rodineusz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ramek Nie jest.
1
Hej fani Barcy. Naparzamy na Lewego. Idealna wrzutka do tego :)))))
1
Puchar Gampera nie znaczy nic, ale jednak coś znaczy. Wnioski z tego meczu są tylko takie, że jest przedsezonowy chaos. Niby nic, ale nie pogubmy punktów na początku ligi. Szkółką nie da się grać, bo niczego nie dźwignie. Gwiazda światowa szkółki po wejściu na boisko zagrała 5 minut. I zgasła jak świeca. To nie jest książka „Do przerwy 0-1”. PS Trudno się ogląda tak nędzny futbol, ale czekam na ligę. Choć strach w oczy zagląda :)
0
@FCBarcaOfficial Ryzykujesz bana tym wpisem :)
2
To jest transfer absurdalny przede wszystkim ze względu na wartość umowy. Kompletnie przeciętny gracz. Szklany. Ale może to drugi Neo- wybraniec? :)
5
To jest absolutnie przeciętny zawodnik. Po co On nam teraz? Szukałem i nie znalazłem…
0
@Piotr,1985 Da się.
0
Jest to wręcz niewiarygodna konferencja dla idiotów. Mowa trawa. To oczywiste, że pewne rzeczy podczas niej są schematem, ale choć na jedno pytanie można precyzyjnie odpowiedzieć i powinno być to przygotowane :) Wszyscy tu naparzali na Xaviego (ze mną włącznie), to teraz mamy… to samo level wyżej. Świat piłki jest ogólnie jebnięty, co pokazała prezentacja gościa z niskim czołem w Madrycie, na ale bez jaj, po co czytać nic? Hansi, na tę chwilę nie mający zespołu, Flick. Na kolana przed La Masią. Tak. Grajmy nią ????
1
@Darek_Maruszczak Ale piszcie po polsku, bez błędów typu czyjaś wierza niedowieża. ????
0
@Coutinho007 A co On ma dorabiać jak ma fchuj kasy? :)
0
Araujo niesprzedawalny. Fati niesprzedawalny. Ciąg dalszy nastąpi :)
0
@JarekS „sprowadzenie Olmo może mu dawać do myślenia”. To my już sprowadziliśmy Olmo, że się tym zasugerował i myśli? :)))
0
Pelikan artykuł :)))
1
@JarekS Spoko. Dla mnie piłka to to, co widzę. A widzę sporo. Francuz jest graczem, odnośnie którego siedząc przed telewizorem czy będąc nawet na stadionie jesteś w stanie przewidzieć finał pomysłu. Po prostu nie lubię takich graczy. Mecz to często ułamek chwili. W wypowiedź o autyzmie się nie zagłębiam, ale autyzm to szersze spektrum niż tylko to, o czym wspomniał Sampaoli i choćby tylko to czyni jego wypowiedź łatwą do zaakceptowania. Gdyż nie uderza w autyzm, tylko w jedną z jego cech. Paradoksalnie wcale nie najważniejszą.
7
@PatrychoO W którym miejscu wypowiedzi Sampaoli śmieje się z autyzmu? Konkretne zdanie.
4
@JarekS No nie. Statystyki to nie żywa gra. Ty serio pracujesz w jakimś klubie we Francji? Napisz mi proszę, jako kto tam pracujesz. Nic do Ciebie nie mam, nawet wcześniej Cię poczytywałem, ale od jakiegoś czasu jest po prostu trudno. Dembele gra jak półgłówek i to nie moja i innych wina. To oszołom boiskowy. To chyba nie jest już szkodliwe społecznie, jak myślisz?
0
Kolejny pseudo artykuł redakcji cisnący na popularność. Nie bądźcie pelikanami.
0
@preemo Uważaj, Gajdek zablokował mnie w dyskusji za to samo co piszesz :)
0
@SeWo77 Aż sprawdzę czy Gajdek dał Ci bana :)
1
Dobry post. Strona musi zarabiać :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Nareszcie. Można już jechać po Lewym. Odezwą się teraz wybitne postacie tego forum. Wróć, już się odezwały :)
0
Ufff…ufff…ufff…
0
@barcelonaLM
Dobry piłkarz, człowiek ciuchów, wiedza nie była potrzebna w zaczarowanej, wielomilionowej bańce. Ot, kolejny głuptasek.
0
@Damian_Balde Marzyłem od dłuższego czasu :)
0
Gość był do sprzedania. Już nie będzie. Szklanką był już wcześniej. Przygłup objawił się później. I co teraz?
0
@Herbert Ta strona musi zarabiać. Tak jak chore na całym świecie media, z których zrobiono Bogów. Czasy takie…
0
@maciach Ale my chcemy też Mekambe? :)
0
@tomek1656 Obserwuję. Nie jest tyle wart. Ale skoro ktoś zapłaci, to tyle warty będzie :)
3
Nico za 60 baniek po jednym turnieju, w którym wybitny nie był? No trudno…