0

@viscabee9 Mnie usuwają wszystko jak tylko kurwa przeklnę. Jak napisałem Murzyn od razu nie widzę dyskusji. Pytają teraz czy jestem człowiekiem. Daj ludziom żyć i nie stresuj się. Nie ma znaczenia, że to Murzyn, wkurwia ludzi bo to bandyta boiskowy.

1

Rzucało trzech. Carlo nie widział, bo szukał gumy ten śmieszny, przeciętny trener z Włoch, z którego „fachowcy” zrobili boga.

4

Żart. Po prostu.

6

Wg ekspertów w studiu, sędzia dźwignął mecz. Wg mnie pierwsza połowa, wszystko pod Real na lekkim strachu. Potem karny dla Barcy, którego nie było. Nie dźwignął więc. Nadrobił od drugiej połowy, im dalej tym było lepiej. Ogólnie lubię tego sędziego. Przyjazny zawodnikom i nie pojeb jak Marciniak. Jak na tę ligę to prawie wybitny. Wygraliśmy szczęśliwie. Nie byliśmy ani lepsi ani gorsi. Ale graliśmy w dziesiątkę. Bo pan złota piłka grał na boisku obok. Zastanawiam się, czy bandyta Rudiger to tak ma, bo jego przodków łapano w sieci w Afryce, czy to tylko kaftan bezpieczeństwa bez psychiki. Ale miłe są dla mnie takie obrazki jak szpaler i te głuptasy nie przybijające rąk. Czuć brak wszystkiego w tym zespole. Vini aż mnie zaskoczył w tej sytuacji. Ciekawy wieczór :)

0

Kiedy wiesz, że przegiąłeś, zawsze możesz powiedzieć, że nie o tę cipkę chodziło. I właściwie bardziej jarała cię sukienka a media wmówiły, że jeździsz audi a ty przecież nosisz szorty i jeździsz na wrotkach. Tylko, że tym klubem nie rządzi idiota. Nic nie zdarzyło się ot tak po nic. Po co zobaczymy jutro.

0

Jutro oglądamy meczyk, bo on się odbędzie. Obyśmy wyszli z niego bez kontuzji, bo każda tego typu sztucznie stworzona napinka przeleje się na niektórych graczy (w tym przypadku Realu, ale w innych składach też tak by było). Wygrać, zremisować a nawet przegrać i nie mieć ani jednej ludzkiej straty. Ale oczywiście wygrać. Real Madryt- co to się już wyrabia? Matrix

0

Aktualizacjo: Tak, tak, tak :)))))))))

0

@rodineusz Sam sobie odpowiadam, to nowe doznanie :) Czytam aktualizację i oczywiście to się nie wydarzy, ale teraz to kibicuję wszystkimi pałąkami ośmiornicy :)

29

Bzdura. Ale gdyby w tym popieprzonym świecie to się wydarzyło (choć raczej się nie wydarzy), to byłaby piękna informacja o upadku z wysokiej wieży zespołu ciągniętego za uszy od lat i stającego się dla świata obrażonym dzieckiem. Kibicujmy tej decyzji :)

0

Nie wiem jaki będzie wynik. Jak będzie wyglądać gra. Boję się bandyckich frustratów: Bellinghama, Vazqueza, Rudigera, Asencio czy Modrica ostatnio. Aż się dziwię, że to piszę, ale piszę serio.

1

Czasami mi nerwy wzburzałeś w Juve, taty Twego ścierpieć nie mogłem, ale Tyś jest z innego świata chłopaku. Tego starego, lepszego. A przecież młody jesteś :)

0

Niech sobie jest kim chce, ale robiąc takie publiczne foty, okazuje się głuptasem. To moja opinia. Wyzywać go jednak nie ma po co. Nie jest jednak już osobą prywatną a nawet tak lewacki klub jak Barca, powinien zdawać sobie sprawę, że miliony jego kibiców nie tolerują pewnych światpoglądowych historii. I tłumaczyć to zawodnikom, przestrzegając przed niepotrzebnymi zawirowaniami wizerunkowymi klubu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wszystko tak poza brakiem dogrywki.

2

@1LY0 Nie za bardzo fajnie i nie za bardzo pięknie, ale odpisuję ci, więc zaistniałeś. Jako głuptasek.

