redbull94
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie żeby coś ale tęskni się za czymś co sie utraciło w tym wypadku możesz chyba mówić o " nie moge się doczekać "
0
Co tam po superpucharze, co tam po lidze mistrzów , i tak każdy wie że najważniejsze jest trofeo pichichi , kibice realu potwierdzą
0
Bayern wygrał Audi Cup
6
real 0 x :)
3
Kupujemy Higuaina ? :)
0
To co kogo sprzedajemy ? :)
0
zgadzam sie w każdy kraju trafią się osoby narzekające ale Polska to jakaś masakra każdy tylko chce być lepszy od innego ale to nie jest czysta rywalizacja że chce być lepszy tylko bardziej na zasadzie ty masz być gorszy, to samo mentalność jak jest dobrze to wszyscy są wspaniali jak źle to wina wszystkich tylko nie moja
2
Jest strasznie przykro nie powodu przegranej ( mówi sie trudno i gra sie dalej) ale z powodu tego, że mentalność polaków to coś czego nie da się opisać słowami takiego kraju jak nasz nie ma na świecie, przez to wszyscy się nabijają z polaków a za granicą wstyd się przyznać skąd się jest. Dopóki jest tak jak chcemy to jest super i wszyscy są wspaniali jednak gdy przychodzi niepowodzenie to wszystko jest źle każdy zmienia się w znawce wszystkiego , wszyscy się mylą tylko on wie wszystko i ma zawsze racje. Nie inaczej jest w waszym wypadku jeśli was tak boli, że mamy " taki ch---y " zespół to spalcie koszulki Barcy kupcie te białe z CR na koszulkach i nigdy nie nazywajcie się kibicami bo nimi nie jesteście. Jest coś takiego jak obiektywna krytyka ale wy tego nie prezentujecie pokazujecie tylko przykład cebuli , w GD wielki Mathieu , teraz zły, pali i jest rudy, wspaniały Lucho teraz zwolnić go , po derbach realu z atleti 4-0 mieliście orgazmy i czuliście się lepsi od kibiców realu a teraz nie umiecie przyjąć na klate porażki ? Brak słów na takie zachowanie już poziomy gry barcy w 2- meczu z Bilbao jest lepszy niż wasze zachowanie.
3
Wierzył bym w to gdyby to 4-0 to był wypadek przy pracy jednak jak pokazuje presezon i mecze z Sevilla czy Bilbao nie mamy obrony wiec nawet jeśli Bóg Leo da rade nas pociągnąc do przodu to zaranie na 0 z tyłu bedzie mało prawdopodobne
1
Jak ktoś zobaczy celne podanie roberto to prosze wideo na priw
24
tylko czekać aż UEFA zabierze medale bravo adriano czy munirowi za to że " nie zagrali w żadnym meczu tegorocznego superpucharu"
4
Pedro kocham Cie !
1
Kończ ten mecz człowieku bo zejde na zawał
1
Jak to wygramy to zaraz na fb robie status zwiąsku " zaręczony z pedro"
0
sevilla nie ma już sił musimy to wykorzystać widać że nasi są lepsi pod względem fizycznym wygramy to :)
0
Nie mam pytań , 3 wolne 3 gole czy ja śnie ?
0
2 wolne , 2 piękne strzały szacun i dla Leo i dla Banegi
0
łer ar ju hejters nał ?
0
Najlepsze jest to że szefunio trafił tylko w piłkę nawet nie dotknął gracza sevilli , czyli w sędziowaniu nic się nie zmieniło
7
kołtoń " lige miszczóf"
0
arda znudzony ? zjarany ? czy wstawiony ?
1
może chciał mu buty wyczyścić najpierw splunął a później chciał je polerować :)
0
jak bym mu dał nagrode że tylko "pobił" przecież mógł zabić :)
0
dzięki myślałem że chodziło o jakiś faul czy coś
0
Panowie o co poszła spinka z Leo bo nie było mnie wtedy przed kompem ?
1
sprawdzili na allegro ?
0
dobre krycie nie ma co
39
Źle chłop ustawił skład powinien on wyglądać tak :
http://www.futhead.com/15/squads/36014269/
0
Jak by nie patrzeć CA należy do pilkarza barcy wiec nie rozumiem tego płaczu
0
Ma mistrza na olimpiadzie