2

Nie ma znaczenia bicie piany o pensji. Bo zakładamy, że wróci w nim topowy gracz. Istotna jest cena wykupu. Jeśli wróci top, cena wykupu jest mistrzostwem świata. Pozostaje czekać :)

0

Komentarz usunięty

0

@LinekMichal Nico to przeciętny gracz. Ok, lekko wyżej, ale poza paroma meczami w reprezentacji, niczego co zrobiłoby mi z oczu filiżanki, nie pokazał. Dodatkowo przyjście prawie brata naszego czarnego blondyna rozbiłoby szatnię. I nic by tu Flick nie poradził. Ja nie napisałem, że to znakomity transfer, tylko, że może to być znakomity transfer. Czytamy ze zrozumieniem. A klub nie miał wrócić na stadion, bo to nie budowa szeregówek w rok. Ktoś, kto w to wierzył, że klub miał wrócić, musi mieć nie po kolei w głowie. Bez urazy. Rozumiem, że jesteś biznesmenem, prezesem, Twoja firma ma globalny zasięg i zrobiłbyś wszystko lepiej niż Laporta. Jaki problem złożyć podanie o pracę, wysłać cv, które ich zmiażdży i naprawić każdy ich błąd? Miasto fajne, słońce, warzywa i owoce. :)

0

@Gandalf55 A Nico ostatnio nie cieniował? :)

0

Komentarz usunięty

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 Odnośnie jakiego mojego wpisu ten post? :)))

1

@LinekMichal Każdy o zdrowych zmysłach nie mógł uwierzyć w bajkę, że wracamy na stadion, który jest placem budowy. To żadna kompromitacja, to marketing. Rashford nie będzie gorszy od Nico czy Diaza, bo nigdy nie był. To też marketing :) Jest właściwie za free. To może być znakomity transfer. Marzenia dzieci z tej strony i bzdety jakie wypisują, nijak się mają do rzeczywistości. Portal na tym zarabia, to napierdala artykuł za artykułem. Dziennikarze tu też nie najwyższych lotów. Trzeba myśleć :)

2

I to jest piękna informacja a nie pierdolety o stadionie :)

2

@Rupert_Haubica Może Krystian to lubi? :)

33

Szkoda dziecka. Reszta jest kompletnie bez znaczenia…

0

Komentarz usunięty

1

@Murazor Dzieci muszą wydorośleć. Choć to pokolenie raczej będzie się przyklejać do asfaltu. Własnymi kompleksami.

0

@Elvisek Łał. Kolejny, tym razem prawnik. Ja bym zrobił tak tak i srak. Bo wiecie, tak nie może być. Czarny blondyn to w końcu piłkarz i celebryta a ta organizacja jest pseudo. Czy takie brednie dzieją się naprawdę? Presleyek, tyś nastolatek? :)

0

@Presto Tak, najważniejsze jest to bogaDZtwo. Czymkolwiek ono jest.

1

„Mój syn, czarny blondyn robi wszystko dobrze. Jest największym”. Coraz ciekawsze odklejenie. Obserwujmy…

3

Flick z nikim nie rozmawiał o takich sprawach dzieciaki. Media robią wam wodę z mózgu. Sprzedajmy wszystkich :)

10

Tutaj istnieje kapitalne zidiocenie mózgów. Pluje się na zarząd, dzięki któremu Barca wraca na salony. Dziesiątki panów menago oraz wybitnych biznesmenów pisze po necie swoje fantazje z głuchego na rozum życia. Ciekawe pokolenie. Albo raczej nie…

0

@th@les Ooo! Ktoś tu napisał mądrze :)

0

Babcia na focie jakby pas szachida niosła. Eee, czepiam się, przecież nie rozwali miejsca, z którego kasa poszła :)

0

Nieodpowiednia konsystencja klocka. To się zdarza, gdy puszczają zwieracze :)

0

@Bananowysong Nie o włosy tu chodzi. Włosy to pretekst.

0

@lysy1015 Ok. Źle odczytałem przekaz.

0

@nowy19pl Pozdrawiam, nie jestem sam :)

0

@pep71 Nawet karłami…

3

@LinekMichal Niektórym nie trzeba. Patrz Pedri. Gracz, któremu blondyn nie mógłby sportowo nawet nosić butów.

3

Cytuję: „Gwiazdy światowej sceny muzycznej”. I wymienione dwie gwiazdeczki nikt. Chyba, że spotifaja, nie sprawdzałem. Gwiazdy światowej sceny muzycznej po pierwsze nie miałyby czasu, po drugie czarny blondyn jest dla nich dość anonimową postacią. Redakcja napędza lajki, durne to wyjątkowo :) Hej blondyn! Mało łańcuchów, wincej, wincej. Nie przypierdalam się. Obserwujcie.

0

@Woytex Zgodzę się. Stworzono produkt. Jednak łatwiej stworzyć produkt z ułamkiem mózgu.

0

@turhiay Nie porównuję go do Neymara :) Śledzę od początku jego zachowania i wyciągam wnioski. Bogiem nie jestem, mogę się mylić. Ale zdarza mi się to niezbyt często :) Gołym okiem widać, że to nie jest Pedri. Czyli można być znakomitym graczem i być zaprzeczeniem blondyna? Można. To wychowanie, ale przede wszystkim głowa. Na głupka zawsze łatwiej wpłynąć. Czymkolwiek.

1

@martool2 Tu nikt nie zrozumie. Większość tu to młode pokolenie. Tak jak czarny blondyn- bez mózgu :)

0

@bulo Nie stał się sportem celebrytów. To po prostu największa pralnia pieniędzy na świecie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?