2

Douglas , Matheus prawie jak Mathieu

0

i zaczeło do boju La Liga, do boju Sevilla

1

2 0 dla Sevilli

0

Jadymy Sevilla po chwałe i glorie

0

A zdanie kolego kończymy kropką jak już wypominasz błędy.

0

Ta za to że śląsk stracił flage klubową w sewilli ale czy to że jest sie kretynem i daje sie zabrać swoją flage to powód aby napadać nic nie winnych ludzi

0

szkoda że Polacy już zdążyli sie popisać i napadli na kibiców z Andaluzji jak widać jesteśmy zbyt zacofani na takie imprezy

1

Coś mało komentarzy na temat meczu Sevilli jak myślicie obronią tytuł i jak sie zaprezentują (główni grzesiek) licze na Seville stawiam 2-0

1

10

Komentarz usunięty

0

1

Idzcie płakać na rm.pl mnie cieszy remis bo depo zostaje w lidze :)

0

dalej teraz gol atleti i depo zaostaje w lidze a granada spada , albo gol almeri

0

117 panowie jeszcze 1

0

Czego to ja bym nie zrobil żeby spędzać czas w gabinecie z tymi paniami

1

Ja bym sie przewracał co minute

0

czy ja wiem wygrana z malaga remis z sociedad

2

bilbao villarreal 3-0 co sie dzieje

0

vermaelen powinien

0

liczy sie średnia goli na mecz ale trzeba miec ponad 28 meczów rozegranych przez ponad 60 minut

3

gratuluje koleżanki dobrze że sie ceni

0

Madryt powitaj mistrza

0

Aż dałem wszystkim ocene 10 zasłużyli za caly sezon

6

Dla rozrywki : Gdyby nie to pichichi Ronaldo to przestałbym kibicować Realowi."
źródło rm.pl

0

Bzdura to wszystko wina sędziego. :)

1

Dziękuje Wam piłkarze, trenerze, sztabie szkoleniowy i Wam kibice z FCBarca com

0

Elche Bilbao z 2-0 na 2-3

0

Nie od razu Kraków zbudowano ? nie mówi sie ze Rzym ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?