redbull94
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego oni spowalniają wszystkie kontry? piła do przodu sprint zamykam oczy i strzał tak sie gra kontry
0
Pique do domu , Bartra na boisko
1
Nie wierze gol a ten kretyn daje wolnego
0
elektryczny mecz ????? nie elektryzujący czasami :)
0
mam nadzieję że nie zagra bo ta Argentyna to delikatnie mówiąc dziwny kraj , taki człowiek jak Messi zostaje 1 ( RAZ) sportowcem roku w Argentynie , ponadto mam wrażenie, że Hiszpanie bardziej go kochają niż Argentyńczycy , nie wspominając już o tym, że koledzy z reprezentacji chyba robią wszystko aby Leo i Di Maria nic nie wygrali , przykład Igła, w Napoli strzela wszystko z każdej pozycji a w reprze ...... 5 m , pusta bramka zbyt trudne.
0
i barcelona tam gdzie jej miejsce, na pierwszym miejscu
0
ajjjjjjjjj munir
0
cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuud
2
świat się kończy
0
Mam pomysł może niech ktoś strzeli z dystansu . a nie sorry przecież to barca :)
0
Oglądam derby Kraju Basków w stacji "11" żeby nie robić reklamy , pan komentator powiedział, że obrona Sociedad popelnia dużo błędów a 2 min później powiedział że Sociedad gra póki co bardzo dobrze w obronie ..... bez komentarza
0
Ciekawe kiedy Lucho i reszta zauważą, że Roberto na obronie jest genialny a Roberto na pomocy ..... lepiej zamknąć oczy bo strach się bać gdy dotyka piłkę
0
jakby pobanowali wszystkich którzy na to zasługują to nie miał by kto pisać komentarzy :)
0
Przecież nie od dziś wiadomo że sędziowie pomagają Barcelonie a przeszkadzają Realowi :)
1
Fajnie, że Malaga się spisała i zabrali pkt Realowi , teraz tylko czekać na jutrzejsze derby Sociedad- Bilbao
0
a kogo w tej mafii interesuje zdrowie hajs ma sie zgadać i masz nie dyskutować z sędziami bo jak nie to czerwona
0
weź mi jednego :)
2
powiem to co mówiłem już z 30 razy , roberto w 10 minut na prawej obronie robi więcej niż w 5 meczach jako pomocnik
0
możemy spać spokojnie Francja chce barce wiec na tym stracić może tylko Hiszpania
0
zmienią prawo hiszpania nie może pozwolić sobie na stratę barcy a jaśli by tak zrobili to strzał w kolano dla ich gospodarki która i tak wystarczająco kuleje ,
1
neymar bez gola
1
Wow 2 razy powiedzieli ter stegen co się stało
0
neymmmmmmmmmmarrrr
4
Komentatorzy dawno o spalonych levante nie mówili
0
co zrobił o je****ny
0
kogo sprzedajemy ? :)
0
zgranie 2/10
0
jeju 2 spalone levante oj chyba komentatorzy nie zasną dziś
0
temat na najbliższy tydzień w eleven - spalony levante
0
jezu jak trzeba podać to strzela jak trzeba strzelać to poda