6

Przestańcie biadolić nad formą rozstania. Pluliście na niego cały sezon, a teraz kurwa esteci na forum. Jak to mówią: zmieńcie chip :) Za chwilę będzie już inny temat. Warto ochłonąć. Oburzeni, że jak w korpo. No bo to klub korpo. Nikt nie wiedział? :)))

1

@KamQiX Nikt nie wie, jak było. Kto prosił, kto nie prosił. Wszystko szło z mediów. Media w Hiszpanii to kwintesencja tego kraju. Zajebiste słońce, odklejone społeczeństwo.

0

@BISHBASHBOSH On raczej niewiele rozumie. Taktyka… :)

0

@DonPancio Dzięki za info. Mam też prośbę: napisz czy spadnie u mnie dziś w końcu deszcz?

0

@Marcin43 Myślę, że obaj Cię przeczytali i jeszcze przemyślą temat :)

0

@michal1899 Niespecjalnie wiele możesz sobie wyobrażać. Twoja analiza też jest niespecjalnie istotna dla czegokolwiek. Poza jaraniem się z pisania komentarzy tutaj i zatruwania czystego powietrza :)

4

@wojteksss Rasista, bo pisze murzyn? A to nie murzyni? Biali są? Czy chodzi o to, że świat odkleił pojęcia i pedał to gej, murzyn to afro a ten nowy świat na granicy farsy?

0

@Vincent0712 Dlatego lepiej nie mieć tego trofeum, bo zbłaźnimy się wtedy, bo…drużyna nic nie osiągnęła. Cudowne zakrzywienie wszechświata przez dziecko :)

0

@Barca398 Chyba, że byłby to Messi to na forum byłaby sraczka jak jednak ważne są :)

0

@michal1899 Nie ma sensu tak się eksplorować na tym forum idiotyzmami. Chyba, że tak lubisz. Ale ok, odchodzi ten niszczący klub Lewandowski i ta jego chujowa żona, chujowy jego sztab, doradcy, agent i kilka sztuk zwierząt. Nadchodzą od razu lepsze czasy, bo zaoszczędzą, choć i tak to przejebią. Nie ma obecnie na rynku 9-tki na Barcę, która stworzy hit, ale ok, Fermin :) będzie nam wygrywał mecze i ten no…16 latek. Bo nie potrzebujemy 9-tki, bo Real nie ma i to hula. Tylko…Real od lat gra inną piłkę, opartą na innej wizji i schematach. Wróćmy do sedna. Odchodzi Lewy. Ok. Wskaż drogę na ten moment Barcy bez niego :)))

0

@Fake69 Zjedz zupę , wróć i spróbuj jeszcze raz :)

0

@lysy1015 Nie wierzę, że kiedykolwiek chciał odejść. Absurdem jest myślenie, że zespół dlatego grał lepiej ( choć dalej grał źle) z powodu ściemnienia, że odchodzę.

1

Zacznę od tego, że nie Barca a Hiszpania to kraj mem. Wiem, bo mieszkałem. Dlatego nikomu nie ufam z tego co czytam. Co pięć sekund zresztą. Ale jeśli jest choć trochę prawdy w ostatnich doniesieniach, to wybitnie pragnę aby ten niezbyt inteligentny trener po prostu poszedł precz. Co to za historia rodem z kabaretu: szef ma go dość, a on chce zostać. Ma haka na szefa, czy rzeczywiście szef coś wciąga? A najważniejsze: zespół nie gra tak w tym jak i w zeszłym sezonie. Zeszły na fuksie i bramkarzu przy błędach Realu, ten nie do oglądania. I na koniec: młodzi nie pociągną drużyny w przyszłym sezonie. Mówiąc po męsku- nie zesrajcie się nimi. Niwy trener to klucz. A kto? Ktoś kto potrafi przynajmniej stworzyć schemat inny od zmian w 60 minucie..

0

@SuperPatsonFCB „Trener chce walczyć, nie składa broni”…Dlaczego wobec tego tego zespołu nie da się oglądać? Dlaczego nie ma jakiejkolwiek myśli, nawet zmian w innym fragmencie meczu niż 60 minuta? Będąc przeciętnym trenerem, do tego mało błyskotliwym, jak przez całą swoją karierę człowiekiem, nie stworzysz cudu. Po prostu…

2

@korn234 Zaistniałeś kolejny raz. Zapewne to jedyne Twoje miejsce do zaistnień :)

0

@Deraxium Wydaje Ci się.

