redbull94
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
51
Na RM czepiają się że Messi miał rece w kieszeni ale lesze to niż dzwięki godowe Ronaldo
4
Jeszcze jest Lord o nim nie wolno zapominać :)
8
Co myślał CR gdy Leo odbierał nagrodę
33
Luis i CR powaga a Messi jak by z mocarzem przesadził :)
3
Messi i jego miny :)
5
Ta Sasić to niemka z krwi i kości, imię , nazwisko karnacja wszystko tak bardzo niemieckie :)
0
Sasić takie niemieckie nazwisko :)
0
fajne są grupy B D H tam może wyjść każdy , bardzo wyrównane grupy bedzie ciekawie
0
fajna grupa rywale średni i nie musimy daleko jeździć o to chodziło
2
Sevilla 3 miejsce, awans do LE i 3 tytuł z rzędu :)
0
masz racje napiszesz np że CR7 zagrał dobry mecz a dla wielu to temat tabu i od razu 100 minusów
1
Wrócił do domu licze na świetne mecze w jego wykonaniu i trio Pardo - Canales - Illara
0
Dobrego dilera mają w Manchesterze, nie wiem co im sprzedał ale jestem za legalizacją tego bo jak widać poprawia humor
0
czego NIE mówią kibice realu?
mamy dobrego trenera i nie potrzebujemy zmian wśród piłkarzy, po co mamy kogoś sprzedawać skoro tylko zagrał jeden gorszy mecz
0
dlatego, że mój shift żyje własnym życiem :)
11
dzisiaj musze pochwalić 3 rzeczy,
1 dobra gre roberto (o dziwo)
2 dobra gre alby
3 Sporting Gijon
0
widze kolega śledzi LL od 2 dni chyba
11
Znowu nas okradli nie było spalonego
9
FIFA i UEFA kompromitują się coraz bardziej z roku na rok, głoszą hasła nie dla rasizmu udają że z tym walczą ale to tylko zasłona dymna żeby trzepać kasę , "legion piła - krew naszej rasy" to rasistowskie hasło, piłkarze nie mogą grać gdzie chcą i dla kogo chcą , ale gdy tylko ktoś "posmaruje" to możemy zrobić mundial nawet na platformie wiertniczej na środku pacyfiku, według mnie powinni wprowadzić przepis że w drużynie nie gra 11 graczy tylko , 12 ( 3 białych, 3 czarnych 3 azjatów), i można przeprowadzać zmiany tylko wśród danej grupy, nic tylko czekać na mudial w korei północnej jak tak dalej pójdzie to państwo islamskie czy al kaida beda miały swoje reprezentacje na mundialu
0
Mou zawsze dobrze się wypowiadał o Barcelonie i jej piłkarzach. może pomijając kilka spięć gdy był na Bernabeu
1
Kolego musisz zrozumieć że jest coś takiego jak szacunek i nie powinno się robić transferów na linii 2 nie lubiący się klubów , Tevez, Cesc Ibra Lewy, Gotze itd , mimo że lubie ich i szanuje ( no dobra lewego nie lubie ale szanuje) to jednak są oni dla mnie judaszami bo zdradzili swój klub i przeszli do największego rywala
2
czyli przyznajesz że Cesc się sprzedał
1
Cuenca miał technike, przegląd pola i czuł gre , a jedyna zaleta Munira to to że ma 2 nogi, PS zawsze się czyta do końca bo najważniejsze informacje są właśnie tam
10
nie chodzi o transfer z Barcy do Chelsea , a o to że jak ktoś kto gra tyle lat dla Kanonierów idzie do The Bus,
2
Dlaczego judaszem ? co z tego że chelsea ? judasz to Figo czy Cesc
0
Niestety ale polityka transferowa tego klubu to dno, ok niektóre zakupy są świete ale nasze sprzedaże to kpina , villa oddany za darmo, thiago niepotrzebny bo jest cesc, cesc niepotrzebny bo jest xavi , xaviego nie ma już. O ile na papierze obrona i bramka jakoś wygląda to w pomocy i ataku nie mamy nic (po za pierwszą 11stką) do stycznia mamy na zastępstwo rakiticia i iniesty kogo ? Rafe i ....... Roberto , czyli liczmy tylko Rafe, o ataku nie mówiąc o ile Sandro jeszcze ma u mnie jakieś szanse to Munir przestał grać po 3 występach praktycznie. Kadra się starzeje a młodych wielkich talentów brakuje, ok ktoś powie że to da szanse na gre młodym ale komu Munirowi ? chyba 10 min z osasuną przy wyniku 2-0 , kiedyś widząc w ataku Tello czy Cuence byłem spokojny ale teraz wyobraźcie sobie na placu gry trio Sandro Munir Roberto to idealna chwila aby do zespołu wprowadzać D. Suareza czy Halilovicia ale ci na wypożyczeniach ach to bedzie ciężkie pół roku, pozostaje liczyć na cuda i udane transfery w styczniu
0
Spokojnie jest przecież Sandro Munir Roberto bedzie dobrze.
2
Jeszcze mogłem zrozumieć albe i jego " dla madrytu byś zagwizdał" ale to już jest przesada zachował się gorzej niż przysłowiowy polski gimbus dno, żenada, brak słów żeby to opisać
14
to teraz Marc trzeba spiąć d**e żeby Melissa i Gala mogły być z ciebie dumne
0
pff Superpuchar przecież najważniejsze jest trofeo pichichi :)