1

Od dłuższego czasu było czuć coś niedobrego. Że coś się zmieniło. Jednak w tak napisany artykuł nie wierzę. Czarny blondyn z kolorowymi kłami fisiował już Flickowi w zeszłym sezonie. Choćby przy zmianach. I pisałem, że Niemiec nie reaguje, co jest błędem. Ale to pisanko pachnie koloryzacją tematu. I podbiciem pod dramat.

0

@rutek71 Ty naucz się pisać po polsku dziecko. Nie musisz wietrzyć niczego, skoro nie masz niczego. Ale zawsze możesz spróbować uruchomić zwoje.

0

@Murazor Myślę, że mieliśmy ogrom szczęścia w poprzednim sezonie. Ze słabym Szczęsnym w składzie, ale z ofensywą do bólu. Myślę również, że piękno nie pozwoliło nam dojść do finału LM i to, że Flick kompletnie nie zareagował w końcówce. Myślę również, że w większości spotkań On reaguje źle. I nie ma tu żadnych jego czasów. Jest rok. I ten sezon go zweryfikuje. Obserwujmy.

4

Lamine ból pleców, lędźwi, krocza, może i nawet dupy. Nie, dupa będzie w nadchodzącym tygodniu.

2

@slayer Naprawdę razem, na pewno osobno.

0

@Murazor A jaki ma, poza wysoką linią obrony- wskaż śmieszku.

2

@Rupert_Haubica Może tak Flickowi by powiedział, no to wina Flicka.

5

Komedia. Flick, trener bez pomysłu, od kiedy wypadł mu główny puzzel, zajechał Pedriego. Chłopak schodząc w ostatnim meczu wyglądał jak za Xaviego, czerwone podkrążone oczy, których w zeszłym roku nie było widać. Człapiący do linii. Teraz winny de la Fuente. Czy piszący tu mają jeszcze kawałki rozumu?

0

Ja pierdziu, to jednak nie Haaland lub Alvarez? :)

0

@tervas Rafa nie wraca. Rafa zakończył już karierę…

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 Kto wie, kto wie :)

5

Kupienie tego kompletnie przeciętnego, wątłego zdrowotnie gracza było nawet nie błędem, było absurdem. Czas zapłaty za głupotę trwa i nigdy się nie skończy. Nie będzie chciał odejść, wobec tego nawet tania sprzedaż z wtopą transferu nie wchodzi w grę. Najgorsze, poza kontuzjami, że to przeciętny gracz..

0

Poproszę o źrodło tych wypowiedzi Flicka: co zostanie, kogo przesunie na dziewiątkę itd.Aaa ok, mundo deportivo -udzielił tam takiego wywiadu? :)

0

Skoro kibicujemy klubowi o globalnym zasięgu w czasach, w których pieniądz jest wszystkim, również dla zawodników, w tym dla czarnego blondyna, który jest tu uwielbiany, to nadszedł czas, aby przestać pierdolić w komentarzach. I zrozumieć dlaczego jest ten mecz poza krajem o nazwie mem…

0

No coż. Pełna zgoda panie Kroos. Oby Flick to pojął…

0

Wspaniały artykuł o niczym. Czyli to artykół :)

0

Trudno mieć kompleks najbardziej ciągniętego za uszy zespołu piłkarskiego na świecie, do którego z natury wybiera się chuliganów. Ale Real zostanie sam. I sam sobie zrobi Superligę, w której wygra wszystko. Sam sobie nawet wypłaci. Chyba, że Laporta okaże się głupcem. Z wielu powodów jednak wątpię. Miałem czas, odpisałem z łaski. Dziecku?

0

@bialyzdw Będzie, jeśli Flick nie ogarnie rozumu. Na tę chwilę stąpa obok niego.

0

Nie znać Tolkiena to trochę wstyd. Nie dlatego, że obecne młode pokolenie to półgłówki, ale dlatego, że Lewy nie jest z tego pokolenia. Tylko czy Lewy coś czytał? Wątpię, ale talent do języków ma. Czyli coś za coś :)))

0

Wiadomo, że Uefa się nie zgadza, ale Barca to marka światowa i wszyscy na tym zarobimy a przy okazji upierdolimy Superligę, bo biznes tworzy biznes. Milan? Nawet lepiej, bo przy okazji nikt nie będzie szarpał, że zrobiliśmy dla Barcy wyjątek. Przy okazji rykoszetem pokażemy Realowi, żeby nie fikał. A konkretnie ja, mały Kazio? A mam to w dupie :)))

17

Zgoda: Lewy jeden i pół. Sam dałem jeden. Nie grał nic. Ale jeden również Olmo, Torres i Araujo. Gdyby Lewy nie był Polakiem, nie dostałby na tym pudelku oceny niższej od tych partaczy, w tym dwóch przezroczystych. Ale jest Polakiem, a Polak bez kompleksów z przodu nie pisze ocen. Polak kompleksy mieć musi.

3

O Lewym przynajmniej możesz coś napisać i go zbesztać, bo o Torresie i Olmo nic, prawda?Piłkarze, których nie ma :)

0

@danijacek Pyk i dyskusję po dzisiejszym można przedłużyć. „Świetny” Flick, tak podczas meczu jak i w bzdurach podczas konferencji po. Zespół nie gra- bez sił, bez taktyki, z zerem obrony. Coś tu przestało działać.

0

@narciarz Narciarzy.

0

@regatta52 Z mojej strony to było pytanie. Poza jakimiś literkami odpowiedz co miał jeszcze.

0

@xavi890 Zagrał :)))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bobo25 No Flick zszedł i usiadł na ławce :) Często tam siedzi, nic zaskakującego :)

0

Czy to wypowiedzi poważnego trenera? Nie. To wypowiedzi gościa, który sobie założył, że grając tym systemem nikt przez parę lat nie zareaguje. Żal czytać te bzdury, które on plecie na konferencjach od dawna. Jedyne co miał to ten system wysokiej obrony? No to wypada się modlić, bo czasy nadchodzą ciężkie. Próbowaliście wszystkiego? Przecież wy nie macie siły biegać i żadnego pomysłu na grę :)

0

@xavi890 nie setki, nie szalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?