rodineusz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po prawej znakomity piłkarz, po lewej piłkarz z tkaniny przezroczystej. Ważne, że uśmiechnięty i zadowolony. Zagrał świetny mecz na san siro, to co ma się smucić…
0
Nie nie nie. ( musiałobyćtyleznaków) :)
0
@Ronad10 Oglądaj mecze a nie siedź tylko w necie.
0
@Barca_Big_Moment To jest jeden mecz. Załóżmy, że Donnarumma nie będzie miał takiego dnia jak wczoraj. W 10 min. Arsenal mógł prowadzić 2-0. A nie grał wybitnego meczu. Dla tych leśnych dziadków, jak ładnie ich określiłeś, to nie będzie historyczna, ale ostatnia szansa. Będą dwa razy trudniejsi niż Liv czy Arsenal. Obym miał rację, bo nie trawię trenera psg, nie trawię psg, nie trawię dembele z niskim czołem, nie trawię ich szefa :))) Niech jeszcze afryka poczeka. Są mocni. Ale paradoksalnie tylko Inter może ich pokonać. Nie widzę na tę chwilę innej drużyny w Europie.
0
@Kuczek Dzieciaku… :)
0
I oby Inter was pojechał, afrykański ciekawy projekcie.
0
Filozof, który nie gra nic. Ostatnio oszczędzony przez arbitra. Niech się skupi na pozbyciu się chorej agresji na boisku, bo ona często przewyższa jakość jego gry.
2
@Pawelsky Skandal przy tej bramce to ustawienie Araujo a wcześniej truchtający sobie samotnie na tę pozycję Acerbi. Martin został zastawiony sprytem i doświadczeniem. Nie widzę arbitra, który by to zagwizdał. Tę bramkę sprokurował zespół a nie reagował Flick, choćby zmianą, wybiciem Inter z rytmu. Zagraliśmy ostatnie minuty jak małe dzieci.
0
@Campeon87 Nie było faulu na Martinie. Marciniaka nie trawię, gwizdał pod Inter, ale tam nie było faulu. Tego by nikt nie gwizdnął. Ta bramka to nie jego wina, tylko tego muła, który stanął za Acerbim jak dziecko. Pomijam wpuszczenie go tam wcześniej bez krycia.
0
@Comentateiro Flick
0
@barejant Kurde. Masz bardzo dużo racji człowieku :) Z Yamalem pół na pół, bo on wiele daje przez to, że reszta ataku gra źle. Ale gra samolubnie, przez co bezproduktywnie. W statystykach kiwek geniusz, dla oka geniusz. Ale w kluczowych momentach ma w głowie tylko siebie.
0
@Coveta Zgadzam się. Gdyby trafił, Sommer byłby bez szans. Ale nie trafił. Ryzyko się nie opłaciło. Dlatego ciągle podkreślam, nie można budować ataku tylko na nim. Bo głowa odpala i tak się przegrywa wielkie mecze, grając w nich wspaniale. Nieważne co pokazywał Lewy czy inni. On już widział siebie. Choć za porażkę winię Flicka. Bo on nie jest 17-latkiem…
1
Wszyscy tu piszą, że to ich jedyne trofeum w sezonie. Przypominam, że jeszcze nie wygraliśmy ligi. Nie będzie łatwo po takim odpadnięciu z LM wyjść i roznieść real. Kto ma taki mental w tej drużynie? Inigo, Fermin, Gavi, Lamine na fantazji, Lewy na doświadczeniu? Reszta gorzej. Ochłońmy, trzeba dobić real za wszystko, ale to się jeszcze nie wydarzyło.
3
Postawię dla wielu tutaj kontrowersyjną tezę. Wczorajszy mecz zawalił Flick. Mając minuty do końca robi się zmianę, nie wiem np. Christensen za Martina, to wybija z rytmu Inter, który musiał iść po wszystko. Każe się zawodnikom grać pod faul, po czym chwilę później robi kolejną zmianę. Jeśli mógł, bo nie pamiętam ilości zmian. Zespół gra w totalnej emocji, popełnia błędy, może nie wyciągnąć wniosków. Flick musi! Po to jest. A nie piękne granie do końca. Tak, to nigdy niczego nie wygramy grając końcówki jak wczoraj. Otwarty futbol na wyniszczenie. Absurd.
