rodineusz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy żyjesz w popapranym świecie a obecnie taki on jest i jesteś małolatem, nie dostrzegasz drobiazgów, którejuż pokazują zryty beret gwiazdki, która jeszcze niczego nie pokazała. Chyba, że obecnemu futbolowi, największej pralni kasy na świecie, taki gówniarz wystarczy do stworzenia kolejnego mitu. Beret jest zryty fchuj, interesujący i kluczowy będzie ten sezon, do jakiego stopnia i czy ktoś może nad tym zapanować. Czy lubię Yamala? Oczywiście, że nie. Lubię Pedriego. Inny świat, biały człowiek. I to nie rasizm. To rozum.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ACRAB95 Tak. To gra.
0
Cóż, Flick jest tylko człowiekiem i też popełnia błędy…
0
@Rarenzio Nie ma wyjścia, trza cię już zgłaszać do adminów…
2
Fajne pod klikbajty i pod hieny. A, że to bzdura i wypowiedź Deco ma inny sens to już dla tzw. dziennikarzyn nieistotne :))) radujmy się :)
0
@ACRAB95 Tak właśnie myślę :)))
2
Fabregasy, Rarenzie i inne Siary. Wchodzicie. Cały portal czeka na wasze opinie.
0
Powinien zostać.
2
@LambiPL Skoro taka dokładność, to nie istnieje pozatym :)
0
Cieszyć się czy smucić… :)
0
@LukaszUH A nie napisałem po polsku?
0
A nawet jest ta piłka największą pralnią pieniędzy na świecie, bijąc na ryj nawet kartele narkotykowe :)
0
@ACRAB95 Bayern 12 netto? Hahaha
0
7-8 netto rocznie. To na co się zgodził, skoro zgodził się na 12 brutto? :))) na podwyżkę?
1
Komentarz usunięty
0
@JKrolFCB Dzieciaku. Dość często jesteś najlepszym na świecie całym w STATYSTYKACH, w słabiutkim zespole. Statystyki nie grają. Sprawdź się będąc długą część meczu bezrobotnym i obroń dwa decydujące strzały. Sprawdź się w innej bajce niż liga hiszpańska. W LM. Tego nie wiemy. Ludzie tu jak stado chłoną przekaz medialny i wyłączają mózgi. Nie wyłączaj, to niezbyt dobre. Co do Środy, jeśli o Magdalenę profesor- autorytet chodzi, pełna zgoda. Choć ona nie pije, ona wyłączyła jak wielu tutaj mózg. I takie są efekty :) A jeśli tylko o dzień tygodnia, pamiętaj, że to już długi weekend :)
0
@Coveta O to to:) Mądre, zasadnicze pytanie.
1
@QuentinTarantino W punkt :)
0
@LatajacyHolender Okazja rynkowa, zmiana pokoleniowa. Reszta to mgła. Nie sądzę, aby mógł być jedynką przez cały sezon. Chyba, że okaże się cudem bez układu nerwowego. Wchodzi w zupełnie nieznany mu świat gry.
0
@liber02 Podwieszeni pod adminów tutaj. Coś im pykniesz, ban. Rodzina, może ciota, może zwykły nieudacznik. A może szefostwo tutaj lubi kaleczyć poziom dla ożywienia dyskusji. Gdyby to był tylko durny freek, już dawno admini wysłaliby go w kosmos. Czuję piniądz :)))
0
@19Macio93 Nic dwa razy się nie zdarza :)
0
@Fermin Nie. Bo tu chodzi o ten sam łeb.
0
@LukaszUH Ożeszty chłopaku. Że ty wiesz kogo on moczy. A Ty internetowy misiu co moczysz? No tak, majciochy :)
3
To nie jest bramkarz wybitny, to nie jest bramkarz topowy, to nie jest bramkarz grający wcześniej o coś, to nie jest bramkarz mający presję za sobą, to nie jest bramkarz 2-3 decydujących strzałów w meczu. To jest wielka, utalentowana niewiadoma. Zobaczymy czy w ogóle i jak długo będzie jedynką. Choć tutaj wszyscy „trenerzy” i „managerowie” już sikają ze szczęścia i wierzą też , że Nico z Yamalem nie rozwalą szatni, bo szatnia ich chce :) szatni nie rozwalą, bo i po co, w końcu gdzieś muszą się przebrać. Rozwalą mecze. Pytanie jak. Obym się pomylił.
0
Niesamowite :)))))
0
@Hasszz Haha, tu się zgodzę.
0
@blackhorse To była decydująca chwila. Ale młody musiał…
0
@LinekMichal Których już nie dostanie w ogóle, bo kumple będą grali wyłącznie na siebie.
0
Omaterdejku :)))