rodineusz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@liz4 Odnośnie jego gry w obronie nie warto powtarzać powtarzanych informacji dla powtarzania informacji bez używania własnych zwojów. A w przekroju obecnego sezonu, brak Lewandowskiego przełożyłby się na spory zysk: bilans bramkowy z 51-22 powiększyłby się do 35-22. Też uważam, że powinien grać sporo mniej, bo zespół zyskuje :)
0
@Hadim Dostrzegam wady Lewego nie od dziś. Post jest jednak o czym innym ;)
0
@jeonek A świstak siedzi i zawija w te sreberka :)
0
@barteq Racja. Dlatego wpadła bramka :)
0
@Rupert_Haubica Otóż prawdę napisałeś Haubico. Kraj frustratów wychowanych w poczuciu niższości. Z wiekiem wypełnia się ona goryczą kompleksów. Lekarzem dla nich internet :)
6
A redakcja swoje. Dariuszu, Ty też masz pewne ograniczenia? Dostrzegasz tylko tę akcję pełną baletu? :) Zwróć pisarzu również uwagę na typową dla przedstawicieli tej nacji, szpanerską próbę, w tym przypadku poprzeczkowego loba, holowanie i dziubanie piłki sam na sam do usranej, aż pod nogi bramkarza, piękny pass do obrońcy przeciwnika, który rozpoczyna po tym akcję- bramkę, niszczącą Barcę. Nie, żebym się przypierdalał, Lewy gra ostatnio źle, ale to nie Lewy przegrał nam mecz z Athletico. Suche fakty wskazują na kogoś innego, o którym z sekretną miłością milczysz, Dariuszu. Działaj. Mniej się kliknie, ale mądrzejszą dyskusję stworzysz. Futbol bywa niesprawiedliwy, Rafa nie grał źle, ale jego kluczowe chwile zdecydowały o wyniku. A tu męczenie buły tylko tematem baletu Lewego. Obaj schrzanili. Obaj, Dariuszu. Plus reszta. Gdzie o nich słów kilka? :)))
1
@addept Oczywiście, że nie daje liczb i gra ostatnio bardzo, nazwijmy to, chaotycznie. Ale nie o tym jest mój wpis. Mój wpis jest o prowokowaniu jaskiniowych półgłówków w celach komercyjnych :)
0
@Murazor W życiu zawsze lepiej jest patrzeć na własny, nie na cudzy pieniądz. Patrzenie na cudzy to zwykła słabość. A zarabia więcej, bo jego kariera to top w porównaniu do Raphinii, który jeszcze niczego nie osiągnął. Krytyka tak, konstruktywna. Trzeba jednak rozumieć znaczenie tego słowa. Brałnoc.
9
Szanowna redakcjo. Przecież Wy doskonale wiecie, że wrzucając takie nieistotne newsy, ale z napastnikiem rodakiem, wyciągacie pochowanych w jaskiniach półgłówków, którzy raczej obniżają, niż podwyższają poziom tego portalu. Tak więc tylko po clickbaity? Dajcie się więc wykazać w komentarzach i tym, którzy Lewandowskiego szanują. Napiszcie zatem, jak wczorajszy mecz spieprzył nam kapitan Raphinia. Dla równowagi baitów i klików :)
6
Rafa, mecz życia. Dwie zmarnowane setki i podanie-strata, po którym pada druga bramka. Dobry kij w mrowisko? :)))
3
@MaFCB Nie posrało się w głowach. Po prostu są tutaj ludzie, którzy dostrzegają bzdury w wypowiedziach Flicka okraszone ściemą, kuriozalne zmiany podczas spotkań, brak planu b, kiedy rywal robi cię w bambuko, niedostrzegalny ostatnimi czasy zamysł taktyczny, tzw. zadyszkę, trwającą zbyt długo czy niezwykłą wręcz amatorszczyznę w ,,zarządzaniu” grą Yamala w ostatnim meczu. A może nawet nietrafioną psychologię w relacjach z zawodnikami, powodującą odwrotny skutek do zamierzonego. Nikt, jak sądzę, nie wymaga zwolnienia Niemca, ale pierwsze zachłyśnięcie się mija i oczy się otwierają. Reakcja musi być szybka. Jeśli jej nie będzie, bo pomysł był jeden i już się wypalił- będzie po sprawie. Sezon nie jest długi jak się wszędzie argumentuje. I może właśnie obecnymi błędami go straciliśmy. Zobaczymy.
0
@th@les Ja może nie wylewam na Niemca wspomnianych przez Ciebie rozmaitości, ale od dłuższego czasu próbuję zasugerować, że pod płaszczykiem różności o niczym, czyli lania podpierdolki słownej, kryją się błędy i braki tego sztabu. Pytanie czy po tym meczowym „goldenboyowym” absurdzie, oczy zaczną się otwierać ważniejszym w temacie klubu osobom ode mnie :)))
19
Zadziwiająca historia. Zawodnik to dziecko, chce więc, żeby nie zabierano mu zabawki, w tym przypadku gry w piłkę, szczególnie, że zdaje sobie sprawę, że to nie jego dzień i chce się poprawić. To lekkie odklejenie, ale to tylko dziecko, można częściowo zrozumieć. Niestety nie można zrozumieć tego, że dorośli opiekunowie zostawiają go z tą zabawką, mając doświadczenie i wiedząc, jak wiele szkód może ona wyrządzić. Trudno to pojąć. Jeśli rzeczywiście skończy się kontuzją, sztab Flicka już nie tylko pokazuje swoje błędy, jakie popełnia od jakiegoś czasu, ale podaje nam na tacy pełną amatorkę.
