0

Wysłać ich na wakacje i jeszcze za nie zapłacić. Przemęczenie minie podwójnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@SirChuck Odnosząc się do pierwszego zdania: to nie liga, to ten kraj jest stanem umysłu. Mówię to od 91 roku. To tkwi w ludziach. A ludzie tworzą ten kraj. I tę ligę. La ligę :)

0

@tkankowski Zawsze podkreślam, że nie warto oglądać meczu po wódce. Bo po pierwsze widzi się inny a po drugie zawsze korci aby napisać gdzieś o tym bzdury.

2

@Sobol84 Musisz najpierw napisać na priv do Gajdka, że jest mądry :)

0

@tkankowski A to był dobry mecz? :)

5

Mecz do zapomnienia. Wynik do zapamiętania. Finał do obejrzenia. Nie będę się pastwił.

1

@Coveta Piszę od dawna: kraj mem ( przynajmniej od 91, kiedy po raz pierwszy zamieszkałem w Madrycie). Nikt nie polubił :)))

1

Polska kocha Wojtka Teka Wojteka, nie kochając Lewego, przy którym Szczęsny to postać pod łokieć. Ale i On i Ter Stegen to bramkarze elektryczni, mający swoje momenty, ale też mnóstwo wtop. Wejście po takiej kontuzji w tym momencie sezonu to absurd, ale przyszły sezon jest otwarty. Wojtek ma sporo farta, niczym specjalnym nie zachwycił, gra chwilami jak paralityk przy podaniach obrony dla ratowania własnej dupy (dupy obrony). Topu to tu nie ma ani z jednej ani drugiej strony. Maskotka w kluczowym momencie nie wystarczy, musi pojawić się geniusz chwili. Oby. W przypadku obu to możliwe. Ale tylko na chwilę… która może wystarczyć :)

0

@Campeon87 Gdyby Yamal robił tyle co Lewy, po pół godzinie znosiliby go na noszach. A poza fizycznością, wtedy byłby produktywnym graczem a nie zawodnikiem jednej pozycji strzału. Przyjdzie kluczowy mecz i przez jego ego nastąpi nieszczęście. Broni go dużo szczęścia i ciśnienie na stworzenie nowej gwiazdy. Niech nią zostanie, ale to ciągle daleka droga. Nikt w tym zespole nie drażni bardziej niż on. Przebił Raphinię.

0

zgłoś go do bana :))) albo napisz COŚ

0

@lukmrz Nie. W piłce na tym poziomie nie ma czasu. Nie kuma, na ławkę. Pokuma, będzie grał. On jest w większości bezproduktywny. Media kręcą temat, bo próżnia boli. Nic więcej.

0

@Donio gdybym napisał bez błędu, nie byłoby zamierzonej emocji. Ale chwalę czujność. W dzisiejszych czasach bez szkół to żadkość :)

3

@[Oli] Jamal to paradoksalnie na tym etapie sezonu najgorsze mentalnie zło Barcy. Flick nic nie zrobi, jeśli nie będzie go ściągał z boiska. To jest w głowie.

8

korny, fabregasy i siary, zgadzam się z wami. Pozostali, którzy walą bąki, że Lewy nie jest przydatny, zgadzam się z wami. Przebiegł 11 km, strzelił 2 budy, pracował cały mecz. I strzeliłby więcej, gdyby Flick miał rozum i zdjął z boiska bezproduktywnego czarnego małolata od aparatów zębowych, który jest obecnie takim najlepszym na świecie jak ja papierzem. Amen

2

Spojrzał. Ruszył. I zerwał wszystko, bo spojrzał w oczy bramkarza.

0

Siano wygeneruje siano. Nadejdą czasy już bardzo bliskie, że zwykłe gówno będzie generować więcej. To akurat gówno ma jeszcze twarz jakąkolwiek- nie narzekałbym w sytuacji tego konkretnie klubu :)

0

@Andi18 Można. Robiąc to błyskotliwie, nie jak chłopak z niskim czołem.

0

Mamy w Barcelonie dwóch, przed którymi najpierw idzie ego. Ego najczęściej wyłącza mózg. Mimo, że powinno być odwrotnie.

0

@Varezq Ban od Gajdka. 48 godz. :)

0

@RoberDzik Żeby jeszcze grał cuda. A jego gra to 80 proc. podpierdolki, ale świat nie lubi pustki. Musi ktoś być. Chce strzelić- podaje Chce podać-strzeli. Jego każdy gest na boisku- gwiazda. W większości nie trafionych dryblingów a jest ich większość, symulowanie faulu. Wyjątkowo wkur…(możliwość bana) wiająca postać Barcy. Jeszcze niczego nie dokonał a już się zesrał mądrością. Jak napiszę więcej, zostanę tu rasistą. To tylko wspomnę o Alvarezie. Ot tak, dla kumatych…

0

@Rifek Druga liceum, fju fju- dobre wczesne osiemdziesiąte. Ujeżdżaliśmy czerwie. Rifki nie istniały.

0

Rzuca się, rzuca. I piłkę pieści. Aż siatka od wyczynów jego złowieszczo szeleści.

3

Cóż za niezwykle interesujący artykuł. Po banie za nie wiadomo za co staram się pojąć te redakcyjne wypociny o niczym. I oczywiście przytakuję jak zwykle zaprzeczając :)

4

Tik tok…stracone umysłowo pokolenie…

1

@addept Nie czytałem, ale Marciniak to przeciętny sędzia, przy którym zawsze jest jakiś smród. Z tym się nie da dyskutować, bo to fakty. Nikomu nie wyparował mózg, jeśli go krytykowali. Wczorajsze sędziowanie było serią drobnych pomyłek prowadzących do zjawiskowego cudu w rzutach karnych.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kasy I zamknął? :)))

0

@torondirn Dużo racji, ale akurat wczoraj Lewy zagrał słaby mecz. Inna sprawa, co podkreślam zawsze: jego zmiennik dobry człowiek- niewidzialny piłkarz.

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?