1

@AxelF Starałem się :)

0

Jest tu jakiś starszy stoper? Uff, to nie wbije nam budy na trzy trzy :)))

0

Gdybym nie mieszkał w tym kraju, który nazywam memem, napisałbym: niewiarygodne. I tak jestem zdziwiony, że nie spotkali się dzień przed meczem. Przez przypadek :)))

2

Panie Walczak. Tytuł pod klikbajty? Bo czytam kolejny durny artykuł i szukam w nim tych lekarzy co wyśmiewają te teorie z Madrytu. Pan Panie Walczak wskaże mi to wyśmiewanie, tak?

0

@pasquda Dużo racji, ale jednak to bramkarz wygrał mecz. A my przegraliśmy przez absurdalną końcówkę i brak reakcji Flicka.

1

@Greenalley I właśnie przez taką filozofię Flick przegrał. A wrócić pod finał za rok będzie baaardzo trudno.

0

@dawidlampa Wydaje się, że groźba ( kolejny wpis dopiero tłumaczy, bo już musi, że to żart) jest większą agresją niż lekkie wyśmianie artykułu bez sensu. Czy nie? :) Agresja? Redaktor wskaże to miejsce, gdzie ją dostrzegł.

0

@Edgemoon Marciniak to ciul, ale nie przegraliśmy przez tę, nazwijmy to kontrowersję. Przegraliśmy bo Flick nie wykonał ruchu w ostatnich minutach, chłodząc Inter, bo zespół pozwolił w takim momencie na przebywanie na swojej połowie w 4 na 4 i dreptanie Acerbiego do miejsca, gdzie tak jak wcześniej Holender, Włoch zastawił kolejnego muła czyli Araujo jak dziecko. Obserwuj mecze. Martin zawsze tak pada jak laluś i wstaje. A wystarczyło pier….ąć gałę w trybuny. Chciał powalczyć, przestawił go byk. Nikt by tego nie gwizdnął.

0

@krzakov Karny tak, Martin nie, Acerbi- Pedri, Marciniak był tyłem, dlatego bandyta go co chwilę przewracał. Kiedy się odwrócił, Wloch machał łapami, żeby Pedri wstał. Klasyka. Umknęło mi, że to było w polu karnym…

1

Nie mogę uwierzyć, że zgadzam się ze wszystkim co mówi. Poza ostatnim zdaniem. Ale to i tak niezwykłe :)

0

@dawidlampa tzw. Redaktor traktor grozi? Napisał traktor durny artykuł, to grzecznie wyśmiany został. Zagotowało się ego?

0

@Matheu12 Tuż po ukazaniu się tego durnego artykułu, skomentowałem pisząc o amatorskim tzw. publicyście i usunąłem wpis, żeby nie rozgrzewać. Ale artykuł jest tak głupi, że rozgrzali inni :)

1

@barejant Fajna utopia :) podkreślam- fajna.

0

@Tomek54321 Faul na Martinie- zgoda. Karny na Yamalu, niejeden sędzia by to podtrzymał i się obronił. Drugi kontakt w ciągłości pojedynku jest w jedenastce. Cubarsi? 50 na 50. Zwolnione klatki karykaturalizują często sytuację. Ale każda z tych akcji jest przeciwko nam. I o tym mówił Flick, tak sądzę.

0

@kejdzi Nie ma tu faulu, nie ma tu żadnej nakładki. Doświadczenie. Laluś jak wiele razy wcześniej nauczony, pofrunął na glebę jak pył. Szybko się podniósł, bo wiedział, że oszukiwał. I tym przegrał mecz, bo ma jeszcze brata Araujo, który kryje od tyłu. Przecież to komedia na tym poziomie. Marciniak sędziował źle, bo to słaby sędzia. Ale tu nie ma faulu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TridenteMSN Nie wejdzie na rotację zawodnik z takim ego. Flick nie jest cudotwórcą. Po co nam kopiować Real?

