0

Zwycięstwo , zwycięstwem ale ten syf mogli by posprzątać przed robieniem fotek :)

0

Ściah czy na prawde było warto? (pisać ten artykuł) Szanuje twoją opinie bo każdy ma prawo do własnego zdania ale pisanie rzeczy na zasadzie co by było gdyby, co czuł gdy... itd jest bez celowe. Piszesz, że sztuczka Neymara była skazana na niepowodzenie podobnie można powiedzieć o akcji Leo na 1-0 przecież miał 4 lepiej ustawionch rywali na drodze ,a jednak. Poza tym 3-1 to jeszcze nie jest przesądzony wynik gdy zostało nam 5 minut gry to jest piłka cuda sie zdarzają (np City - QPR z 1-2 na 3-2 w 3 minuty) Idąc twoim tokiem myślenia to przy 2 golach przewagi powinien kończyć się mecz bo czemu przegrywający mają czuć sie upokarzani przez silniejszych. Takie jest moje zdanie. Jeszcze jestem w stanie zrozumieć gdyby przy wyniku 7-0 ktoś biegał jak poj**** i celebrował że strzelił gola to można nazwać brakiem szacunku albo odstawiał by tance jak zaklinacz deszczu.

7

Bo to jest nie ładnie z jego strony ogólnie to Neymar razem z Leo powinni podejść po meczu i przeprosić piłkarzy i kibiców z Bilbao że strzelili gole bo to utrudniło Baskom wygranie

50

Odczytałem z ruchu ust Masche jedo rozmowe z Leo. Szefunio powiedział " ej ten żewłakow znasz nie ? Leo :: no znam , Javier : no to on powiedział że Neymar przyaktorzył , Leo:haha

10

Jak już porównujemy to pragne przypomnieć mój rajd z przed tygodnia 40m 5 rywali miniętych i położony bramkarz strzał do pustej bramki co prawda z dzieciakami na orliku ale jak już porównujemy to porównujmy

1

Nie ośmiesza się przeciwnika nie ładnie ze strony neymara, ale magiczna bramka Leo i ośmieszenie 4 rywali jest OK

0

Campeones Campeones Campeones

6

Laboga Żewłakow i Dudek najlepsze trio do komentowania meczów Barcy było by wesoło

1

Nie panie Żebłakof to nie słupek to aktorstwo

5

panie żebłakof gdzie tu było aktorstwo ? upadł to upadł nie protestował

0

panowie skupcie sie bo jeszcze około 10 min z tym co doliczy

1

Brawo Baskowie zasłużyli za walkę i doping kibiców.

1

na poprawe humoru "ikerowa ale to normalne że na stronie Barçy będą sikać na każde zagranie Messiego. Na co liczyłaś ??" RM.pl oczywiście

3

120 panowie wielka barca

0

"Przyjęcie Danego Alvesa"

0

Prawie wpadło :)

8

119 mamy rekord

0

co mówi bo u mnie ruski komentują ?

5

118 rekord wyrównany teraz trzeba go przebić :)

0

118 panowie to co jeszcze jeden i bijemy Real

0

Nie mam słów żeby opisać to co zrobił Mesjasz

4

niewidzialny spalony coś nowego

1

Jeeeeeeeeeeeest Sevilla , brawo chłopaki, brawo grzesiu brawo bacca ,

0

Jezus sevilla czemu tak słabo w obronie

0

Tylko La LIga brawo Sevilla, brawo Grzesiek, brawo Bacca

0

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest

0

łaj grzesiu tel mi łaj

0

Niech szaleje tylko żeby sie nie przemęczył

1

Z sevilli ( to ci na czerwono)

0

Boże sevilla prosze ja was

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?