0

@BORO_12 Pytanie czy jesteśmy na tym etapie czasoprzestrzeni co Real wówczas i czy stać nas na kilkuletnią adaptację. Nie sądzę i w tym tkwi klucz. Nic nie pokazał, nic. To też nie pomogło. Real gra inną piłę niż Barca, u nas Vinicius i Rodrygo mogliby się do dziś nie zaadoptować. Na to też warto zwrócić uwagę.

0

@Bartas7VeB Biznes.

0

@Adam065 To nie jest problem Lewego. To problem stylu Barcy, który nie ma niczego wspólnego z nowoczesną piłką. Halland grający w nowoczesnej piłce gra mecze piach a nikt na niego nie pluje jak na naszego rodaka. A Lewy gra w archaicznym klepaniu na boki i do tyłu. I to plucie na niego to też kwestia mentalu Polaków, wychowania, zniszczenia przez lata komuny. To dość przykre. Ale nawet to nie usprawiedliwia braku logicznego myślenia i analizowania faktów. Nudne jest to „Lewy chuj” a Pedri, De Jong, Torres, Cancelo, Felix i inne dramaty tej ekipy zawsze usprawiedliwiane choć przy Lewandowskim to piłkarze „nikt”.

0

@Adam065 Barca gra z kontry, żeby porównywać do Realu? Kiedy? Przecież to dwie różne strategie gry :)

1

@koksik2700 Nie, nie brzmi. Nie doszukujcie się wszystkiego co nie istnieje. Nie starajcie się być mądrzejsi niż jesteście. I nie analizujcie każdego słowa, każdej wypowiedzi. Chyba, że macie fchuj czasu. Ale mimo wszystko nie róbcie tego, to nie wygląda dobrze :)

2

@BIGCULES Nie wiem czy to zrobią, bo mogą nie znaleźć takiego słowa w języku polskim. :)

0

Nie chcąc już podkręcać tematu, ale… Patrząc z perspektywy ostatnich lat uważam, że mimo wszystko zasadne jest pytanie: Czy gdyby ta akcja szła w drugą stronę, zachowanie obu, podkreślam, obu sędziów byłoby takie samo? Do przemyślenia w wolnej chwili.

0

Coraz większe bzdury na tej stronie. Zabawa w klikanie trwa :)

1

@kakusus Nota absurdalna. Nie tylko jego zresztą.

0

@DamianPSV Otóż to. Błyskotliwy nie był nigdy :)

7

Gdyby takiego wywiadu udzielił np. Araujo pojawiłyby się tu głosy: prawdziwy kapitan, co za charakter i tym podobne histerie. Ale nie udzieliłby, bo mówi prostymi zdaniami. Tak jak gra na boisku, prostotą i brakiem techniki. A tu na dodatek to Lewandowski, ten nijaki piłkarz z Polski. Czyli: „jakby grał z Messim, z Realem nie istniał, nic jego bramki nie dają Barcelonie, poprawia sobie statystyki i nie wypowiada żadnego sensownego zdania”- takie czytam poniżej komentarze. No nic, frustraci myślę sobie. Tylko , że tu jest poziom wyżej. Frustraci posiadają mózgi. A głupcy zawsze są tylko głupcami.

2

@4Fabregas4 Problem w tym, że drużyna cały czas pod niego nie gra. Ale fakt, szkoda, że strzelił i nie przegraliśmy, wówczas mógłbyś rozwinąć do granicy powieści te swoje podszyte kompleksem bzdury, którymi od dawna raczysz użytkowników.

0

@korn234 Myślę, że powinieneś zjeść zupę. Najlepiej zblendowaną na krem.

1

Długo czytam, pisać głupio. Czy na tej stronie są kibice Barcelony, czy odklejone, przepraszam za określenie- zakompleksione, intelektualne półgłówki? Przykro czyta się ludzików, którzy nie mają pojęcia o niczym i strona taka jak ta, daje im możliwość wywalenia lub wręcz wybrzuszenia swoich uczuć a nawet myśli. Tych myśli :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?