1
Jedno mnie drażni. Ta niemoc mówienia o sędziach ze strachu. Przecież to nie dyplomacja a strach, że jak powiem to nas dojadą. I właśnie dlatego ta kasta jest tak bezkarna. Bo przeczyta jeden czy drugi konferencję i się uśmiechnie mając wszystko w dupie. Tak poważni trenerzy jak Flick i inni właśnie powinni o tym mówić i mówić o konkretnych sytuacjach. Wiadomo było jak będzie wczoraj gwizdać ta nasterydowana figurka michelin, choć jak na niego, to i tak było nie najgorzej. Ale jeśli Flick widzi z boiska coś, czego my nie widzimy w tv z 5 piętra- po wi nien o tym mówić.
0
@Bajson tak tak tak
0
@dominox1998 nie był
0
Na spokojnie, kiedy emocje opadły… Bardzo mi szkoda tego meczu. Poza pierwszą połową, kiedy zespół grał tak, jak chciał tego Inter- to był świetny mecz. Zespół udowodnił również w LM, że nawet jak prowadzisz z Barcą różnicą dwóch bramek, zachowaj czujność, bo za chwilę może być remis. To czytelny przekaz dla wszystkich. Nie chcę za bardzo oceniać indywidualnie, ale… gra ofensywna nie może opierać się tylko na 17-latku. To absurd. Olmo dyskretny występ, Raphinia to samo, Lewy też nic szczególnego. Tak wiem, strzelili bramki, ale nie chodzi o przebłyski, choć to bramki wygrywają mecze, ale o cały mecz na boisku. Szkoda straconych szans to oczywiste. Marciniak jak zwykle, choć chyba nie wypaczył meczu, ale kartek dla Interu nie powinien oszczędzać. I na koniec. Mecz wygrał bramkarz. Szkoda, że nie nasz, bo u nas broni tylko dobry zawodnik. Topowy bramkarz w tym projekcie to klucz. Bo przy takiej obronie to musi być magik. Piękny mecz, teraz nie stracić ligi i sezon nie do przewidzenia wcześniej. Ps Araujo? O nim to już tyle razy pisałem, że szkoda mi już czasu :) ps2 zapomniałem wspomnieć o Torresie. Może dlatego, że zapomniałem o tym, że on był na boisku…
0
@Dawidfcb1998 Laminek niepotrzebnie uderza wiele razy w każdym meczu
0
@damiantyszka nie był
2
Mózg mój wygrał. Szacunek za walkę. Nie wolno doprowadzić do sytuacji, że mecz już jest po takim zniszczeniu Interu, zostają 3 min. i nie ma obrony. To nie la liga. Raphinia zero, Olmo zero, Torres to śmiech. Forty, Martiny to poziom niżej. Półfinał wielki sukces. Teraz wygrać ligę i jest gitara. Nie będzie ławki, nie będzie LM nigdy. Po prostu.
0
@DamianPSV słaby? A oni grają? :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Figofagot Będzie bardzo trudno, ale gdzie tu pycha? Jaramy się wszyscy i tyle. Przypominam sobie stare czasy Śląska w Ludowej. Kurwa, od rana człowiek nie myślał o niczym innym i się napędzał. I znowu mi się to udziela i to jest piękne. Rozum mówi jedno ale serce drugie. Serce płata figle. Mamy jechać, żeby przegrać?
1
@czarny20 Bo po cichu negocjują z Papszunem :)
0
Mówi mądrze, pytanie czy tak myśli, bo grą pokazuje, że ma schizę na punkcie złotej piłki. Z nim jest taki kłopot, że rzeczywiście pracuje na boisku, ale jak oglądasz mecz mówisz sobie, znowu jeden z najgorszych a potem strzeli bramę albo doda asystę i wszyscy nad nim pieją. Mimo statystyk, gra samolubnie. Teraz potrzebujemy go takim jak mówi. Nie takim, jak ostatnio gra. Dzisiaj? :)
0
@Recha_0684 Tak, tak. Może nie, i też nie wiadomo czy jest albo nie jest inaczej :)
2
Raphinia to ten „złotopiłkowy”, samolubny, gwiazdorski na boisku gracz, co to jest taki zajebisty, że wszystkim przeciwnikom po meczach przybija piony i nawet na nich czeka, bo mu ktoś doradził, że ta piłka złota musi być z fair play, a na swoich na boisku się wścieka? Aaa, to ten miglanc :)))
0
@nike007 Nie ma przypadków. Przypadek to nie ciągłość. Naiwność to wada.
1
@Kyonego „Dostaliśmy najlepszego sędziego”. Dobre, dobre. Ludziki są jednak odklejone, albo piszą, nie oglądając spotkań :)))