0

W taki sposób wypowiedzią pominął Szczęsnego? Dobrze przetłumaczone? Trudno w to uwierzyć…a może nie.

0

Po tym meczu pierwszy raz poczułem sympatię do Enrique. Potem znowu sprowadził mnie na ziemię, mówiąc o złotej piłce dla Dembele. Wiem, musiał lub powinien. To wybaczam :)

7

Bramkarz, który przyczynił się do utrzymania w lidze słabego zespołu. Wszyscy zachwyceni. Wątpię. Wszyscy są zachwyceni okazją rynkową i ok. Biznes. Czy on udźwignie Barcę, LM na szybko? Zobaczymy. Przestrzegałbym jednak przed pianiem jak koguciki. To nie jest jeszcze żaden top bramkarz. To okazyjna nadzieja na przyszłość. Czy powinien być jedynką od razu? Absolutnie nie. Jeśli ma takie wymagania, niech idzie do PL. Tam na pewno nie będzie :)

0

Zawsze ładnie mówi. Drużyna, zespołowość. Drugi Araujo w słowach. Potem jest gra i prawie nic z tego tam nie ma. Poza boiskiem prawie papież, na boisku tylko on on on i Yamal. Dał sobie 9 bo na 10 nie zasługuje. A na 9 zasługuje? Skromniś :) W ilu spotkaniach przez większość sezonu był niewidoczny? W wielu. Media kreują graczy. Kibice łapią media. I na tej podbudowie niektórzy gracze kreują siebie.

0

@KibicBarcy84 Dzieciaku :)))

0

@blablak Wreszcie jakiś głos rozsądku o indiańcu z Bilbao.

0

Jak gotowy na wszystko, niech pokaże gołą dupę w necie :) A poważnie- jak Flick go ustawi, to lepsza historia niż z indianinem z Bilbao, co ma dwie, trzy akcje na mecz, a potem staje się Torresem przezroczystym. Ale jeśli Flick go mentalnie ustawi…

1

Też uważam, że bramka głową Lewego w Madrycie to syf :)))

0

Polityk z tej partii uczciwych…..tak jak oni rozumieją uczciwość :)

11

W artykule przedstawiono opinię czterech debili. Ja to szanuję :)

3

Jak najwięcej, jak najwięcej. Dałbym miliard. Nie. Pierdyliard. Chory klub :)))

0

@bady48 W punkt.

2

@Rarenzio Dzieciaku :)))

0

Już dawno powinien zakończyć karierę reprezentacyjną w zespole NIC z myślą szkoleniową NIC i zawodnikami prawie NIC. Tu gra z młodymi o zdolnościach dojrzałych graczy z topu, tam z nieudacznikami, którzy nigdy niczego nie osiągną i trenerem w garniturach i kamizelkach w mafijnym układzie wokół. Może to pierwszy krok, aby przestać firmować sobą NIC? Oby.

1

Tylko gwiazdorek Raphinia nie dotarł…obraził się, że to nie on 100 :)))

1

Ufffffffffffff…

0

Nie żebym się spinał, ale fajne bzdury o niczym :)))

0

Przy varze będzie mógł w mniejszych nerwach przewalać mecze. Czyli to awans :)))

0

@snupson Picie wina z żoną do kolacji a OSTENTACYJNE palenie przez zawodowego sportowca wszędzie: w szatni, na środku boiska po meczu, na paradzie… tak… to dobre porównanie :)))

1

@RoberDzik To dziki kraj. Mieszkałem. Nazywam go zawsze krajem memem. Redaktorze- kolega chyba nie napisał, że wsadzili go za komunizm, odnoszę wrażenie, że użył tego określenia w szerszym spojrzeniu na jego, nazwijmy to, nieco mafijny charakter. Kraju tego :)

0

@VinDiesel Wszystkie dziecko.Bo jestem fanem Lewego. Mów dalej:…..

0

@Ramon_Villaverde Jest i trzeci typ. Mają doświadczenie i dostrzegają zło jednym westchnieniem słońca…

1

Inny Polak niż Lewy. Bo Lewy to ch.. To wszyscy szacun, bo Wojtek pierdokotek. Ale gość pisze w punkt. Pal se w domu. Wiochę na paradzie odpalił jak kurdupel Casado z zamaskowanymi matołkami. Ale podobno Szczęsny jest starszy i mądrzejszy od mlodszych. A może nie?: „ patrzcie jaram widzicie to? …ej w w przyszłym to jestem od jakości z ławki, taki mały siusiak jestem, dostosuję się do niemieckiego leszcza, kapitana… ej ale jaram, patrzcie.” Taki jestem twardy luzak i miękki pałąk…

0

@Rarenzio Z ciekawości: ile masz lat? Napiszesz tutaj?

1

@Alberto1031 Flick. Z nim nigdy nie wygramy LM. Chyba, że zamieni piękno na rozum. Choć on inaczej nie umie grać. I w tym tkwi problem. Barca to nie Bayern, tu są inne głowy.

0

@krol211 Czy napisałem coś takiego, co skłoniło Cię do odpowiedzi na post chyba kogoś innego? :)

1

To zawsze cykliczny artykuł do śmiechu. Redaktorzy zawsze oceniają inny mecz :)))

0

@chrissssty69 Wiadomo, że oczywiście :) Interpunkcja jest ważna, niby drobiazg, ale życie i świat składa się z drobiazgów. Luz pełen luz :) Myślę, że klub nie wykona żadnego ruchu w letnim odnośnie bramkarza. Ale Wojtek albo jest mężczyzną, albo żoną celebrytki. Są momenty, kiedy trzeba wybrać :)))

3

Przyznam, że mimo braku moich zachwytów nad grą Szczęsnego, to jednak Ter Stegen w niczym nie jest lepszy. Uważam, że klub powinien pomyśleć o top bramkarzu. Jednak jeśli z jakichś powodów tego nie zrobi, a powodów może być kilka, Wojtek absolutnie powinien mieć zakaz takich wypowiedzi. Kompletnie nie musi być Dudkiem z Realu. Bardzo mnie dziwi to poddaństwo. Jeśli nie chce grać, niech odejdzie. Jeśli zostaną obaj i nikt inny nie przyjdzie- takie wypowiedzi są mentalnie dyskwalifikujące na tym poziomie sportu. Szczerze mówiąc lekko mnie zatkało.

8

Myślę, że Barca zasłużyła na ten moment podwójnie. Za wszystko, co próbowano im zabrać po drodze. Mam wielu znajomych, którzy kibicują innym zespołom w Europie. Każdy z nich to dostrzegł. Seria to nie przypadek, jak pisałem wcześniej. Wielu widzących to podobna historia. Nie przypadek. Odczuwam dużą radość. Wiele rzeczy mnie, jak to napisać bez bana: fkurfja? Ale to ogólnie dobra chwila. Miłe poczucie dobrej chwili :)))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?