redbull94
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Douglas , Matheus prawie jak Mathieu
0
i zaczeło do boju La Liga, do boju Sevilla
1
2 0 dla Sevilli
0
Jadymy Sevilla po chwałe i glorie
0
A zdanie kolego kończymy kropką jak już wypominasz błędy.
0
Ta za to że śląsk stracił flage klubową w sewilli ale czy to że jest sie kretynem i daje sie zabrać swoją flage to powód aby napadać nic nie winnych ludzi
0
szkoda że Polacy już zdążyli sie popisać i napadli na kibiców z Andaluzji jak widać jesteśmy zbyt zacofani na takie imprezy
1
Coś mało komentarzy na temat meczu Sevilli jak myślicie obronią tytuł i jak sie zaprezentują (główni grzesiek) licze na Seville stawiam 2-0
1
łapcie transmisja z camp nou http://www.rojadirecta.me/goto/1tvsports.com/ch3.php
0
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.niam.pl/rimages/crop/600/450/files/images/PRODUCT/BACKUP/ser_feta.jpg&imgrefurl=http://www.niam.pl/en/produkty/2798-ser_feta&h=478&w=600&tbnid=41CMHV6PNxUH1M:&zoom=1&tbnh=159&tbnw=200&usg=__sTI3E5ZHFaHfr-js6TY4L61aWSU=&docid=uJJZG1iw62FTWM&itg=1
10
Komentarz usunięty
0
5
feta online : http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.niam.pl/rimages/crop/600/450/files/images/PRODUCT/BACKUP/ser_feta.jpg&imgrefurl=http://www.niam.pl/en/produkty/2798-ser_feta&h=478&w=600&tbnid=41CMHV6PNxUH1M:&zoom=1&tbnh=159&tbnw=200&usg=__sTI3E5ZHFaHfr-js6TY4L61aWSU=&docid=uJJZG1iw62FTWM&itg=1
1
Idzcie płakać na rm.pl mnie cieszy remis bo depo zostaje w lidze :)
0
dalej teraz gol atleti i depo zaostaje w lidze a granada spada , albo gol almeri
0
117 panowie jeszcze 1
0
Czego to ja bym nie zrobil żeby spędzać czas w gabinecie z tymi paniami
1
Ja bym sie przewracał co minute
0
czy ja wiem wygrana z malaga remis z sociedad
2
bilbao villarreal 3-0 co sie dzieje
0
vermaelen powinien
0
liczy sie średnia goli na mecz ale trzeba miec ponad 28 meczów rozegranych przez ponad 60 minut
3
gratuluje koleżanki dobrze że sie ceni
0
Madryt powitaj mistrza
0
Aż dałem wszystkim ocene 10 zasłużyli za caly sezon
6
Dla rozrywki : Gdyby nie to pichichi Ronaldo to przestałbym kibicować Realowi."
źródło rm.pl
0
Bzdura to wszystko wina sędziego. :)
1
Dziękuje Wam piłkarze, trenerze, sztabie szkoleniowy i Wam kibice z FCBarca com
0
Elche Bilbao z 2-0 na 2-3
0
Nie od razu Kraków zbudowano ? nie mówi sie ze Rzym ?