redbull94
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dziwi mnie że Orłowski komentuje Real , a Laboga Barce powinno być chyba odwrotnie
0
Espanyol walczy dzielnie :)
0
Neymar ja cie prosze
1
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest
1
Sędzia to zapomniał kartki z szatni chyba bo nic nie daje a fauli atletico miliony
1
Alves w ataku musi miec miało czasu i miejsca bo gdy ma dużo to zaczyna myśleć i to sie źle kończy.
8
niech sie te drużyny z Katalonii postarają Barca i/lub Espanyol bo za 40 minut chce tu napisać Campeones
0
U lalalalala Alves
0
gdyby leo zostawił te piłke od razu
0
Niech sie Espanyol stara w końcu grają o LE
1
ludzie jeśli nie ma ruchu i piłkarz jest zbyt blisko ( nie jest w stanie zareagować) to NIE ma ręki .
4
Vermaelen czyli jak zdobyć tryplet nie grając ani minuty :)
0
16
BBC = bye bye champions (league)
2
skoro fundujesz to ja jade hotel też stawiasz
3
Panowie pamiętajcie jedno jeszcze nie wygralismy finału, na białej stronie już typowali wynik finału barca- real a tu ...... Juve
0
Wiem czego nie mają zaczyna sie na "m" kończy na "g"
5
W realu nie przewidzieli że jeden karny może nie wystarczyć
0
skoro stawiasz to chetnie
2
Stronka realu nie działa
2
A sie śmiali że gramy z Bayernem a oni już maja bilety na finał kupione hehe
PS Kabaret na RM.pl czas zacząć
0
Kabaret na RM.pl czas zacząć
0
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee JUVE
0
KOŃCZ to człowieku
1
jakie 4 ? 20 od razu dolicz
0
taka szansa juve
1
Helena mam zawał !
1
Sie real naoglądał Celebrity Splash
0
To było na granicy ? wiecej go powietrze pchało niż Evra (chyba)
0
Real wogóle nie biega w środku i w obronie czemu juve nie próbuje strzelić tylko trzyma piłke