0
@BARCELONISTAnr1 Jaki plan taktyczny widziałeś dziś, podczas Leganes? :)))
14
Niemiecka myśl szkoleniowa jeb na glebę. I w sumie mnie to cieszy. Zdjęcie z boiska wkurwionego Lewego (nieskutecznego, ale ciągle absorbującego dwóch obrońców), pozostawienie nic nie grającego golden boya i wprowadzenie zawodnika, który nie gra nic jako napastnik (poza ostatnimi dość szczęśliwymi golami) to zmiany kuriozalne. Od zejścia Lewego, który grał niezwykle nieskuteczny mecz, okazało się, że w ataku nie ma już nic. I jak pisałem tu dużo wcześniej, Flick nie ma pomysłu na grę. W sytuacjach nerwowości związanej z wynikiem, zespół nie wie co grać. Kolejny mecz…
0
Serce rośnie, patrząc na tak wiele ujęć naszego rodaka, najlepszego strzelca zespołu :)))
6
To jest przeciętny bramkarz, mający w tym sezonie sporo szczęścia. Źle się ustawia, przy strzałach nie w niego cofa ręce i odwraca głowę, wychodzi do dośrodkowań i w połowie wyjścia cofa się na linię. Cała mowa ciała wskazuje jego elektryczność. Czas pokaże jaka dawka szczęścia jest mu pisana do końca sezonu, bo w tym wieku nawyków i schematów nie wyeliminuje.
1
@DonJuanMarquez Mądry wpis. Mam podobne odczucia.
1
@rado85 Czy Olmo czasem nie zniknął na dłuższy fragment meczu? :)
0
@danijacek Polacy są zakompleksieni, to jeszcze wynik zniszczenia przez komunę. A młodzi są niedouczeni. Jednak od kiedy jestem na tej stronie, zauważam, że tylko kilku max kilkunastu durniów jedzie po Lewandowskim. Pozostali raczej rozumieją, co dało Barcelonie jego przyjście i gdzie by była bez niego. I że byłaby w głębokiej dupie. Olać mniej rozumnych. Z postem się zgadzam, a zdjęcie z boiska Lewego to był nonsens. Po prostu.
0
Hehe, usunąłem własny komentarz :))) To raz jeszcze. Konferencja prasowa: coś, że „Rafa będzie grał cały czas”. Nie grał. Schodził zdziwiony. I coś, że „Lewy odpoczął i jest potrzebny”. Dlatego schodzi w absurdalnej sytuacji meczowej (czas, mecz na styku). :) Też zdziwiony, ale trochę mniej niż kibice i nawet lekko odklejeni komentatorzy. :) Niemiecka logika czy niemiecki chaos, przekładający się na całą resztę zdarzeń? Chyba, że czegoś nie wiemy i są jakieś powody osobiste. Flick kreuje się na oazę dobroci, wnikliwy obserwator dostrzeże, że ta maska się osuwa. Jeszcze nie spadła. Zespół gra piach bez myśli trenera. Zawodnicy zawodnikami, ale Flick gra schematem, który przestał działać i zrobiło się nerwowo. Tłumaczenie, że za chwilę mecz LM i stąd te zmiany to albo ściema dla mediów i kibiców, ale pokaz kompletnego zagubienia trenera, nie używając słowa głupota. Czyli olejmy ligę, bo zaraz LM, znakomite :)))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BARCELONISTAnr1 Nie. Ale widać gołym okiem, że grają chaos, bo nie wiedzą, co mają grać. Flick dokonuje zmian i Ci co wchodzą również nie wiedzą co mają grać i wtapiają się w chaos. A powinni wiedzieć, skoro wchodzą z instrukcjami. Zakładam więc, że takowych nie ma, albo są chybione. Nie ma elementu zaskoczenia. Jest grane cały czas to samo. Ja przed telewizorem jestem w stanie przewidzieć co zagrają w konkretnej akcji, to co dopiero zawodowy przeciwnik. Flick nie po raz pierwszy dokonuje złych wyborów: tak wyjściowego składu jak planu na dany mecz oraz reakcji podczas jego trwania. Zachłyśnięcie się nim powoli mija. Ale może to się zmieni, tylko nie ma już czasu. Mówienie, że sezon długi to nic nie mówienie. Moment i będzie po lidze.
2
Zakochanym we Flicku zwrócę uwagę na fakt, że od czasu wyczajenia tematu spalonych przez przeciwników i ogólnie rozpracowania Barcy, w ostatnich spotkaniach nie widać kompletnie żadnego pomysłu i planu taktycznego na grę. Taka sytuacja.
0
@TheKlucha Szczęście jest w piłce potrzebne, ale umiejętności również. Ferran miał dziś to pierwsze, tego drugiego na ten zespół nie posiada.
3
Absurdalne zmiany trenera Boga. Absurdalne…
2
Pena uratował punkty :))) No jpd, coraz lepiej. Kiedy? Bramkarz elektryczny, który puszcza wszystko, co nie idzie w niego. Albo odwracając głowę, albo cofając rękę. O ustawianiu się w ogóle nie wspominam. Wybijacz aucikowy.
1
Jedyne co mnie cieszy, to to, że powoli przestaje się robić Boga z tego trenera. I nie chodzi mi o Szczęsnego. Gdyby przeanalizować to co On mówi, to właściwie nic nie mówi, bo w kółko mówi te same banały. Pytanie czy to gra z mediami, czy nagle lekko brakuje pomysłu i pojawiły się błędy trenerskiego nosa. Nie ma też co sadzić bzdetów, że sezon długi. Może się okazać, że osiem teraz straconych punktów to koniec marzeń o mistrzostwie. Bo real grając niewiele zajebistości i również ze szpitalem, po cichu sobie punkty klepie. Obym się mylił.
0
@bulo Widziałeś, gdy w większości strzelali w niego. :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika