2

@Vito9 I co z tego czy wiedział czy nie. Oczywiste, że to nie stało się w jeden dzień. Kim załata? Tym co mamy? Bez jaj :)

2

@BISHBASHBOSH Flick nie miał nic do powiedzenia. Chyba, że miał, ale skup się. Jeśli to decyzja Baska, to Flick nie miał nic do powiedzenia, bo kontrakt. A jeśli miał jak piszesz, to nie była decyzja Inigo. I skąd wiesz na co postawił Flick i jaka była jego ocena? Rozmawiasz z nim o zakupach w biedrze? Co za pierdolenie…

2

@mvnBasten Kurwa w punkt wreszcie ktoś.

0

@Borneo Napisałem: dwa razy schował Viniego. Tyle. Porównanie z Gavim? Gavi grał po kontuzji tragicznie i ma zryty beret. Jeśli wydorośleje i ten mental, którego właśnie nie ma Araujo, przestanie mu przeszkadzać, będzie dużym graczem. Tu nie ma co porównywać. Ale Gavi jeszcze nic nie zagrał. Sparingi to nic. Poczekajmy…

0

@BARCELONISTAnr1 Odpowiedziałem tym, którzy się odnieśli do mojego wpisu. Każdemu. Zwracam uwagę na drobiazgi. To starość. Kiedy ktoś z polskiego orła robi tęczową flagę, kulturalnie pytam, czy posiada mózg, czy lata propagandy tak go wytresowały, że prowokacja to jedyne czym walczy we śnie. Nie wydaje mi się również, aby został stworzony poziom do dyskusji o bramkarzu. Tekstem, że ulubieniec kończy tak lub siak? Dla mnie nie. Natomiast wrzucenie tekstu o tęczowych misiakach spowodowało spory odzew :) czyż to nie zabawne?

0

@MessiForeverTheBest Ładne wklejone słowa. Nie miglanc a polonista?…czy POpapraniec? :)

13

Ile musi zapłacić najbardziej pompowany, przereklamowany do granic sędzia tego meczu?

0

@Borneo Z całym szacunkiem i bez urazy, ale to bzdurny post pod siebie. Araujo to jest przeciętny gracz bez mentalu, bez ustawienia w obronie, z coraz gorszym wyprowadzeniem piłki, w dwóch meczach przykrył Viniego i zwieracze puściły co niektórym z zachwytu. Potem Vini srini robił go jak chciał. Szklany w równym stopniu co Inigo, nie ma tu więc żadnej przewagi. Bez mentalu Baska, bez tego przywódczego pierdolnięcia, chorągiewka. On też nigdy nie powinien mieć opaski. Cubarsi zachwyty, złote piłki a z meczu na mecz popełnia coraz więcej błędów. Christensena lubię i szanuję. Ale czy wróci do formy? Zobaczymy. To jest na dzień dzisiejszy dziura nie do załatania. Inaczej- liga może jako tako, ale szans na powtórzenie tegorocznej LM nie widzę. Właśnie bez Inigo a nie z nim, jak tu niektórych dobrze odkleiło. Analityków z kompa :)

4

Wpisali mu tę klauzulę do kontraktu, nie sądząc, że wskoczy na taki poziom. Ale jest i druga strona- jego decyzja. Tylko kasa. Czy piłkarze są biedni? Nie są. Jeśli to tylko jego decyzja, jest zastanawiająca. Pokazuje, że jest takim samym sępem na siano, jak inni, którzy idą do tej ciągle śmiesznej ligi. Nikt go tu nie krytykuje, bo miał wybitny sezon. Zgoda. Ale czy okazał się innym od tych, którzy byli tu wyśmiewani za wybór Arabów? Jeśli klub nie maczał w tym paluchów, okazał się taki sam. Mnie ta wczorajsza informacja o odejściu przybiła…nie załatamy tego tym co mamy.

2

@martiniloca Koniecznie. Tylko co Lewandowski ma do decyzji Martineza? :)

0

@Wojtek84 Tak, jak gdzieś napisałem- jeszcze dwóch :)))

0

@lukmrz A skąd wyczytałeś u siebie tę prawie pewność? I decyzja słuszna czyja? :)

0

@tkankowski Pytasz, czy to problem być tęczowym miglancem? No mój nie :)

0

@MessiForeverTheBest Nie odpowiedziałeś. A oczywiście można być nawet stołem i rosołem :) Myślę jednak, że wsrywanie tęczowych szmat w godło Polski, jak w twojej miniaturce to stan umysłu i nie ma nic wspólnego z Barcą. Mam rację?

0

@BARCELONISTAnr1 Mnie ciekawi dlaczego Cię ciekawi. Też jesteś? :)

1

Będzie niebawem płacz. Obym się mylił. Kto pokieruje obroną? Miękkie siuśki?

2

Czy za darmo czy nie za darmo, nie ma to żadnego znaczenia. Poza tym, że teraz to my obrony nie mamy razy dwa w porównaniu z zeszłym sezonem, gdzie również kulała. Kupmy jeszcze z dwóch napastników.

5

@CriminalFCB Nie zjemy Cię, choć niczego nie rozumiesz :)

4

@barteq Strategia medialna. Nie przywrócą, bo staliby się idiotami.

3

@MessiForeverTheBest Jesteś tęczowym miglancem jak w miniaturce?

0

Za pizdeusza to już można zbierać zęby z podłogi połamanymi łapami. Ochłoń vini mini. To dobra rada. W dzisiejszych czasach net już nie chroni. Technologia czyni cuda w obie strony. I ciesz się dniem oraz tym, że w tej konkretnie dyskusji trafiłeś na pacyfistę.

3

To o Ter Stegenie. Nie- to o Gavim, nie- to o jego lasce, nie- to o lasce Gaviego. Nie nie- to o lasce Gandalfa. Zaraz zaraz- to o makijażu. Cyrk ta strona. Ale kasa leci. :)

0

@ini_barca Niczego nie usuwałem, widocznie jakiś kutas zgłosił. ini, vini, vici, kici kici

0

@WaWrzu Zauważyłem :)

0

@MateuszDoniec Masz wiarę :) Ja mam obawę. Obym się mylił.

0

I teraz wyobraźcie sobie wszystkie zakompleksione internetowe ludki, że jutro Laporta odchodzi. Jak zwieracze, błądzą ? :)

1

Tak wygląda upadek, kiedy się nie do końca używa mózgu. Bywa…

4

Nie jem syfu zwanego popcornem, ale pojechałem do sklepu po cokolwiek na dłużej i wyszło mi, że to śliwki. Otoczenie zbliżone do zawodnika, zawodnik zbliżony do Barcy, ja zbliżony do śliwek. Czekamy…

4

Nie ma pewności, ale wrzucę jak pseudo dziennikarz, bo klikniecie. Fabregasy, siary i inne może coś sprowokują i gra muzyka. Nic nie wiem, może to on, może nie on. Odpowiedzcie w ankiecie: to on czy nie on. Dajcie też znać w komentarzach. Onet. Dziadostwo.

0

@WaWrzu Skąd pewność, że na wózku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?