0

@Barca_Big_Moment Oczywiście, ale Raphinia, mimo, że przereklamowany, coś chwilami daje. A tego muła zbudowano na dwóch meczach z Viniciusem, bo w następnych już robił z niego wiatrak.

1

Komentarz usunięty

3

Lubię tego gracza. Nie tylko za to co teraz czytam.

17

Sprzedać. Mówiłem to od początku. Tylko ten muł nie będzie chciał odejść. Rzygam tymi jego wypowiedziami. To błazen.

0

@Comentateiro Przegraliśmy błędami zespołu i przede wszystkim Flicka w ostatnich minutach. Ale sędziowanie było pod Inter od samego początku. Bez wypaczenia. Ale wiesz, 2-3 żółte, które się należały i mecz wygląda inaczej. Włosi dostali czytelny sygnał- koście tak jak umiecie, sprytnie, odwrócę głowę. Drobiazgi tworzą sędziowanie dobre lub złe. Nie zawsze sytuacja na patelni, którą cały świat widzi i komentuje jako jawny przewał.

5

@FloroFloro Byłem ciekaw czy ktoś to w końcu tu zauważy. Jak ew. zwycięzca flagowego projektu uefa może nie zagrać w kmś? Przesz to byłby cios marketingowy i wizerunkowy dla tej pralni kasy uefa fifa. To się odbywa systemowo. Odpowiedni arbiter z parciem na szkło, ale już doświadczony. I tak sędziował, sprytnie i systemowo od 1 minuty. Nie wypaczył, ale gdyby leciały zasłużone kartki dla graczy Interu od początku, mecz wyglądałby inaczej. Dla przykładu tylko. Gdyby jednak cos odpier…ił, bo ma blisko Szczęsnego i Lewego, którzy są Polakami, dajemy odpowiedni var. Teoria spiskowa? Może. Ale mecz wyglądał jak wyglądał, choć przegraliśmy go na własne życzenie i własnymi błędami.

0

@Values Marciniak sędziował od pierwszej minuty pod Inter, co k..wa wiedział każdy normalny, że tak będzie, już przed meczem, jeśli śledzi tego arbitra. Gwizdnął karnego. Wybroniłby się, bo drugi kontakt był w jedenastce. Ale on nie myślał o drugim kontakcie, bo to leszcz i gwizdnął karnego, którego nie było. Bo pierwszy kontakt był przed. Var to zweryfikował i też się wybroni, bo przepisy są już tak celowo skomplikowane, żeby zawsze można wybrnąć, bo ludzie się mylą. Nie ma co w kółko pier…lić, że wypaczył mecz. Nie wypaczył. Sędziował źle, ale to zespół i przede wszystkim Flick bez reakcji od bramy na 3-2 przegrał. Przykre i też mnie to boli do dziś. Ale takie są fakty a nie wymyślanie faulu na Martinie, którego typ zabił doświadczeniem a ten laluś zawsze jest przestawiany jak pył na wietrze. Amen.

1

@Fermin The pleasure is mine :)

0

@Barca_Big_Moment Jesteś nieźle walnięty, ale mnie to nie przeszkadza :)

0

A kogo to obchodzi? To popkulturowy plebiscyt i fajna impreza dla wybranych. Z rzeczywistością ma niewiele wspólnego. Wygra ten kto ma wygrać. Zdecyduje może 5 osób choć głosować będzie więcej :))) oj naiwności ludzików świata tego :)))

3

@bulo A var sprawdzał karnego dla Barcy czy nie? :)

1

@Azazel_Pazuzu Dziwne to jest bazowanie na jednej wypowiedzi Holendra z dredami. Nikt nie gwizdnąłby w takiej sytuacji. Doświadczenie, spryt, zastawienie, włożenie nogi. To wszystko. Martin dwie asysty, szacun, ale w takich sytuacjach lata w powietrzu jak babie lato. Przegrał wszystko sekundę wcześniej. Kwestia karnego to inna bajka. Ale gwizdnął czy nie? :)

0

@Fermin WziąĆ. Ć jak ćpka na końcu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?