0

Dobra korekta, bo myślałem, że jutro gramy za 4 pkt :)

1

Hehe. Przy byłym managerze (tfu), to Robert jest aniołem.

2

Mądrych czasami warto posłuchać.

0

Jak to był faul, to Cucurellę piłka nigdy nie trafiła w rękę :)

6

Nie czytając więcej a tylko odnosząc się do tytułu, to klasyka Flicka. Nie wygrywajmy wobec tego 1-0 a remisujmy i przegrywajmy. Zeszły sezon nieco zaciemnił obraz tej taktyki. Tam było mnóstwo szczęścia. Teraz to już nie ma niczego. A sorry, jest dna Barcy. To Xavi, niszczony tutaj, czasami też tak nie mówił? Cyrk. :)))

0

Komentarz usunięty

0

@Grubson Jeszcze ty zostałeś bez odpowiedzi. Grubson, co za nick. Jesteś Grubson? :) zgoda, pomógł var, złe sformułowanie z mojej strony, ale Taylor to wybitny sędzia, jak z Hiszpanii :) Var go zmusił? :) Ostatnio człowiek patrzy i nie wierzy. Ale ok. Czyli nie jesteśmy jak Real. Bo nas wyciągnął za uszy Var :))) Wy pijecie, jak oglądacie mecze. Czy w większości jeszcze nie, bo jesteście dziećmi?

0

@kks1986 Ale przeżyjesz to, że jednak będę? :)

0

@kks1986 Źle to sformułowałem. Przyznaję. Obserwuję jednak tego sędziego od dawna. Faulu na Szczęsnym jednak nie było. To był babol i prawidłowy gol. Datsmajopinion.

0

9

Warto zdać sobie sprawę, że nad Wojtkiem czuwa opatrzność, w którą On nie wierzy :) Przez CAŁĄ karierę przeciętny bramkarz. Dziś pomógł Taylor, absolutnie przeciętny, popełniający od lat mnóstwo błędów sędzia. Czyli dziś jesteśmy jak Real :))) wyciągnięto nas za uszy. Nie ma trenera, nie ma pomysłu. Patrzenie na grę Barcy to męczarnia. Ale futbol jest niesprawiedliwy, to mamy jeden punkt, na który nie zasłużyliśmy.


0

@slayer Od kiedy dziecko śledzisz politykę? A dwa- nie wierz mediom, one tworzą równorzędny świat :)

2

Czy ktoś jeszcze rozumie trenera z Niemiec? Jeden, w tym sezonie już nieaktualny pomysł, bo wszyscy się połapali i to już wszystko? :)

0

Komentarz usunięty

1

A świstak siedzi i zawija w te papierki.

0

@AxelF Nie zrozumiałeś. Nie chciałem cię zniszczyć. Dyskutować mogę z kimś kto ma mózg. Nie jest moją winą co tam sobie piszesz…

2

@AxelF Płyń mielizną dalej. Nie będę ryzykował bana, tak więc to tyle :)

2

@slayer Kiedy zaczyna pracować mózg, włącza się myślenie. Nie telewizor. Telewizor sam się nie włącza. Telewizora nie słuchaj. Ani ty slayer, ani telewizor. Tyś zwykły wyłączony mózg :)

0

@4Fabregas4 Niebywałe, ale polubię Twój wpis. Bo mam identyczne przemyślenia.

0

@KluivertFCB jak wyżej.

0

@BORO_12 No bez jaj ;)

0

@Cobra303 Jest dużo suplementów na głowę. Można sobie wmówić, że pomagają. Spróbuj, mówią, że nie bolą…

0

@MesQueUnClub_87 Nie kompromituj się.

0

Ferran- zawodnik nikt…

0

@DJ6 jakie ma mieć jaja, jak to tatuś misiów, a resztę wymyśliły media?

2

Jak mało trzeba. Nie grasz kompletnie nic i strzelasz bramkę- mvp. Czarny blondyn zero i strzela bramkę- prawie mvp. Zespół nie gra nic. Real na obecnym etapie jest przy nas potęgą taktyki. Po jaki chuj wchodzą goście na 2 min plus doliczony. Jaki to zamysł jest, liczby? Dlaczego chory blondyn gra chory a jeśli nie jest chory, dlaczego tak grając ( drepcząc cały mecz) gra tak długo? Obrona to żart. O trenerze nie piszę, bo już mi się nie chce nad nim pastwić…kurwa dlaczego nie ma wcześniej zmian?

0

Coraz zabawniej. Gość strzelił 6 bramek w chujowym zespole i do Barcy go, do Barcy. Bo każdy już go chce. Ot, durni dziennikarze…

1

Absurdalny pomysł.

3

Tak, dalej tak zarządzaj czarnym blondynem. To jeszcze moment i on Cię zwolni. „Jest bardzo młody” tłumaczy wszystko. Nie- nie jest bardzo młody, młody to był 3 lata wcześniej…

0

@MesQueUnClub_87 Ja pierdziu. Ty wszystko wiesz. Ton Twojej wypowiedzi to pewność. Dość zabawne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?