0

busi co to było ha ha

0

ter sztejgen co dalej ? mjunir , mjesi, ?

0

tera sztejgena :)

2

Powiem tyle że wynik szału nie robi ale nasza gra jak najbardziej na +

0

wow to było świetne szacun dla Romy co za brama

3

Karny !!! znowu nas okradają

0

"bum bum bum " wtf co chciał przez to powiedzieć komentator ?

1

leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeooooooooooooooooooo

5

Jakie 2-2 , to jest 3 reka atletico , u nas była jedna

1

Naprawde panie kosecki, suarez i godin się znają kto by się spodziewał

0

uff polecam kliknąć na taką ikonkę głośnika od razu lepiej się mecz ogląda gdy sie ich nie słyszy

0

rekonstrukcję ? wiecie co to chociaż oznacza to słowo

0

Pasjonująca historia

0

za taki komentarz to powinni rozstrzelać tych z eleven

0

"suarez już nurkuje " dobrze wiedzieć

0

nowe trio w atacku thaigo - benjamin i synek neymara ;)

5

Wydaje mi się że roberto w 2 meczach na prawej obronie pokazał więcej niż przez cały czas gdy grał w środku pola, może powinien zmienić pozycję

9

Dziękuje Verma za 3 pkt

3

Jezzu miałem zawał

0

duet MNS
spalony Neymara na ławce

1

Mam wrażenie że kameni był dłużej przy pilce niż wszyscy jego koledzy razem wzięci

0

a nie odwrotnie :)

0

Messi gra świetnie , widzi wszystko podaje "na nos" tylko niestety nic nie może strzelić :(

0

Jeszcze gol Masche w barwach barcy może Bellettiego powtórzy kiedyś

0

Verma kocham cie

1

może jakieś kartki by dawał 20 fauli , 1 zółta

0

gra malagi jest żałosna 11 w polu karnym nawet chelsea tak nie gra , tylko wolny albo strzał z dystansu może nas uratować

0

po co tak pesymistycznie
dnipro-paok - lech- i byle co z 4 koszyka i sporting-apoel-legia- byle co z 4 koszyka

0

oj tam on tylko wydawał okrzyki godowe aby zwabić samice z okolicy

7

To chyba dobrze że patrzył na pośladki tej laski niż na Platiniego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?