rodineusz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@slayer Ale na koniec kasa się zgodziła czy nie?
1
@PatrychoO Nie ulegajcie mediom. Choć niebywałe, że gdyby tak było, ludziki bronią zmęczenia milionerów za kilka godzin autokarem i kilkanaście lotem samolotem :) cudowne odklejenie
2
Wersja pierwsza- Straszne. Zmęczyli się. Dobrze, że nie mieli rozwolnienia. Laluśki z milionami na koncie. Coś za coś- fchuj siana to i zmęczyć autokarem i samolotem się można. Czy nie, bo za bardzo boli? Wersja druga- media :)
0
@Guillegavira Ile razy go zgasił? :)
0
@LinekMichal Bardzo bym chciał, żeby się ogarnął. Ma to coś, za co go lubię. Tylko odciąć tę głupotę :)
0
@ini_barca Napisz wszystkim co zgłosiłeś. Niech zobaczą ten podobno konieczny do zgłoszenia post. Sparodiowałem eee i zwieracze puściły? Dzieci obecnych czasów tak mają: zgłaszają, kablują, filmują. Kamerki i admini moja siła. W moich czasach przepadłbyś. Chodziłbyś drugą stroną ulicy. Nie dlatego, że ktoś by Ci zrobił krzywdę. Dlatego, bo tak żyjąc bałbyś się, że ktoś ci ją zrobi. Ini, vini, mini dźini.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Rymując: bo w Napoli nikt się nie pierdoli :)
23
No nie jest. Sporo osób na tym forum w swojej zapiekłości do prezesa, który poprzez różne sztuczki prawne i biznesowe pozwala klubowi wrócić na salony, broni Ter Stegena idąc jak dzieci we mgle w durne artykuły, jak to cała szatnia się spina w obronie Niemca, bo dba o swoją przyszłość, żeby ich też nie wypchnięto w przyszłości z klubu. Taka argumentacja to piaskownica. Ter Stegen ma swoje prawa, ale kogo w klubie ma obchodzić to, że rozstał się z żoną i chce być przy dzieciach? To też zabawne pierdolety. Jedna rzecz, która go w obecnej sytuacji dyskwalifikuje, to nie jakieś złe potraktowanie Szczęsnego ale to, że puścił przeciek, o swojej znakomitej formie i nagle położył się na stole z kręgosłupem. Nie kładziesz się z kręgosłupem z dnia na dzień, więc kłamał, a przy okazji wróciło to, co go charakteryzuje i teraz dyskwalifikuje podwójnie- kurewski charakter. A tego w tym wieku już nikt nie zmieni- ani Laporta, ani Flick ani powoli puszczający w net nieco różniące się od poprzednich infa o pierwszym bramkarzu Niemiec, Nagelsmann.
0
Media. Kochane media. A jak do tego gracze okażą się idiotami, to też interesujące. Mam wypieki na twarzy:)
0
Straszny typ. Pierdolnięty bardziej niż ja :)
0
Komentarz usunięty
0
@dawidlampa Hmm. I na ostatnich latach budujesz narrację pisania? Fajne :)
0
To mecze z nikim i o nic. Luzik, podrepczemy sobie. Odstawiamy nogi, ręce i głowy. Czy małemu bandycie boiskowemu z uśmieszkiem niewiniątka głowa się poukładała, napiszę po trzech meczach już o coś, w których będzie grał min. 60 minut. Życzę sobie, że będę się jarał.
0
@BISHBASHBOSH Raphinia jest nietykalny. Bo media stwierdziły, że jest wybitny. A nigdy nie był.
1
@ini_barca Laporta nie ma pojęcia o finansach. Dziecko ini barca o kolejnym zdziecinniałym nicku ma. Ini, mini, dini, vini :) Nie. On nie ma. On typuje tych co znają hiszpański rynek ekonomistów. Bo on nie zna. Ale coś napisać musiał. Bo się ini zezłościł, bo mama nocnik zabrała. I reszta pykła na dywan :)
0
@dawidlampa Lampa, a dlaczego miałaby nie zarejestrować? Odpowiedz.
2
Kolejne błazny z hiszpańskich mediów snują wizualizację i klepią siano. Kolejni polscy tzw. dziennikarze z portali wklejają i klepią siano. Kolejni walnięci jak ja na to reagują i nabijają temat. Pomijając już, że Alvarez za Lewego to idealny deal, bo to, że nie jest dziewiątką i nigdy nie będzie, nie ma znaczenia :) Inna rzecz- czy my potrzebujemy dziewiątki. Gdyby Alvarez był dziewiątką, nikt by mu u nas nie podawał. Bogowi Haalandowi również. Taki profil Raphinhowo-Yamalowy tutaj :)
0
@Ryoumen Ludziki nie myślą. Świat poszedł w taką stronę. W mniejszości siła :)
16
Kolejny artykuł dla kliknięć. W tytule Deco naciska, w artykule Deco w żaden sposób nie naciska. Ta strona robi się onetem…
0
@Ronad10 Dobre, dobre. Ubawiłem się. :)))
0
@Ronad10 A co mnie obchodzi Real? :)
0
Doniec, Maruszczak. Co za różnica. Lajkujmy śmietnik, kasa leci. Lewy dużo jej tu daje. Gajdek wie :)))
0
@Pablozeusz Jesteś chirurgiem, przetnij te mechanizmy :)
0
@Sz0ps0n Czekamy a potem wybałuszamy oczy wobec tego.
0
@Ronad10 Ale jaja, bo mam trzydziestoletnie doświadczenie. To co ci mam dalej pisać i po co? Rozumiem też, że mieszkasz w Hiszpanii, znasz jej prawo, bywasz przy tej budowie. Poddaję się wobec tego :)))
0
@Arczi87 Nie sądzę. Wbrew panującym tu opiniom o nich, to nie idioci. Badać teraz ewentualną sprzedaż Lewego? Bądźmy poważni.
1
@LinekMichal Nie wiedzą. Lubią pisać mądrości. W internetach :)
0
@KibicBarcy84 Kiedy byłeś dzieckiem, mnie w planach nie było powiadasz? Rocznik 65. Jeden z lepszych. Podaj swój.
1
@DonPancio Jestem miły i nie zgłaszam do adminów durnych postów, w tym przypadku odpowiedzi. Jako spedalony nick zakończę dyskusję z tobą stwierdzeniem, że z mojego punktu widzenia twoje życie tutaj jest pozbawione mądrości. Ale mądrości nie kupisz. To kwestia rozwoju. I to zalecam. Rozwój, nie stagnację. O piłce pojęcia nie masz, ale to niczego nie przesądza. Może masz inne talenty. W końcu jesteś panciem a może pańciem :)))