rodineusz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessiiBarcaPepa Który Hiszpan?
1
Bzdura. Widziałem w swoim życiu pierdyliard wypaczonych spotkań przez durniów z gwizdkami. Ten nie był. Sędzia sędziował źle od początku, zgoda. Ale w obie strony. Kiedy sędziujesz źle od początku, gracze czują, że mogą robić cię w wafla i to robią. Kulminacja zła to żałosny nie pierwszy raz „legendarny” podobno Aspas i debil Raphinia. Ale ta sytuacja to wynik tego, co napisałem powyżej. Rozumiem rozżalenie trenera Celty. Ale bez pierdoletów poproszę. Edit: o lalusiowatych, przydatnych niektórym w konkretnych sytuacjach rasistowskich dźwiękach nawet nie piszę, bo zostałbym rasistą :)
1
@HugoZraszacz On nie ma kasy na szampana. I nie ma panny, od której mógłby chcieć pożyczyć siano.
0
@Barceloniarz987 Obrona Interu wybije mu z głowy grę w 10 minut.
2
Każdemu z zakompleksionych głuptasów z Polski napiszę prosto: pogadamy po meczach z Interem bez Lewego. Bo przy sposobie gry obronnej Włochów to będzie tak, jak byśmy grali o jednego mniej. Do bramki Interu nie wjadą. Nikt nie zabierze obrońców w lewo lub w prawo. Muszą być dwa wybitne mecze Ferrana i skrzydłowych. Nic na to nie wskazuje w tej chwili. Ale oby taki właśnie kojący, prawie letni deszcz ukoił wówczas serca wszystkich normalnych. Głuptasy niech krążą w nerwach między piorunami i zgrzytają żółtymi zębami :)
4
Godzina gry i chciałoby się napisać: takimi meczami przegrywa się ligę. A na koniec wychodzi, że się wygrywa :) Raphinia grający piach znowu bohaterem. Dani Olmo gdyby tylko nie miał tych kontuzji, gracz wyjątkowy. Strata Lewego będzie bardzo odczuwalna w meczach z Interem. Szczęsny- dwie budy na jego konto. Przez moment miałem wrażenie, że się spociłem. Ale to był dziwny mecz, w którym było czuć, że to się uda. Nie mam pojęcia dlaczego :))) Jest dobrze.
1
@Lewangoooolsky Chciałbym, ale wątpię. Zobaczymy.
0
I kolejny wróg kraju zwanego memem :)
0
@Greg1991 Nie rozumiesz. Dostrzegam błędy Lewego, ale to znakomity gracz. Obecnie, w tym wieku, ciągle jedna z najlepszych 9 świata. „Szczęsny super i średni Lewy?” jak piszesz? Jestem od lat fanem Juve. Ile Szczęsny tam spierdolił to jego. To jest dobry bramkarz. Tylko dobry. Nam jeszcze niczego nie wygrał. Jedna Benfica w końcówce? Bez żartów. A wczoraj? Kolejny sprokurowany karny? Potem zachwyty, bo broni wszystko lecące w środek. Za takie obrony wszyscy pluli na Penę. Nic się tu nie zgadza. Piłka to nie gra gdzie sympatyczniejszy jest lepszy. Lewy to znakomity gracz. Kropka.
0
Świetny mecz. Dwóch znakomitych graczy- Yamal i Raphinia. I uznawany tutaj za wybitnego bramkarz ( drugi gol- gdzie ja jestem). Jest dobrze.
0
@Greg1991 ???? zacznij w życiu myśleć rozumem, świat, który cię otacza będzie wtedy piękniejszy
0
@Rarenzio Trzeci pusty do korna i fabregasa? Gratuluję rozumu.
