1

Jpd………. cyrk :)

2

Nie. Nie udowodnił.

5

@4Fabregas4 Ty nie masz dziewczyny, co? :)))

0

Interesujący Pan Tadeusz. Problem w tym, że to nie jest „najlepszy pracownik”, również „ o ile nie najlepszy”, jak określono powyżej. I reszta tekstu nie ma już znaczenia. :)

0

@ousmanedembele10 Zespół grał wczoraj piach. Można sobie mydlić oczy, ale grali źle. W drugiej połowie również. Dopisało szczęście. To dobrze, bo go ostatnimi czasy brakowało. Bardzo szczęśliwa wygrana, BEZ OBRONY, bo ten zespół nie broni. Dopóki nie zacznie bronić, nadzieję o wygraniu LM można włożyć między bajki. Wczorajszy mecz cudownie pojebany, dużo radości po, ale gra przeciętna. Rafa bohater a nie grał nic, Lewy dwie bramki a gry niewiele, Lamine dno. Emocje emocjami, radość radością, ale zachowajmy zdrowy rozsądek.

0

Nigdy nie komentuję w przerwie. Ale: Flick ciągle nie ma planu B na grę zespołu, zero reakcji, korekt podczas gry, dramatyczna obrona bez Martineza (Araujo to śmiech), Szczęsny dramat, ale tyle pracy to efekt fatalnej od pierwszej minuty gry obrony. Decyzje to inna sprawa, straszne. Lewy słabo, Raphinia dno, Lamine nic. Czyli cały zespół gra chaos. O środku pola nie zamierzam nawet pisać. Oby w drugiej połowie wyszedł inny zespół, bo to przecież możliwe. A Szczęsny ma coś z deklem, nie ma inaczej :)

3

Oby umowa pod sprzedaż. Gracz mrok.

0

Niezłe pierdolety o niczym…

0

Kolejny raz nie dostrzegłem logicznej reakcji Flicka podczas meczu. Do końca walenie głową w mur. O reszcie nie wspomnę. Mental tego zespołu jest rozchwiany jak chorągiewka.

0

Komentarz usunięty

0

Komediant. I śmieszna opowiastka, jak to nie chce, potem chce a po drodze coś nie dociera. Dla przedszkolaków. Oby to tylko do lata. Oby…

1

No wreszcie. Czekałem na taki artykuł od dłuższego czasu. Brawo autor- ślepych nie uzdrowi, ale prawda jest co jakiś czas potrzebna :)

0

Jeśli to nie ściema to tylko zły moment. Poza tym nic się nie dzieje. Sprzedać za normalne pieniądze i zapomnieć. Z niewolnika nie ma pracownika. Człowiek nie pierwszy raz pokazuje słaby mental. Kontuzja kontuzją, ale wybitne mecze to już odległa przeszłość. Przed kontuzją też szału nie było. Zrobiono z niego półboga. Nigdy tego nie rozumiałem. Dobry zawodnik, ale nie wybitny a co za tym idzie, gracz do zastąpienia. Ważniejsze od jego ewentualnego odejścia jest kupno kogoś właściwego a nie „nazwiskowego”, choć nie pasującego profilem.

0

@JarekS Bez przesady. Dobry pieniądz i nie ma żalu. Zły moment, tylko tyle. To nadmuchany gracz. Plus trefny mental. Tak, wiem, wg Ciebie top. Tak, wiem, to wina klubu :) Mam inne zdanie. W sumie to taki silny fizycznie laluś z przypałem :)

0

@Richelieu Nigdzie nie wymieniłem władz ligi jako instytucji decyzyjnych w tej sprawie. Precyzyjnie: nigdzie nie wymieniłem Laligi i RFEF. Wcześniej napisałem o furtkach. I jeśli, bo napisałem również, że mogę się mylić, zostaną zarejestrowani, to właśnie otworzy się któraś z nich. I tyle.

