0

@addept Luz. Doszedł jeszcze Marciniak :)

0

@Pedri16Future No jest to przecież możliwe. Gramy ostatnio dramatyczną obroną. Wszystko musi zagrać, żeby to wygrać. Ale to też jest możliwe. I to jest właśnie wymarzony dzień konika. Nie stresuj się tak bardzo :)

0

@addept Nie dramatyzuję. Wyjazd z Interem to będzie droga przez mękę zmęczonym, krótkim składem. Plus dochodzi Marciniak, gość, który jednym machnięciem ogona niszczy ważne mecze. Ale napisałem przecież o koniu :) Liczę na niego, że da nam dzień :)

0

@Pedri16Future Dostrzegłeś słowo Oby? Czy przeczytałeś tylko pierwsze zdanie, składające się z dwóch słów? :)))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Czy ta woda, której się napił była z narkotykiem szybko działającym? Bo po tym łyku brednie naćpanego typa :)

4

Mecz dramat. Brama na konto Ter Stegena. Nie ma ławki. Gavi cudem zagra z Realem, jeśli zagra, został dziś oszczędzony. Lamine z żółtą głową- większość gry bezproduktywna (gwiazda pełną gębą, przed stadionem jako jedyny nie przybił piony z kibicami). I tak dalej, i tym podobnie :) Inter nas zniszczy, chyba, że zdarzy się dzień konia. Oby.

2

@novy1899 Pierdyknięty trener, który zawsze dochodzi i w ostatniej chwili puszcza. A mam sentyment do Atletico, z czasów kiedy mieszkałem w Madrycie. Ale to było w czasach starego świata :)))

1

Komentarz usunięty

1

@Comentateiro klik klik klik :)

1

Kapitalny odlot. Rzeczywistość równoległa :)

0

@Recha_0684 O Marciniaku najlepszym prawie świata rozjemcy :)))

0

@MrJanKo Czyli dopadła go szybciej czy nie? Ty czytasz co piszesz? :)))

0

@chrissssty69 Jeden: pisz po polsku, używaj też interpunkcji, bo odpisuję z łaski, ledwo rozumiejąc ten bełkot. Ale… ja nie piszę o wyborze Flicka, o tym, że nie ma Lewego, że Martin to ciota itd. Piszę tylko o tym, że Szczęsny to dobry a nie wybitny bramkarz i nigdy nie było inaczej. Kurtyna…

0

@Recha_0684 Nie wierzę, że czytam takie bzdury.

0

Gajdek, serio, nie banuj mnie, bo jestem z Barcą, ale chcę napisać: kurwa, tylko nie ten chory, wylansowany przez układ chory zjeb. Wczoraj powiedziałem znajomym, rewanż Marciniak. Nie wierzę, idę grać w totka :)

0

@Tp69 Raphinia to jest ostatnio katastrofa. Czym zatem jest złota piłka? No tym czym jest, gównianym plebiscytem po układach. On kandydatem? To futbol umiera? :))) wątpię

3

@PawelBarcaVeB Co za bzdura :)))

0

@Litman Szczęsny był dramatyczny, ale obrona to było dno. Zgoda.

0

@barejant Twój wpis wykluczył z rzeczywistości np. Buffona :) nie bredź

3

To nigdy nie był wybitny bramkarz. Lubię jego wypowiedzi jako ludzika, ten luz, gdy na koncie pierdyliard monet. Piękne życie. Ale nigdy nie mogłem pojąć jako fan Juve od zawsze, jak On się tam uchował. Problem zespołu jest jednak inny. Ter Stegen to też tylko bramkarz i nigdy nie było inaczej. Potrzeba bramkarza top. A z Interem pierwsza i trzecia to konto Polaka. Czy stres bo Niemiec przy Flicku i wiadomo, że to cwaniak, bo zawsze był nieoczywisty? Może. Ale kurwa, to Tek nie ma układu nerwowego jak o nim piszą czy ma? Ma. Bo to był zawsze dobry bramkarz ale nic poza tym. A to nic poza tym jest kluczem. Czy przejdziemy Inter? Chciałbym, ale od początku wątpię. Czy to będzie wtopa? Nie, bo półfinał to ogromny sukces z tak krótkim składem. Ale dlaczego nie mielibyśmy w rewanżu wygrać? Indywidualności tu są, a to jedyna opcja. Innej nie ma.

0

@Alexkill717 Dwie bramki obciążają Szczęsnego.

0

Szczęśliwy remis. Rekin w drugiej połowie wypłynął daleko w morze. Panie i Panowie, to LM. Pozostaje wierzyć, bo dlaczego nie? Ale… :) edit… dwie budy na konto Szczęsnego, trudno fani jego, to nigdy nie był świetny bramkarz. Sympatyczność nie wystarcza :)

3

Karma dopadła bandytę szybciej niż sprawiedliwość, która go nie dopadła w ogóle. Dopadła go wcześniej niż zlasował mu się mózg. Taka heca :)

5

Niczego nie umiem, ale jest syn. Da się żyć.

0

@TheKlucha Dobrze, trochę przesadziłem. Ale sytuacja z Guardiolą na przestrzeni całości ich karier kompletnie nie jest bliźniacza.

0

@WojciechM Zgoda, trochę przesadziłem. Może emocje. Ale zawsze dostrzegałem lepszych trenerów Włochów. Nie przepadam za nim od zawsze. Nie chodzi, że jako człowiek jest dla mnie be. Wygrane wygranymi. Ale coś mi w nim uwiera patrząc na niego, jako trenera. Ale ok, trochę przesadziłem. Trochę :)

0

@Rifek Prowokacja się nie udała Rifku. Próbuj dalej :)

0

@TheKlucha Wygrał. Ale prześledź dokładnie, szczegółowo jego karierę. Jeśli nie podoba się śmieszny, pozostańmy przy przeciętnym. Dobrze poukładała mu się droga, zawsze miał wokół zajebistość. Prześledź dokładnie.

0

@Pressinho I trzech z tych czterech dżentelmenów skurwysynów wymieniłem tutaj przed meczem jako obawy przed bandytyzmem. Dodając jeszcze odklejonego Modrica, który wszedł na wyprostowanej, ale nikt nie widział. Jako czwarty wpadł jak widzę Vini, bo obstawiałem Asencio. Niech będzie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?