0

@reloaded Nie ja mieszam, ona się zmieszała już dawno. A pożyteczni idioci, żyjący w finansowych bańkach są idealni do wykorzystania. Tak jak w przypadku wypowiedzi Kounde, że prawica zniszczy ten piękny kraj. Prawica nie rządzi Francją a zniszczenia stworzone przez lata są nieodwracalne. Stąd moja uwaga o odklejeniu piłkarza. Nic więcej.

3

Pełna zgoda. Odklejony politycznie, ale świetny gracz, który powinien zostać. Wcześnie mówiłem: jeśli wybór- On tak, Araujo nie.

0

@kamillek88 Nie chcę się z Tobą boksować bo i po co, ale pisanie, że politykę powinno się trzymać z dala od sportu jest delikatnie rzecz ujmując, naiwne. Mniej delikatnie: to nierozerwalne światy. Dosadnie: nie piszmy o marzeniach. To mżonki.

0

@Barcafan2020 No co. Nic. Redakcja dała mi tygodniowego bana za odpisanie zakręconemu na siebie, albo homoseksualiście, albo aktywiście. Jednemu z tych cwaniaczków co w tym poście popisywali. Użyłem słowa pedał, nawet nie bezpośrednio do adwersarza, tylko ogólnie. Bo jestem ze starych czasów, gdzie nie pojawiały się jeszcze zastępcze nazwy. Gajdek nie zareagował, a pisałem do niego. Niby adwokat a jednak naczelny. Rozumiem, że poprawność polityczna nabija reklamodawców a to nabija kasę. W sumie to nie wiem czy za tego pedała ten ban, bo nikt mi tego nie wyjaśnił :) Normalność jest teraz passe, trzeba lecieć głównym ściekiem. Ale nie każdy musi chcieć śmierdzieć…

0

@kamillek88 Ty dziecko czytasz co piszesz? :)))

3

To jest kraj mem. Prostych, bogatych ludzi oraz jeszcze prostszych biedniejszych. Mieszkałem i nigdy nie chciałbym wrócić. W tym przypadku to nic, to tylko debil zadaje pytania piłkarzowi a on odpowiada debilowi. Zajebiście interesujące :)))

0

Po pierwsze połykacze pereł z Kairu: durne media trafiają na durnych ludzi. Ta strona to takie samo korpo jakie wyśmiewacie w swoim życiu, wrzuci Wam wszystko, żeby zarobić. Po drugie każda z tych wrzutek ma zarobić hajs na takich jak Wy, łykających i czujących się jej częścią. Po trzecie, nikt nic nie wie. Ale w tym nic nie wiedzeniu mechanizmy generujące kasę chcą Waszych opinii. Po co? Po jajco :)))

0

@bulo Bo był legendą Realu. Gówniarze z klapkami na oczach, zagłębieni życiem w necie.

0

@Sc00rwiel Z takim nickiem psycha nie powinna siadać :)

5

Najgorsze nie jest to, że On wróci we wrześniu. Najgorsze jest to, że temat jego sprzedaży właśnie umarł.

1

@BISHBASHBOSH Bzdura. To nie było bandyckie zagranie. Na żółtą zgoda, ale to wszystko. Większość by wstała, szkło jest szkłem. Dochodzi też to, że On przy każdym takim problemie czuje strach. Mentalnie jest o klasę niżej. To jest w głowie. Poza tym co ma go ochronić, jak jest taki wątły, technika? Bez jaj, to już nie ten sport. Kross wszedł mocno, gość fiknął i się popsuł od razu. Większość przeczesałaby żel i poszła dalej. No tak, ale Pedri nie ma żelu, ma tylko niskie czoło i sensem jego życia jest granie w gry :)

0

Jakie to ma znaczenie kiedy wróci? Kluczowe pytanie brzmi: kiedy ktoś odważy się go sprzedać? Nigdy? No to będzie tak, jak od dłuższego czasu. Może miły gość, choć niskie czoło. Może perspektywy na króla. Ale nic się nie zmieni…Jednego przejadą, wstanie i pójdzie dalej, drugiego dotkną, pół organizmu nie istnieje, bo mózg dostał odpowiedni przekaz. Psycha nic…

0

@kamillek88 Kamilku, tu wstawek politycznych jest pierdyliard. Ta zabolała, bo?

0

Za dwa lata jak będziesz chciał podejść do sędziego będziesz już miał kieszonkę w szortach a w niej potwierdzenie szczepienia. Inaczej won z boiska. Za trzy nie będzie można strzelać lewą nogą a rok później głową można będzie tylko z odległości minimum 20 metrów. Za 10 lat sędziowie występować będą w garniturach, roboty będą za nich myśleć a kara za taki faul jak wczoraj Krossa to 10 uderzeń mokrą, wierzbową witką w plecy po meczu w szatni. Aaa, i jeszcze ręki nie będzie, jak wczoraj z chorą, nową interpretacją, bo piłkarzom ręce się obetnie. Będzie to status Kukureja :)))

0

@Worny Szczerze mówiąc nie musimy. Ale w następnym sezonie obstawiam jeszcze ze dwa takie strzały na dobrą kasę siedzenia na trybunach. To jest ciąg zdarzeń. Oczywiście chcę się mylić, ale to niestety biznes. Durne decyzje, jak wczoraj trzymanie Ronaldo nikogo na boisku skutkują zdziwieniem. Albo rybka albo pipka.

0

@JarekS Jestem tak stęskniony pisania po tygodniowym banie, że od razu znalazłem miejsce :) I niebywałe, ale muszę się zgodzić. Toni Kross to znakomity gracz i chore myślenie, że skoro z Realu to chciał tego biednego szklanego chłopaka skrzywdzić jest właśnie takie- chore. Trudno rysować alternatywną rzeczywistość, ale mam dziwne wrażenie, że 90% graczy po takim wejściu splunęłoby i grało dalej. Ale Pedri jest jedyny- jego szkło jest proste do obróbki. Niestety.

0

Kochani i piękni. W szczególności wszystkie pięknisie. Wracam z komentarzem tutaj, bo w tej dyskusji dostałem tygodniowego bana za pisanie rzeczy oczywistych, nie popartych poprawnością polityczną. Przykre, że szef wszystkich szefów Michał Gajdek nie odpisał na moje pytania zarówno tutaj, jak również na fb. No cóż, zakładam kolejnego bana za rok, kiedy znowu pójdzie post o środowisku na literę L lub P a może C. Nigdy nie wiadomo co się przez rok wydarzy i jakie zmiany nazewnictwa nastąpią :)))

0

@Barcafan2020 Tygodniowy ban minął. Wracam silniejszy ????

0

@Barcafan2020 Jak cofną usunięcie posta, a taką mam nadzieję, bo to profesjonalna strona, to przeczytacie.

1

@Barcafan2020 Zadałem Gajdkowi pytanie dlaczego usunęli. Czekam na odpowiedź. Zdziwienia nie ma. Poprawność polityczna rządzi choć jest złem.

0

@michalgajdek Dlaczego mój post został usunięty albo dlaczego go nie widzę?

0

@Barcafan2020 Mój już został usunięty. :)

0

@Murazor Wkleił Boga, bo łatwiej tak uargumentować wybór siana. Taki mózg. A co z nim dalej będzie, właśnie ten mózg pokaże.

1

To cwany, ale jednak głupek. Żal to czytać…

1

Sprzedać Araujo, nie Kounde. Na tę chwilę Francuz bije na łeb lawiranta.

0

Cóż za sensacja. W przeciwieństwie do dużej ilości piszących tutaj, Lewy nie jest idiotą. I to nie Probierz podejmuję tę decyzję :)

1

Pomijając wszystkie dyskusje akademickie. Sprzedać.

0

Miasto może i piękne, bo Was złodzieje i syf nie dotyczą, jesteście zamknięci w bańce. Problem, bo nic nie grałeś. Chyba, że masz zostać, bo jesteś elfem, który kocha miasto…

0

@4Fabregas4 Buksa potrafi :)

0

@JarekS Skomentowałbym, ale tak jak zasugerowałeś, żebym tego nie robił, bo szukam atencji u takiej gwiazdy forum, na jaką się lansujesz, to przemilczę. Ale tylko tym razem :)))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?