0

@lucas75 I jak widzę nie pomogło :)

0

@Andrzej_Majonez Nie w tym rzecz. Kapitan nie jest tylko od szatni. Wiem, że tu sami wyznawcy Gaviego, to nie będę rozwijał dyskusji, bo nikogo nie przekonam do moich wątpliwości. Zobaczymy. Może zacznie działać mózg. Bo kapitan na boisku nie zachowuje się jak rzeźnik, łapiąc ciągle kartki. Nie oszukuje przy faulach a to, że wkłada łeb w nogi przeciwników to tylko jego problem i zabawa dla komentatorów. To nie objaw umierania za klub, tylko czysta głupota.

0

Gavi kapitan na stałe to byłoby śmieszne :)

0

@FloroFloro Bo nie ma w sobie złomu.

3

@lucas75 Zjedz zupę dziecko :)

1

@KibicBarcy84 Może dostrzega coś czego Ty zakompleksiały dzieciaku nie dostrzegasz? Jedyny argument, że Ci co wypowiadają się pozytywnie o Lewym to psychofani, nie działa, wzbudza tylko śmiech :)

0

@kejdzi Jest to może jedno z najlepszych miast na świecie. Poza jednym. Wszyscy kradną :)

6

@DonPancio Ooo, kolejny profesor trener o durnym, zdziecinniałym nicku. „Tak będzie wyglądał przód”. Don papancio, złodziej snów Hsnsiego Flicka :)))

4

Czemu służy ten artykuł? Niczemu. Robert jest mocno kuszony i jak zechce może odejść, ale nie chce więc nie odejdzie. Flick go chce i Barca go chce, ale jak będzie kasa to może odejść, mimo, że nie chce i nie odejdzie. A w ogóle to przecież może przedłużyć kontrakt. Artykuł dla idiotów?

0

@Ronad10 Ale to było tylko pierwsze zdanie i drugie, że debil zalewa trawę kładzioną z rolki, czyli musi być debilem. Dla zajawki i łyknąłeś w ciemno z resztą akolitów co polajkowali. A pozostała część mojego posta? Coś? :)

0

Fajnie typ podlewa. Jakby kask był jego rozumem łamane na mózgiem :) Przy okazji patrzę na tę budowlę, której nie ma i zadaję sobie drobne pytanie. Jakiż to cud może się zdarzyć, żeby w tym roku a może i sezonie oddać to ludziom. Wróć…to Hiszpania, tam jest wszystko możliwe, pod stołem, obok stołu, nad stołem i nawet na plac budowy 500 tys. wcisną :)

2

@ToWinaSedziego reszty nie wiem, ale z pierwszym zdaniem absolutnie się zgodzę .

0

Chcieli go wszyscy, ale on wykazał się wielką dojrzałością, pozostając w przeciętnym zespole, bo ja, jako starszy brat powiedziałem mu, że tak będzie najlepiej. Barca be, bo zabrudziła. Pieniądze wyczyściły. :))) co za cymbalista.

0

„Wróci do zespołu z topu”. Ciekawe. Tak słaby trener, bez żadnej nowoczesnej koncepcji gry wróci do topowego. Na pewno :)

3

Ciekawe, że nikt się teraz nie burzy. Przy Nico, jak Deco coś wspomniał o transferze, Bilbao i inni potępiali Barcę, bo to ich zawodnik i jak tak można, tak się nie działa, Barca łamie zasady. A teraz to nasz zawodnik, trener innego dzwoni i go przekonuje, mimo, że ten ma kontrakt. Piszą o tym media i jest ok. Albo umknęła mi różnica w statusie prawnym zawodnika, co możliwe, bo w tym nie siedzę, albo przyjemne podwójne standardy .

0

Czytam tę dyskusję i śmiać mi się chce. Temat jest prosty- Lewy powinien zakończyć karierę w reprezentacji. Bo On jest jeden a pozostali to poziom dna, tak sportowo jak mentalnie. Ale właśnie dlatego, że jest jeden, ma prawo decydować jak chce i reszta ma to uszanować. Chce grać, niech gra, nie chce, niech nie gra. Prawo topu. A plucie na niego to wyraz kompleksów małych ludzi, z kraju, którego społeczeństwo nie rozumie podstawowych spraw. Rozumie tylko pieniądze. Ale nie pieniądze innych :)

2

@Ciuus Jaki to kurwa kapitan…ochłoń

0

Media. Woda z mózgów: Niemiec wie ile będzie pauzował. Niemiec będzie tyle pauzował, ile zdecyduje klub. To biznes. Nie zdecyduje lekarz a tym bardziej nie zdecyduje Niemiec. A przy okazji- kurewski charakter od zawsze i przeciętny gracz. Ale to już inna para kaloszy.

1

@Pablozeusz Rashford w przeciwieństwie do ciebie posiada mózg, którym umie operować. Tylko tyle wystarcza, żeby stworzyć kolosalną różnicę. W myśleniu.

1

@Rupert_Haubica Biznesmen? Zajebiście. Kolejny. Będę niszczył :)

1

W sumie zjadłem zupę, to cierpliwie czekam.

0

@malicinho De Jongowi to On nawet sznurowadeł nie może nosić. Kolejna dyskusja dzieci :)

8

Będziemy się cieszyć, tak myślę.

0

@SinMistico Po co on ma być dryblerem? To mądry gracz, nie medialny produkt. Pytanie czy wróci top.

4

@Faro No pytają fabregasów tej strony no :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tgrzeb Nieważne razem :)

0

@LinekMichal Tak Ci pięknie i życzliwie odpisałem, ale wyjebało post :) nie mam teraz cierpliwości pisać od nowa. Serio.

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 Trudno się odnieść, skoro ten laluś elvisek zgłasza moje posty i wszystko jest usuwane. Mimo, że nie ma tam obrazy. Redakcja durna to i dyskusja chmurna :) lećmy dalej, presleyek sam się kiedyś nawinie…

1

I tego się trzymajmy. Jeśli poczuje krew w tej zwariowanej grupie, będzie niszczył na boisku. Jeśli ta grupa go kupi, mamy szczęście razy dwa. Jeśli będzie inaczej, i tak pomoże przez rok. Nie ma minusów. I jeszcze będzie zdziwko, bo zapewne to nie jest ostatni trsnsfer :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?