0

@Baratheon Dziękuję :)))

0

@Richelieu Nigdzie nie napisałem, że się ugną. Proszę czytać ze zrozumieniem :)

1

Jeśli rzeczywiście Olmo nie będąc zarejestrowanym wypada z reprezentacji, to zostanie w końcu dopuszczony do gry w Barcelonie. Nie przełożą tego cyrku na drużynę narodową. A że tak to się odbywa? To nie są zadziwiające standardy w tym kraju. Cały czas opieramy się na przeciekach, przypuszczeniach, przeświadczeniach. Nie widzimy dokumentów, nie znamy dat, słuchamy obu stron, które mówią co chcą i co jest im w danej chwili wygodne oraz pałujemy się tym jak małe dzieci, również dzięki durnym mediom oraz tym na konkretnych usługach. A wszystko toczy się poza i jest kwestią układów, polityki. Chuja tam wiemy. Instytucjonalność w Hiszpanii to chaos ludzki i gmatwanina przepisów, pełna pozostawionych furtek. To idealne podłoże korupcyjne. Dodajmy do tego pralnię pieniędzy, bo tym jest de facto współczesna piłka nożna i mamy obecną sytuację w mikro skali. Instytucja, klub, kolejna instytucja, sąd, inny sąd- różne interpretacje, argumenty, spychanie tematu na tego drugiego, bo tak wygodnie, ale przede wszystkim, bo tak można. Wg mnie Olmo zostanie z kolegą zarejestrowany. Ale to tylko moja opinia, mogę się pomylić przy takiej skali niedoprecyzowania tej sytuacji :)

0

@normasubiektywna Zluzuj majty i poczytaj własne posty jeden po drugim. Jak się je tak czyta, zważywszy na to co dzieje się w czasie rzeczywistym, brzmią zabawnie delikatnie mówiąc. Tak chłopięco a nawet chłopczykowato :)))

6

1 stycznia napisałem: „Gdyby to nie była Hiszpania, straciłbym wiarę w pozytywne dla Olmo i Barcy rozwiązanie tej sytuacji. Ale to jest Hiszpania. Nie tylko w piłce srogi kraj mem. Tli się więc iskierka, tli :) Zobaczymy”. Hahaha :)

0

@JarekS Byłem pierwszy, który chciał Flicka. Od pewnego momentu przestałem jednak rozumieć jego decyzje. Dziwi mnie w szczególności zarządzanie personalne i brak planu B podczas spotkań. Zespół gra chaos i nie ma reakcji sztabu podczas gry. Nie ma reakcji i później, bo kolejny mecz zespół również gra chaos. Nie wspominam o rzeczach, które zależą już od piłkarzy, jak skuteczność. To inna para kaloszy.

0

@JarekS Dobry tekst. Zgadzam się, że ze sportowego punktu widzenia to nie dramat. Mam natomiast duże wątpliwości co do Flicka i jego właściwego wyciągania wniosków. Ale może nie będą miały znaczenia wnioski, bo zmianę wymusi konieczność.

0

Gdyby to nie była Hiszpania, straciłbym wiarę w pozytywne dla Olmo i Barcy rozwiązanie tej sytuacji. Ale to jest Hiszpania. Nie tylko w piłce srogi kraj mem. Tli się więc iskierka, tli :) Zobaczymy.

2

Flick. Pozostałe nie są rozczarowaniem, bo nie są zaskoczeniem. Błędy Flicka od pewnego momentu są dla mnie zdziwieniem, a co za tym idzie- rozczarowaniem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Kilka dni nie zaglądałem, wracam a tu znowu wrzucone smętne pierdy o Lewym. Nudy panie, nudy fchuj :)

0

@DJ6 Brać Haalanda, będzie tańszy :))) co za pierdzenie o niczym…

4

Komentarz usunięty

1

@ViscaBarca123 Otóż to kompletna bzdura. Jest to zagranie wymagające krytyki. Zważywszy na moment meczu jest bezmyślne i wybitnie niedokładne. Nie ma znaczenia czy jest wykonane na zmęczeniu, nie powinno zostać podjęte ryzyko takiego zagrania właśnie w takim momencie. I nie jest oczywistym, że w ostatnich sekundach zawodnik będzie próbował ryzykownych zagrań. Raphinia gra często na przypale, bo się podpala, ale po to jest trener, dający wskazówki. Jak choćby Simeone, który pokazał, że zespół ma zostać na swojej połowie. Niestety Brazylijczyki gra często z klapkami na oczach, interesuje go tylko jego mały świat. I czasami to się mści. W tym przypadku nie zareagował trener, bo ten sztab nie jest jak się okazuje sztabem Bogów oraz zawodnik na chłodno, podejmując złą decyzję, okraszoną bardzo nieprecyzyjnym wykonaniem. Dlatego bzdurą jest pisanie, że nie wymaga to krytyki. Wymaga. Po prostu.

0

@czarek78 Bełkot. Ile bramek miałaby Barca w tym sezonie? Dziękuję, pozdrawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?