0

Nie jest. Jest bardzo pracowity, jest wartościowy. Pozostała głowa. Jak ją ogarnie, zwiększy szanse :) Na tę chwilę- bez szaleństw w ocenach.

0

@Janek1976 :)))

0

Walka w komentarzach jak o Troję :) Trochę luzu. Szczęsny wyjął kilka rzeczy, kilka trudno, żeby nie wyjął, bo musiałby być leszczem. Stworzył karnego (kolejnego!) gdyby nie centymetrowy spalony. Stworzył, bo był spóźniony. Zagrał dobry mecz, ale czego od niego oczekujemy? Czy zagrał cuda? Nie, nie zagrał. Hiszpania to stan umysłu, więc został Bogiem. W pozostałej Europie nie został. Oby grał tak dalej, ale nie ocierajmy się o mistycyzm z nim związany. A przynajmniej nie po jednym meczu. Jednym? Tak kurwa, jednym :)

0

Haha, co to by było, gdyby jednak nie było spalonego przed karnym :)))

0

Klikać, tak? :)))))))))

8

Śmieszne są te oceny. Ja rozumiem, że dzieci na tej stronie oceniają, bo kogoś lubią albo nie. Redaktor też nastolatek? Lewy miał czystą sytuację od Raphinii? Śmiech. Gavi 4? Za co? Raphinia 7.5? Żart. Yamal 6 a Pedri 7? Hahaha. Frenkie 3? Redaktor niezły artysta- jajcarz :)

0

@RymsonPL To prawda. Poprawa jest widoczna. Błędy jednak ciągle te same. W dzisiejszym meczu również Flicka, który jest już tutaj Bogiem a nikt stąd go nie chciał przed sezonem i jechano po nim, jaki to nikt :) Jest też dużo denerwujących rzeczy, które nie ulegają zmianie. Dziś dołożył trener i jest powtórka z rozrywki.

1

@apollo 1001 Zluzuj gacie i czytaj ze zrozumieniem. Wdech, wydech…:)))))))

0

@Values :)))))))

1

@Barcatroll :)))))))

0

@Czarny_ck Dobre. Tylko już nie wyciągnęli z poprzedniego :) i setka Lewego- jeszcze lepsze :)))

1

Frajerski zespół, dramatycznie rozegrany mecz. Znakomity zmiennik Lewego :), mvp Raphinia :), inteligentny inaczej Gavi, idealne zmiany Flicka :). Simeone rozegrał Niemca jak małego Kazia. A zawodnicy? Jak można kolejny raz popełnić identyczną końcówkę przeciwko temu samemu przeciwnikowi? No cóż, jak widać można. Śmiech :)

5

Dobry żart :)))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bardzo mądre słowa w kierunku od lat pykniętego w dekiel hipokryty z Włoch.

2

@lithotripter Jakie to zasady?

2

Pasują nam kibice, którzy nie użyją słowa Murzyn i pedał, nie jedzą słodyczy i są przede wszystkim bezglutenowi. Krzyczeć mogą, byle to, co my otwarci na wszelkie formy dialogu zezwolimy :) Chorzy ludzie rządzą tym klubem?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kij już z niewidzialną ręką „Kanaryjczyka”. Ale rozumiem, że gdyby nie spalony, byłby karny. Karny z nabitej od tyłu ręki. Szkoda, że świat sędziowski nie był tak pewny nieco inaczej nabitej ręki pajaca Cucurelli, kiedy przewalali Niemców. No tak, przecież po czasie przyznali się do błędów włodarze i to już zmienia postać rzeczy. Gramy dalej :)

1

@Lewangoooolsky Widzę, że nie wszyscy tutaj są ślepi i zakompleksieni. Przyjemne :)

2

Życzeniowo wygrana LM, zdroworozsądkowo półfinał, przy braku grania zespołowego, z dwoma samolubami na skrzydłach, kończymy na Benfice.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie wierzę. Kraj mem na chwilę troszeńkę się ogarnął i nie wsadził do pierdla :) A poważnie to szkoda tej głupiutkiej dziewczyny, że dała się wkręcić jak przysłowiowy mały Kazio. Gównoburza dzisiejszych czasów.

