0

dziwi mnie że Orłowski komentuje Real , a Laboga Barce powinno być chyba odwrotnie

0

Espanyol walczy dzielnie :)

0

Neymar ja cie prosze

1

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest

1

Sędzia to zapomniał kartki z szatni chyba bo nic nie daje a fauli atletico miliony

1

Alves w ataku musi miec miało czasu i miejsca bo gdy ma dużo to zaczyna myśleć i to sie źle kończy.

8

niech sie te drużyny z Katalonii postarają Barca i/lub Espanyol bo za 40 minut chce tu napisać Campeones

0

U lalalalala Alves

0

gdyby leo zostawił te piłke od razu

0

Niech sie Espanyol stara w końcu grają o LE

1

ludzie jeśli nie ma ruchu i piłkarz jest zbyt blisko ( nie jest w stanie zareagować) to NIE ma ręki .

4

Vermaelen czyli jak zdobyć tryplet nie grając ani minuty :)

0

dobre

16

BBC = bye bye champions (league)

2

skoro fundujesz to ja jade hotel też stawiasz

3

Panowie pamiętajcie jedno jeszcze nie wygralismy finału, na białej stronie już typowali wynik finału barca- real a tu ...... Juve

0

Wiem czego nie mają zaczyna sie na "m" kończy na "g"

5

W realu nie przewidzieli że jeden karny może nie wystarczyć

0

skoro stawiasz to chetnie

2

Stronka realu nie działa

2

A sie śmiali że gramy z Bayernem a oni już maja bilety na finał kupione hehe
PS Kabaret na RM.pl czas zacząć

0

Kabaret na RM.pl czas zacząć

0

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee JUVE

0

KOŃCZ to człowieku

1

jakie 4 ? 20 od razu dolicz

0

taka szansa juve

1

Helena mam zawał !

1

Sie real naoglądał Celebrity Splash

0

To było na granicy ? wiecej go powietrze pchało niż Evra (chyba)

0

Real wogóle nie biega w środku i w obronie czemu juve nie próbuje strzelić tylko trzyma piłke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?