rodineusz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kanver_ Lewy niczego nie musi sobie wywalczyć. Wraca- gra, przeciętniak siada na ławie. Flick nie jest idealny, co pokazuje ciągle, ale nie jest nienormalny jak sądzę.
0
Ja bym wystawił Lampę. Po nagłówku wiedziałem, że to on. I poszłooo :) Lampa rulez. A na poważnie- Ferran to jest przeciętny gracz, który nie odpali. Wczoraj Lampo zagrał dobry mecz? :)))
1
Mecz tragiczny. Nie mamy obrony. Yamal schemat, straty, gra za wszelką cenę. Nie można na niego patrzeć w tej chwili. Raphinia nieistotny. Gavi drgnął w końcu. Dlaczego Garcia zamiast Kounde- absurd widoczny gołym okiem. I wreszcie: czy plujący tu zauważyli brak De Jonga? Czy dalej klapki na uszach? :)
0
@Anubis Piszę o Niemcu. Popuścili to urósł od razu.
0
Bardzo źle zrobił. Jest tylko pracownikiem, który zarabia ogromne pieniądze. Jest niczym więcej, niczym mniej. Nie ma znaczenia, czy to dobry pomysł. Ale jak jesteś dla leszczy miękki, leszcze rosną.
0
Przede wszystkim bardzo chciałbym podziękować adminom tej strony za bana po zgłoszeniu słynnego tu 4fabregasa4, którego nawet nie obraziłem. Po odwołaniu poproszono mnie o argumenty do skrócenia bana. Podałem, nie wystarczyły. Znowu poproszono, ale o inne argumenty. Napisałem, że za stary jestem na taką zabawę i nie będę klękał, to z 3-dniowego bana dostałem tygodniowy. Czy tu pracują małe dzieci? Czy fabregas to członek rodziny kogoś z zarządzających? To tak dla informacji użytkowników. Najlepszego Robert, oczywiście, że jesteś już legendą Barcy, dołóż w tym sezonie i zamknij buzie filozofom z netu.
0
@Gary Autor zastosował karzesz jako represję :) i teraz to już podobno poprawna forma…choć zabawnie się na to patrzy.
0
@Herbert Dzięki za info.
No i?
0
@dafik85 Opowiedz nam co.
0
Czyli…nie plujmy tu na innych co do Arabii, bo teraz obsmarkać wypadałoby Martineza. Inna sprawa te mądrości tutaj, że powinien być kapitanem a tu cyk, siano a nie klub. Sia no. To dobry to zadatek na kapitana? Był tu kochany, kasy mało nie miał, przez lata fchuj zarobił. Niestety okazał się…dobrym graczem, który już nie musi być dobry, żeby sobie pykać w piłę :)
0
Temat zamknięty. Ale zapłacimy w sezonie za jego brak w zespole. Obym się mylił.
3
Jedni i drudzy chcą grać, grają. W Miami fchuj kibiców Barcy będzie. Przeciwnik się godzi, w czym problem? Zasady? W tym sporcie od dawna nie ma zasad. Real zły? Zagrajmy z Realem- będzie wtedy zachwycony. Argumenty Realu? Fajnie się czyta tych, którzy są ostoją uczciwości. Takiej, jak ją sami rozumieją :)
2
@Coveta Ale pierwsza generacja Twingo ze składanym dachem jest spoko. Kosztuje dwa rowery i nie pierdoli się jak one :)
2
Komentarz usunięty
0
@Barca_Big_Moment Jpd:) Co Ty, wikipedię piszesz? Patrz ma boisko. No i oczywiście źle świadczy takie staranie się o przeciętniaka. Jak najbardziej :)
0
Dwa w jednym. Przed meczem pożegnają Messiego :)
18
Dobry prezes. Ma ten luz. Trochę wypił, trochę bredził… nie wierzę, że to piszę, ale czytam bełkot.
2
To tylko sparing. Ale czy my mamy 9 poza Lewym, wszystkie tutejsze fabregasy? Którą? Burą? :)
0
@Barca_Big_Moment To stwórzmy nowe określenie- podwieszony skrzydłowy :) Na pewno nie jest 9. Nie czuje miejsca, nie rusza się, po prostu nie ma go tam, gdzie w 100% byłby dziś Lewy. Ale On nam dużo dobroci da. Walić to pudło. Wypadek przy pracy. A Nico Williams owszem, jest skrzydłowym. Przeciętnym.
2
Czytam te wypociny w komentarzach . Rash nie jest 9. Móc grać na 9 a być 9 to kolosalna różnica, co widać. Ale skrzydłowym jest znakomitym. I asystuje. Czarny blondyn pięknie kręci i podaje tam, gdzie nikogo nie ma. Dlaczego tam nikogo nie ma? :)
4
@Michal1975 Co to by tu było gdyby Lewy tak zjebał. Rzeź by była :)
0
Komentarz usunięty
0
Ok. Moja pomyłka. Źle przeczytałem. Zwracam honor.
0
Lampa dziennikarz: piłkarze Barcy zmotywowani: niech zacznie się już prawdziwa gra mówią…ci z Como :) gościu, pykaj do onetu, siano większe, pokumplujecie się.
6
Dawać go na jedynkę i podwoić pensję. Na plecy postawić bańki. Jeździć do niego na chatę częściej. Masować, masować, trzeć i masować…
0
@Metalowy14 Miejsce w finansowym załatwił (choć jeszcze nie wiemy) ewentualny podpis. Nie załatwił tego absurdalny zwrot opaski. Czyli co, zarząd się ugiął, bo Niemiec podpisał tylko pod warunkiem zwrotu opaski? No bądźmy poważni :)
1
@sebsbastiams.fcb.fan92 To jego osoba. Też mam wrzucić wykrzyknik? Ok. !
0
@Pablozeusz Pyknie, pyknie. Jak mu zaczną podawać :)
0
Nie pisałem tutaj nigdy niczego negatywnego na zarząd. Ale jeśli- podkreślam: JEŚLI to co słyszeliśmy wcześniej było prawdą i teraz Niemiec o kurewskim charakterze po prostu pękł, a zarząd od razu wraca z opaską, to ten zarząd jest jednak głupiutki. On nawet nie powinien przywracać opaski ze względu na przekaz. Zabawa dzieci w piaskownicy: zabieramy, podpisz to oddamy. To żenujące. Idzie to w świat. Każdy normalny zarząd opaski już by nie oddał. Popełniłeś błąd, sorry. Miło, że się ogarnąłeś, ale łaski nie robisz. Opaski nie odzyskasz. I szukaj klubu w zimie. Kurwa, to żenada jest. Ale też przypominam to wspomniane powyżej JEŚLI…
0
I teraz tylko Aurelio De Laurentiis. I po sprawie z błaznem :)