0

To co kupujemy Igłę na atak ? :)

2

Są pozytywy tego że leo nic nie wygrywa z reprezentacją, jest głodny sukcesów dla Barcy

0

Brawo Chile, jak widać karne trzeba umieć strzelać.

0

Nie krytykowałem cie bo myślałem, że nie masz polskich znaków ale widać, że nie tylko kultura ale i umiejętność pisania są dla ciebie obce.

0

Pozwól, że zakończę te dyskusje ponieważ już dość się skompromitowałeś.

0

Co ma temat dyskusji do kultury ?

0

#Facepalm (15 znaków)

0

Oj Będą emocje teraz, w karnych wygra Chile coś czuję.

0

Ciekawa opinia może gdyby pochodziła od kogoś innego to zrobiła by na mnie wrażenie ale sądząc po twojej kulturze wypowiedzi to raczej nie wezmę jej do serca.

0

Zaskoczę cie ale nie lubię Igły po prostu jestem obiektywny

0

Dziwne bo ogólnie gdy kończy się średnią to wypadało by już zacząć używać rozumu ale może jeszcze jest nadzieja dla ciebie, będę trzymał za to kciuki

0

Ten koleś to jakiś dzieciak nie warto się z nim kłócić Oliwia

0

Widzę, że "argumenty" się skończyły

0

Czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną ale spokojnie w szkole średniej bedziesz to miał, o ile skończysz gimnazjum.

0

Polecam sprawdzić co znaczy słowo gej, pomogę ci jest to osoba homoseksualna czyli preferuje tą samą płeć , przeciwieństwo to heteroseksualizm czyli preferowanie przeciwnej płci.

0

Nie zgodzę się, ponad 5 metrów od bramki było wolego pola lavezzi wyrzucił go tą piłką na linie końcową a Igła strzelając z praktycznie zerowego kąta nie trafił w bramkę.

0

Nie wiem jak ciebie ale mnie mężczyźni nie podniecają cóż zrobić zabawy przy plakatach piłkarzy zostawię tobie.

0

Mocny argument "przygłupie" hym widze, że dobrze się gimnazjaliści bawicie w wakacje.

1

Polecam czasami wyjść na boisko i spróbować strzelić z takiej sytuacji z takiego kąta, życie to nie fifa tu takie akcje wpadają rzadko

15

Za co krytykujecie Igłe? to Lavezzi zepsuł podanie a Igła robił co mógł

1

Miej całą bramkę wolną kopnij w środek wprost w bramkarza Lavezzi

1

Jeeeest Wawrzyniak

16

Patrząc na ból pewnej części ciała niektórych kibiców napisze to ja.

Dzięki florek miło z twojej strony

0

kolego te dane to masz chyba z pudelka, brakuje jeszcze
mistrzostwo olimpijskie w skoku o tyczce na nartach
puchar ministra zdrowia w szachach na czas
3x mistrzostwo w slalom gigant w kajakach na pustyni Himalaje
2x puchar pana Mietka z pod sklepu w łyżwiarstwie figurowym na 50 km
i klubowe mistrzostwo świata w rzucie kotletem mielonym na czas

0

Nie rozumiesz jednego kolego nie chodzi o przedstawienie ile goli strzelili hiszpanie w Hiszpanii, chodzi o to że taką tabele robi sie na zasadzie zabieramy gole cudzoziemcom i na tej podstawie mamy wyniki meczów to jest wróżenie z fusów jak stwierdzenie co by było gdyby sędzia dał nam karnego w 1 połowie finału z Juve nie wiemy tego. Wiec nie możemy stwierdzić że dajmy na to mamy barca - bilbao 3-1 jak w finale cdr, zabieramy gola Neymarowi i Messiemu (2) to nie znaczy że Baskowie ten mecz by wygrali bo mogło by się okazać że Bartra strzelił by hattricka ale tego nie wiemy wiec takie porównania nie mają sensu.

1

zgadzam sie w 100 % ale obiektywna krytyka to nie wyrzucanie piłkarzy po 3 meczach jeszcze w styczniu na wylocie był Messi , Neymar Suarez, Iniesta, Lucho i wielu innych a teraz

1

co zrobisz jak nic nie zrobisz, trzeba wyjsc z założenia że ocenia sie na koniec, ja powiedziałem sobie że nie krytykuje nie chwale dopiero podsumuje prace po sezonie, zdarzało sie krytykować za pojedyncze mecze ale nie zwalniałem nikogo w połowie sezonu

0

takie porównania są bezcelowe, bo co gdyby liczyły sie tylko gole z prawej nogi albo z głowy , tylko karne , albo liczba kartek

0

Alves jest swietny w końcu wrócił do formy już nie przysypia w obronie i swietnie podłącza sie w ataku nawet wrzutki mu wychodzą.

5

Bravo na szpicy, Suarez na masażystę, Neymar ręcznikowy, Douglas na bramke a Wawrzyniak na trenera :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?