0

@AxelF w realu sami „francuzi”, wczoraj wyszło trzech białych ludzi ;)

8

Jerzy Dudek :) autorytet, który wybrał nicość :)))

1

@4Fabregas4 Ty o kompleksach innych? Przesz to ty każdym postem tutaj uzewnętrzniasz swoje kompleksy :)))

1

@normasubiektywna Przepraszam, ale jebnij się w łeb.

4

Cóż za idiotyczny artykuł o czymś czego nigdy nie było. Pudelek klikbajtowy ta strona :)

0

@JarekS Pragmatyzm to nie ruletka. Czyli jednak dobro romantyzmu :)))

0

Oj Fabrizio ty nijaki dziennikarzyno z koziej wólki. Tu dzieciaki polaki szybko Cię wyprostują. Żadne te Twoje informacje. Lewy to zło zła złego zła. Bo tak :)))

0

Asystent powinien biec do sędziego i podawać mu trąbkę.

5

Grzegorz Lato. Inteligencja dawnych kolarzy. Eee… beee. Były prezes przewalacz. Zawodnik z czasów, kiedy piłka była ślimakiem. Autorytet na dzisiejsze czasy :)))

0

@michalgajdek Czyli co?

0

Piękne pierdolenie. Uaktywnią się wyciszone głąby typu korn i inni, żeby gnoić Lewego. Gundo po prostu nie mógł zaakceptować braku aktywności swojego rodaka i dobił go ten egoizm Polaka. Gajdek- jedziesz jak w swoim dawnym korpo, wpuszczając na niby profi stronę Barcy takie bzdury. To co, teraz znowu mój ban?

0

@RC28 Czy ja pisałem odnośnie Laporty? Czy przeszkadzam Ci żyć w świecie równoległym?

1

Jpd. To Tusk Barcelony? ????

0

@MarFan Na stojąco pod stół może nie, ale po drabinie na dywan na pewno :)

0

Kosmos ogarnął, że gramy juniorami :)

0

Ooo…kolejna dobra wiadomość. Myślę o kolejnych zakupach. Bo ew. sprzedaż…

1

@JarekS To w świecie futbolu tyle jest ciągle romantyzmu? :)

0

@Atlas Elo skąd ta pewność granicząca z samozadowoleniem podszytym drobnym niepokojem?

0

Uff… jedna z nielicznych dobrych wiadomości.

0

@Ziemny Ten klub i bankructwo? Zejdź na ziemię, to nie gra w twoje klocki, oglądane z delikatnego szumu kompa :)

1

Cuda cuda ogłaszają…

17

„Kosztem Gundoganów” brzmi tak chujowo, że za ten artykuł powinien być ban na tydzień od Gajdka…

1

Szkoda, że go nie zrobili kapitanem :)

0

Komentarz usunięty

2

Klub mem. Komedia za komedią :)

0

@Murazor Kibicuję karmie. Przyczynia się do zachowania równowagi :)))

1

Niezależnie od wszystkiego czekam na szczęśliwe trafienie (jeśli zdążymy) na City i srogą, oczywiście przez przypadek, bo przecież taki staruch :) odpowiedź Gundogana na boisku. To w sumie byłoby przyjemne.

2

Skład: 20 Hiszpanów, 2 Latynosów, 1 Polak, 1 Niemiec, 1 Francuz, 1 Holender ( pomijam odchodzących). Dlaczego nikt nie wypycha mizernych Hiszpanów? Czy język hiszpański, ew. portugalski to klucz? Czy to mogą być czary?

1

@Qaz123 Gdyby ten emeryt wszedł w końcówce z Walencją, jaki obstawiałbyś wynik dziecko?

0

Jeśli to się okaże prawdą i On przy niemieckim trenerze postanowił odejść, to syf w tym klubie jest monstrualny. Jedno jest pewne- szkółką to my niczego nie osiągniemy. Można się jarać, że to dzieciaki od trzewi nasi. Ale można też używać rozumu…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?