0

@korn234 Każdy mógłby mi to napisać i zrozumiałbym jego błąd, ale nie ty i nie fabregas:) nie ośmieszaj się

1

Skowronek zaśpiewał artykułem dla lajków od małolatów i zapunktował redakcji. Tytułem się popisał jakby był z onetu. Skowronki potrafią wkur… swoim śpiewem, ale jak każdego ptaka- je też dokarmiam. To wybaczę. Choć z natury głupot nie wybaczam nigdy.

6

Najlepszy na boisku, wychwalany tu przez wielu głuptasów, zmiennik Lewego. Zawodnik przezroczysty, bo go nie widać :)))

2

Trudny kraj. Na trawę najlepszy a do podpowiedzi najgorszy. Czyli dureń będzie korygował dobrego ucznia. Łzy śmiechu.

0

@APTAPT Wg mnie to kwestia dziwnych przepisów i skomplikowanych interpretacji. Idąc tą drogą będzie coraz więcej a nie coraz mniej kontrowersji. Ten konkretny brak karnego usprawiedliwia się np. miejscem uderzenia. Czyli gdyby go uderzył 10cm wyżej to intensywność nie miałaby już znaczenia, bo…było kopnięcie? No właśnie :) Dyskusja na wieki. Dla mnie to karny, dla Ciebie nie- trzeba się różnić, to wbrew pozorom dobra rzecz.

0

@APTAPT Nie ma znaczenia. Kopnięcie, kontakt, rzut karny. Impet lub impotent bez znaczenia.

0

Zasłużyli. Karny ewidentny. Jeśli nie, to na Olmo też nie. Drugi zespół nie grał. Albo grał beznadzieję. I przegrał.

0

@Lukaslbn Może to samotny admin? :)

5

Szans na wygranie LM przy braku Lewego raczej nie widzę. Nie podano szczegółów kontuzji, może więc chociaż na rewanż wróci. Nawet żeby straszyć. Zespół musi zagrać inaczej, bo Ferrana jako dziewiątkę obrona Interu rozjedzie. Dużo pokaże finał PK, choć nie wszystko, bo obecny Real to nie obecny Inter. Przed sezonem uważałem, że jak dojdziemy do półfinału LM to będzie bardzo duży sukces, więc odpadnięcie nie będzie niespodzianką dla mnie i wybitnym bólem. Kadra jest krótka i będzie krótka. Choć apetyt mi się zwiększył, rzecz oczywista. Trochę Flick zajechał Polaka, każdy popełnia błędy. On również, nie pierwszy raz. Problemem jest nie tylko kontuzja Lewego. Zespół gra na zmęczeniu co widać gołym okiem. Za wczorajszy zryw zapłacą w kolejnym meczu. Jeśli pójdą na maksa „na tym zwycięstwie”, zapłacą w kolejnym. Mimo to jest wg mnie duża szansa na całość w Hiszpanii, choć Real w finale nie będzie nas oszczędzał. LM to byłby sztos, ale mam tu duże wątpliwości. Nie o finał. O to, że do niego nie dojdziemy. Spoko niedzieli wszystkim.

2

@Maker0 To bez znaczenia. Może być facetem z czterema jajami, wyhodowanym na rapie w czeluściach piekieł. W kluczowym momencie zryty, nie trzymany beret odfrunie i zabije nam najważniejszy mecz. Ten…lub tamten. Bo gość z gwizdkiem w dupie będzie miał pitolenie o faweli i czy Raphinia jadł liście. To gadanie o niczym i do pały. Wybacz.

0

@Greg1991 Bogiem nie jestem. Doświadczenie mam. Zobaczymy. Kłopot w tym, że chcę abyś miał rację. Zabawne to nawet w kontekście wymiany zdań. I chyba drugi post napisałeś do siebie :)))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Do zmiany pozostał jeszcze durny łeb. I będzie mocny gracz. Mówić można wszystko.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Po 10 minutach obrona Interu odbierze mu fizycznie chęć do gry.

0

@Greg1991 Mylisz się. Zapewne kiedy wchodziłeś po drabinie na dywan, ja krzyczałem co chwilę chłopakom na dole z okna, jaki jest wynik w meczu Polska- Haiti w 1974 roku :) Nikim nie jestem zaślepiony. Doceniam co zrobił dla Barcy od kiedy przyszedł. Bez niego byłoby nic. Zespół tułałby się w odmętach przeciętności. Po prostu. Przyszedł w idealnym momencie dla klubu i oczywiście w idealnym dla siebie. Miał szczęście i dał szczęście. I z tego trzeba się cieszyć i to doceniać. A nie szukać smrodu przy gównie. Również po prostu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?