redbull94
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
busi co to było ha ha
0
ter sztejgen co dalej ? mjunir , mjesi, ?
0
tera sztejgena :)
2
Powiem tyle że wynik szału nie robi ale nasza gra jak najbardziej na +
0
wow to było świetne szacun dla Romy co za brama
3
Karny !!! znowu nas okradają
0
"bum bum bum " wtf co chciał przez to powiedzieć komentator ?
1
leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeooooooooooooooooooo
5
Jakie 2-2 , to jest 3 reka atletico , u nas była jedna
1
Naprawde panie kosecki, suarez i godin się znają kto by się spodziewał
0
uff polecam kliknąć na taką ikonkę głośnika od razu lepiej się mecz ogląda gdy sie ich nie słyszy
0
rekonstrukcję ? wiecie co to chociaż oznacza to słowo
0
Pasjonująca historia
0
za taki komentarz to powinni rozstrzelać tych z eleven
0
"suarez już nurkuje " dobrze wiedzieć
0
nowe trio w atacku thaigo - benjamin i synek neymara ;)
5
Wydaje mi się że roberto w 2 meczach na prawej obronie pokazał więcej niż przez cały czas gdy grał w środku pola, może powinien zmienić pozycję
9
Dziękuje Verma za 3 pkt
3
Jezzu miałem zawał
0
duet MNS
spalony Neymara na ławce
1
Mam wrażenie że kameni był dłużej przy pilce niż wszyscy jego koledzy razem wzięci
0
a nie odwrotnie :)
0
Messi gra świetnie , widzi wszystko podaje "na nos" tylko niestety nic nie może strzelić :(
0
Jeszcze gol Masche w barwach barcy może Bellettiego powtórzy kiedyś
0
Verma kocham cie
1
może jakieś kartki by dawał 20 fauli , 1 zółta
0
gra malagi jest żałosna 11 w polu karnym nawet chelsea tak nie gra , tylko wolny albo strzał z dystansu może nas uratować
0
po co tak pesymistycznie
dnipro-paok - lech- i byle co z 4 koszyka i sporting-apoel-legia- byle co z 4 koszyka
0
oj tam on tylko wydawał okrzyki godowe aby zwabić samice z okolicy
7
To chyba dobrze że patrzył na pośladki tej laski niż na Platiniego