0

@Filipem Da się. To bandyta boiskowy. A że maskotka to już zupełnie co innego. Odwrotność kreatywności. Wrócił i dalej to samo. To głowa i przeciętne umiejętności czysto piłkarskie.@

8

Film pachnie mnóstwem niedoróbek. Aż się wierzyć nie chce, że to taki wielki klub. Prysznice, odpryski farb, słupy, umywalki. No kurwa ok, to nie jest przysłowiowy Hilton, ale tak na dzień dobry?

0

Odetchnęli na chwilę.

3

Nie jego rolą są takie wpisy. Kolejny szybko odklejony gówniarz z realu…

0

Oj media media :)

2

Zabawnie śmieszne :) ale niech będzie, ja od początku wierzę w ten transfer. Nie idealnie od samego, ale jednak :)

5

@Marusek W punkt.

4

Piłka jest przewrotna. Gość nie grał nic. Strzelił dwie budy i mvp. Zabawne nawet:)

0

Wszystko fajnie, ale gdzie jest ten fabregas, co ciągle szuka jakiejś panny? Edit: a tak, lepiej go ciszą, zapomniałem :)

4

Wybieraj dalej. Szybko gacie spadną .

15

Bałbym się pisać taki artykuł, bo możesz mieć człowieku bana od fabregasa.

0

@pride1899 Fuks to znaczy, że uderzasz nieprecyzyjnie, ale bramkarz choć nie musi szaleć, puszcza piłkę jak leszcz. Wyjaśniłem?

0

@ShawnC Syna to poszukaj w stawie. Wśród żab.

2

Dobra. Mecz się odbył. Oby canal plus zwolnił Orłowskiego. To w sumie jedyne, co mnie dziś wkurwiało do granic. Co za debil ten przemądrzały, nic nie widzący filozof z tzw. wiedzą pseudo encyklopedyczną…

0

@VAMOS1899LaMasia Jesteś pewien? :)))

0

@JaCules1211 Bądźmy poważni :)

3

Torres zero, Roony zero, Rashford zero. Brama Fermina fuks, bramkarz leszcz. Gra nudna do bólu. Druga połowa pokaże czy Flick zwariował na dobre, czy na chwilę.

0

Dawno temu, bo już w zeszłym sezonie napisałem: obserwujmy. No to obserwujemy czarnego blondyna nie blondyna :)

0

@4Fabregas4 Nie wierzę, że lajkuję :)

0

Cudowny kraj. Słońce, słońce, nic poza tym :) komentować szkoda, bo czas wbrew pozorom ważnym jest.

0

@zombie …że zamiast zwolnić grę, koniecznie musiał uderzyć i rozpoczął katastrofę :)

1

Mój ulubiony czarny blondyn nie blondyn jak zwykle nie zawiódł. Dziś go oszczędzę, bo poczułem, że mi się nie chce.

0

Gratuluję odnoszenia się do bzdur :)))

3

Nigdy nie sądziłem, że w tym chorym plebiscycie będę kibicował Dembele. Ale nie ma teraz w Barcelonie drugiego takiego piłkarza, który by mnie tak drażnił jak czarny blondyn już nie blondyn. Drażnił to słowo bardzo delikatne, ale może się okazać, że chroniące przed banem na tym pudelku :)

0

Komentarz usunięty

0

@Coveta Mam ogromny wpływ na czas. I on, ten czas, wpłynął na czarnego blondyna :)

5

Ja myślę, że 6 to za mało dla czarnego blondyna. 9 byłoby git. Nie- jednak 9 i pół :) No i Ferran- gracz przezroczysty, ale te z 3,5 dajmy na zachętę nie wiadomo czego, Raphinii, co nie gra niczego też :) zabawnie jak zwykle

2

Krótka piłka a nie jak u nas miękkie siuśki i telenowela.

1

@AlphaNumeric Jeśli będziemy tak źle grać, to może się to udać.

0

Gaviego puścić w świat, przygłupiego bandytę boiskowego. Wróć…Gavi to legendarny piłkarz tego klubu. I Hansi okazuje mu dużo miłości. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?