rodineusz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Walczę ze sobą, ale nie wierzę w De Jonga. Napisałem i idę dalej walczyć :)
0
Artykuł bzdura.
0
@JarekS Piszę do Ciebie( komentuję) od niedawna, ale czytam długo. Robisz tu za mistrza z klubu we Francji, ale piszesz cały czas to samo, na prostej bazie klub-menago- agent. Świat ma nieco głębszy kontekst, choć rozumiem, że ten kontekst tutaj konkretnie nie musi być potrzebny, aby zaistnieć. Bez urazy.
1
@JarekS Czy betonem są np. fani piłki ręcznej Barcelony? Wspomina również o nich. Zaryzykowałbyś wsadzenie im tam gdzie widocznie Ci pasuje tego palca? Zawodnikom również? Może ochłoń, piszesz tu z przerwami, może to ten czas na oddech? Nic personalnego, czyste złapanie równowagi i powrót? :)
0
@JarekS Przecież piszesz bzdury :)
2
@JarekS Rozumiem. Czyli zostawmy, będzie nam lepiej. Gdzie napisałem, żeby sprzedać teraz i za tę oferowaną kwotę? Zauważyłem tylko, że poza cyferkami, czyli tym co właśnie wpisałeś, to zawodnik nikt.
0
@MateuszDoniec Nie chcą. Klikają. To różnica.
0
@JarekS Czyli absurd goniący absurd jest etyką i takich właśnie piłkarzy potrzebuje Barca? Czyli na bazie sprzedajnych kurew całujących herb na koszulce? Bo taki jest świat sportu? Takich, którzy położą się krzyżem przed menago aby wydoił klub, bo taki jest trend? „Mają rodziny, mają marzenia”? Ty kurwa odklejony jesteś w tej Francji? Przy takiej kasie marzeń można niespełnić? Jakich? Mój wiek? 58. Jak byłem dorosły, wchodziłeś po drabinie na dywan :)
2
@JarekS Czyli ma zostać i grać piach? Przecież poza biznesem i liczbami to zawodnik nikt.
0
@xavi890 Nie jest głupi. Nie zaryzykuje sezonu z Flickiem. :)
6
@BIGCULES A te inne chłopaki grają w Barcelonie?
13
Kraj mem. 8 miesięcy za nazwanie murzyna czarnuchem i pokazanie banana a korupcja, mafia i przekręty aż wrosły w to państwo. Nawet zabawne:)
0
Niech goli gdzie indziej. Tych frajerów. I dlaczego trzeba golić ile się da? Bo?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Przyznam, że nie jestem w stanie znieść tego zawodnika pod każdym względem. Zawodnik obecnie nikt. I jak nikt powinien zostać oddany. Zaglądanie w przeszłość to niestety brak patrzenia w przyszłość. A jak komuś takiemu brakuje kolegów i rodziny to stać go na to, żeby ich ściągnąć w inne miejsce. Wywiad typu poliżę trochę klub, bo tu tylko moje miejsce jest. Otóż nie jest…
0
Fejk nie fejk. Felix jeszcze zaskoczy. Albo u nas przy trenerze a nie piłkarzu legendzie, albo gdzie indziej. Lubię piłkarzy krnąbrnych a nie miękkich siusiaków. Ile On pograł w sezonie w sensowny sposób będąc wypuszczanym i ustawianym przez piłkarza legendę? Talent wyjątkowy, wiek idealny. Dałbym mu jeszcze rok na luzie. Bardziej niż Cancelo, kompletnie przereklamowanym zawodniku.
0
@MateuszDoniec Nic złego w nim nie ma, ale nie o zło tu chodzi :)
1
To nie może być prawda. Gdyby jednak była, to utwierdziłbym się w przekonaniu, że Xavi nie rozwinął u siebie przez lata bystrości umysłu. Jpd co za dziecinada. O ile to nie zabawa w dziennikarstwo w tym kraju o nazwie mem :)
1
@michelos Nie da się oglądać tego zespołu. Nie ma niczego, poza potencjałem. Dużo słów napisałeś. Doceniam. Nie znam się, niewiele widziałem. Przyjmuję na klatę. Oglądałeś na żywo MŚ 74? Obejrzyj. Rodowicz fajnie wyszła z piłki :)
0
@JarekS Mental sportowca zmienia trener i sztab. . Nie psychiatra. Skoro jednak znasz Felixa i wiesz, że to mały człowiek bez charakteru… Ja go nie znam, widzę ogromny talent, którego nikt w tym sezonie nawet nie próbował sprawdzić na poważnie.
0
:) Dwa lata oglądam Barcę, przy której zasypiam. Budzik nastawiam na 60 minutę i patrzę kogo to dziś genialny taktyk zrzuci i wrzuci. Superpuchar jedyny mecz. Skoro jedyny to wygenerowała go siła kosmosu a nie trener:) Po co pisać Pana Tadeusza, skoro nawet największa ilość słów nie ma szans wybronić tego trenera?
0
@JarekS Co do Felixa…Wybitnie utalentowany, ciągle młody gracz. Krnąbrny? A kim był Grealish wcześniej? W jaki sposób Felix miał cokolwiek pokazać przy tak odklejonym trenerze, który na dodatek niespecjalnie go chciał. Oddałbym Cancelo. Zostawił Felixa. Araujo jest mi obojętny. Co do Mendesa- wielki „gracz”. Ale pisanie non stop o nim nagina rzeczywistość. Opieramy się w większości na mediach, chyba, że jak sam podkreślasz, jesteś z wewnątrz tego światka, to wskazuj zawsze swoje kanały informacji :)
1
Kulturalna mowa trawa. Było tak dobrze, to dlaczego tak źle? Nie o wyniki nawet mi chodzi, ale o beznadziejną, archaiczną grę. Dobrze wychowany przez rodzinę facet z dużym ego, które nie pozwala na refleksję. Takie wnioski…
0
@MaryNara Predator :)
0
@busel004 Taki samotny. Samotny biały żagiel…
1
@Rupert_Haubica Ostatnie zdanie w punkt.
5
Komentarz usunięty
0
Obaj przeciętni trenerzy. Ale rodacy. Hiszpanie, ci inni, lepsi. Pep to samo. Ile on miał szczęścia w tym sezonie :)
4
Mowa trawa gościa, który stworzył zespół nie do oglądania. Szkoda, że taką klasą nie wykazywał się podczas spotkań. Wpis na zasadzie: jestem taki zajebisty, dlatego dla dobra klubu chciałem odejść a potem za wszelką cenę zostać. Bo jestem tak zajebisty, że byłem przekonany, że nikt się nie kapnie, że nigdy nie chciałem odejść. Zawsze mało lotny, nic się nie zmieniło. Każdy czas ma swój czas- radość :)
2
@korn234 Powinieneś gdzieś się zgłosić. Na wróżkę do tv? Nie. Powinieneś doradzać mędrcom plemion, przewidując ich przyszłość :)))