rodineusz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AxelF w realu sami „francuzi”, wczoraj wyszło trzech białych ludzi ;)
8
Jerzy Dudek :) autorytet, który wybrał nicość :)))
1
@4Fabregas4 Ty o kompleksach innych? Przesz to ty każdym postem tutaj uzewnętrzniasz swoje kompleksy :)))
1
@normasubiektywna Przepraszam, ale jebnij się w łeb.
4
Cóż za idiotyczny artykuł o czymś czego nigdy nie było. Pudelek klikbajtowy ta strona :)
0
@JarekS Pragmatyzm to nie ruletka. Czyli jednak dobro romantyzmu :)))
0
Oj Fabrizio ty nijaki dziennikarzyno z koziej wólki. Tu dzieciaki polaki szybko Cię wyprostują. Żadne te Twoje informacje. Lewy to zło zła złego zła. Bo tak :)))
0
Asystent powinien biec do sędziego i podawać mu trąbkę.
5
Grzegorz Lato. Inteligencja dawnych kolarzy. Eee… beee. Były prezes przewalacz. Zawodnik z czasów, kiedy piłka była ślimakiem. Autorytet na dzisiejsze czasy :)))
0
@michalgajdek Czyli co?
0
Piękne pierdolenie. Uaktywnią się wyciszone głąby typu korn i inni, żeby gnoić Lewego. Gundo po prostu nie mógł zaakceptować braku aktywności swojego rodaka i dobił go ten egoizm Polaka. Gajdek- jedziesz jak w swoim dawnym korpo, wpuszczając na niby profi stronę Barcy takie bzdury. To co, teraz znowu mój ban?
0
@RC28 Czy ja pisałem odnośnie Laporty? Czy przeszkadzam Ci żyć w świecie równoległym?
1
Jpd. To Tusk Barcelony? ????
0
@MarFan Na stojąco pod stół może nie, ale po drabinie na dywan na pewno :)
0
Kosmos ogarnął, że gramy juniorami :)
0
Ooo…kolejna dobra wiadomość. Myślę o kolejnych zakupach. Bo ew. sprzedaż…
1
@JarekS To w świecie futbolu tyle jest ciągle romantyzmu? :)
0
@Atlas Elo skąd ta pewność granicząca z samozadowoleniem podszytym drobnym niepokojem?
0
Uff… jedna z nielicznych dobrych wiadomości.
0
@Ziemny Ten klub i bankructwo? Zejdź na ziemię, to nie gra w twoje klocki, oglądane z delikatnego szumu kompa :)
1
Cuda cuda ogłaszają…
17
„Kosztem Gundoganów” brzmi tak chujowo, że za ten artykuł powinien być ban na tydzień od Gajdka…
1
Szkoda, że go nie zrobili kapitanem :)
0
Komentarz usunięty
2
Klub mem. Komedia za komedią :)
0
@Murazor Kibicuję karmie. Przyczynia się do zachowania równowagi :)))
1
Niezależnie od wszystkiego czekam na szczęśliwe trafienie (jeśli zdążymy) na City i srogą, oczywiście przez przypadek, bo przecież taki staruch :) odpowiedź Gundogana na boisku. To w sumie byłoby przyjemne.
2
Skład: 20 Hiszpanów, 2 Latynosów, 1 Polak, 1 Niemiec, 1 Francuz, 1 Holender ( pomijam odchodzących). Dlaczego nikt nie wypycha mizernych Hiszpanów? Czy język hiszpański, ew. portugalski to klucz? Czy to mogą być czary?
1
@Qaz123 Gdyby ten emeryt wszedł w końcówce z Walencją, jaki obstawiałbyś wynik dziecko?
0
Jeśli to się okaże prawdą i On przy niemieckim trenerze postanowił odejść, to syf w tym klubie jest monstrualny. Jedno jest pewne- szkółką to my niczego nie osiągniemy. Można się jarać, że to dzieciaki od trzewi nasi. Ale można też używać rozumu…