5
Korny, Fabregasy, inne zjebostany- zapraszamy do ustosunkowania się. Trener niemieckiego zespołu głuptas? :)
1
To już jest bez znaczenia. Nawet moi znajomi kibicujący innym zespołom z innych lig widzą inne traktowanie Realu, a Barcę mają w dupie, więc trudno ich posądzić o odwieczną wojnę obu drużyn i lekki fanatyzm. Wszystko zależy od nas. Niech dokonują cudów, żeby utrzymać Real w grze. My niczego nie spieprzmy i po temacie. Wiem, to wkurwia, ale tak będzie najprościej :) ps faul bandyty
4
Ćwiąkała to taki filozof- szpaner. Dużo słów pod konkretnie wiejący wiatr. Słuchając go nigdy nie mam wrażenia, że to jego błyskotliwe przemyślenia a ciężka praca zbierania informacji i przekazywanie ich tą mową trawą jako swoje. Nie zmienia to faktu, że Yamal zagrał bardzo dobry mecz. Ale spokojnie. Nie puszczamy zwieraczy :)
1
@Kubsoleon A Nedved, Cannavaro byli? Tak na szybko, z brzegu. To plebiscyt :)
0
Komentarz usunięty
0
Ogromny talent. Jeśli tłumaczenia są ok, to mądrze rozmawia jak na swój wiek. I oby jak najszybciej te mądrości przełożył na boisko. Bo mowa nie wystarczy. Gdyby wczoraj Saka był Yamalem, nie byłoby obu rzutów wolnych, którymi Arsenal wygrał mecz. Byłyby piękne dryblingi i wejście w ścisk. Co by dały?
3
Ten świat jest chory. Ale w sumie wiem to nie od dziś. Próbuje się zrobić z kibiców posłusznych, lewackich lalusi (ów) z ustami malowanymi szminką. Którzy będą się uśmiechać i szeptać. Sędziowie mentalne lalunie zawsze mogą ich ukarać batem…kompleksów.
0
Klikamy dla Gajdka. Klikamy, piszemy, zwoje otumaniamy :)
4
@spyke Kibicowanie nie ma tu znaczenia. Również dla ciebie, bo razi cię pozytyw o Lewym i tym kogoś atakujesz a Lewy to obecnie dużo bardziej wartościowy gracz niż młokos (bo wartość to nie taniec dla oka), czyli też nie kibicujesz Barcie wg twojego rozumowania, różnica taka, że ty innemu zawodnikowi. Argumenty ile lat komuś kibicujesz w dyskusji o realnej ocenie gracza świadczą o braku dojrzałości. Twój ulubieniec staje się powoli produktem, bo tego szuka obecny świat. Czy to dźwignie- czas pokaże. Oby. Ale ostatnimi czasy gra nic i to są fakty. Doceniamy go. Ale obecnie jest bez pro du kty wny. Pojął?
0
@Grajkoholik Ja nie uwielbiam patrzeć jak dryblingiem i złymi decyzjami marnuje akcję za akcją. Co to za durne myślenie, sztuka dla sztuki jest ważniejsza niż odwieczny pragmatyzm tej dyscypliny? Zabawne.
1
@Dejvo Bardzo zasługuje, bo prawda się na końcu zawsze obroni, niezależnie od takich komentarzy jak twój.
8
Nie ma sensu szanowna redakcjo pisać, że jednak to nie było dramatyczne, bo Ter Stegen się potknął a Flick się uśmiechał. Bo to nie o to chodzi. Mamy w zespole dwie gwiazdeczki, które napompowano jak widać do ich granic. Młodzik raz się obraził i pozamiatane, nikt go już nie zdejmuje z boiska, choć gra kupę. Drugi samolub poczuł, że jest prawie bogiem i nie skleja zwojów. Obaj grają dla siebie, statystyki nie oglądają spotkań i nie odnoszą się do konkretnych sytuacji. Budowanie oblicza gry tych graczy tylko na statystykach zaciemnia obraz tej gry. Oby przebłysk jednego i drugiego zdarzył się w którymś z tych najważniejszych, nadchodzących momentów a na pewno pozwólmy sobie na marzenia, że nie stanie się coś odwrotnego. Czego absolutnie na tę chwilę wykluczyć nie można. PS „sędzia powiedział mi, żebym się zamknął to zrobiłem cyrk”. No bez jaj :)
0
@jeonek To chore myślenie. Zawsze zmiana jest jeden do jednego?
0
@barcelonaLM Nie wiemy, co stanie się do tego momentu.
1
Kto wie czy to będzie ten mecz, którym przegramy tytuł przez Yamala o czym wspominam od dawna. Oby nie. Tragiczny mecz kompletnie bezproduktywnego gracza, którego napędza poszukiwanie w piłce przez świat geniusza. Flick powinien go zdjąć w przerwie, ale to szukanie jednej akcji, w której coś mu się uda, często w takiej samej- a la Robben. Nie udało się…dobry ten jeden punkt, trzeba się cieszyć.
0
@PJ777 O Lewym pisanie :) a jak Torres i jego przyjęcia?
0
@Rifek Dlaczego? Z ciekawości.
0
@Kamiloza91 :)))