0

@Keson Tak, zmiana powinna nastąpić dużo wcześniej. Najlepiej przed rzutem karnym :)))

3

Tym razem kompletnie się Lewemu nie dziwię. Zostają na boisku najsłabsi gracze meczu: Yamal i Raphinia, gracze na wskroś samolubni, grający od dłuższego czasu pod siebie, którzy grali piach przez cały mecz. Decyzja Flicka jest absurdalna, nie do wytłumaczenia. Chyba, że w tak durny sposób, jak tłumaczy Niemiec. Zagadką jest dla mnie ciągłe jego pierdolenie, że najważniejszy jest zespół a jednocześnie (skoro to trener decyduje) niemożność zmuszenia dwóch ludzików z ego w kosmos do grania zespołowego i serwisu. Nie piszcie mi tu tylko o statystykach, bo oglądam mecze. I nie piszcie, że jestem zafiksowany Lewym, bo widzę również jego nieskuteczność. Ale więcej podań to więcej szans. Tym bardziej, że dwa gagatki są jeszcze bardziej nieskuteczne od Polaka. I nie istnieją w obrębie pola karnego.

0

@MesQueUnClub_87 Podałem przykład Kounde, bo sprawa dotyczy Kounde. Znajdźmy wobec tego pozycję mniej obsadzoną i problem zaczyna istnieć. A skoro Niemiec ma takie zasady „ o ułamki sekund i ćwierć minut” to przy takim podejściu powinien wykazywać się konsekwencją w szerszym działaniu. Np. ściągać Yamala z boiska, kiedy od dawna nie gra nic (ewentualnie gra na ulicy, popisując się dryblingami) a nie skazywać zespół na grę w dziesiątkę, żeby nie urazić dziecka. Bo przy takiej decyzji wcześniej pokazał mu on swoją ego frustrację. Chyba, że ma to mniejsze znaczenie niż spóźnienie 5 minut. Ciągle mam mieszane uczucia :)

0

Dość zabawne, ale w końcu w wielu aspektach to kraj mem :)

0

@MesQueUnClub_87 Niestety pieści się z Yamalem, co nikomu na zdrowie nie wyjdzie. A ta zasada działa tylko w konkretnych sytuacjach, nie jest więc zasadą. Wyobraźmy sobie sytuację, kiedy Kounde się spóźnia a jego ew. zmiennicy są kontuzjowani i jest mecz o ligę z Realem. Co zrobi Niemiec? Obstawiam, że złamie własne ustalenia. Bo to ustalenia a nie zasada. Do tego skrajne a każda skrajność dobrem nie jest. Mam mieszane uczucia.

0

@DJ6 Jak już nie masz siły pisać o Lewandowskim, to w milczeniu westchnij o jego dzisiejszym golu, dającym po raz kolejny trzy punkty. To system zero- jeden, nie podlegający dyskusji. Fakt. Że karny? No cóż, karny jest składową tego sportu.

10

Nie pierwszy tra gi czny mecz Yamala. Dlaczego nie został zmieniony? Taka już gwiazdeczka, że Flick ma stracha? Jego gra od dłuższego czasu jest bezproduktywna. W ataku mamy dwóch samolubnych graczy (nie mają znaczenia statystyki). Przez ich indywidualne podejście zespół traci wiele szans w każdym meczu. Lewy owszem, mało skuteczny, ale w tym zespole skrzydłowi nie grają na dziewiątkę. Ile szans partoli Haaland? Mnóstwo. Ale zdobywa bramki, bo zespół gra na niego. Dziś nie dziwię się frustracji Lewandowskiego. Zmiana niepotrzebna. Pomijam to, że zmiennik jakby był przezroczysty, nie ma go na boisku. Najlepszy Pedri, dwa poziomy wyżej niż pozostali. Najgorsi Yamal, Raphinia, Gavi. Cała trójka gra tak nie po raz pierwszy. To ciąg. Mecz wygrany szczęściem. I całe szczęście :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?