 10 minut na prawej obronie robi więcej niż w 5 meczach jako pomocnik

0

możemy spać spokojnie Francja chce barce wiec na tym stracić może tylko Hiszpania

0

zmienią prawo hiszpania nie może pozwolić sobie na stratę barcy a jaśli by tak zrobili to strzał w kolano dla ich gospodarki która i tak wystarczająco kuleje ,

1

neymar bez gola

1

Wow 2 razy powiedzieli ter stegen co się stało

0

neymmmmmmmmmmarrrr

4

Komentatorzy dawno o spalonych levante nie mówili

0

co zrobił o je****ny

0

kogo sprzedajemy ? :)

0

zgranie 2/10

0

jeju 2 spalone levante oj chyba komentatorzy nie zasną dziś

0

temat na najbliższy tydzień w eleven - spalony levante

0

jezu jak trzeba podać to strzela jak trzeba strzelać to poda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?