1

@Rupert_Haubica Bo skoro świat uznał go za geniusza, to nie jest istotna jego ostatnia kompletna bezproduktywność i chęć popisania się :) I coraz większe oznaki ega: obrażanie się na zmiany, udawanie fauli, idiotyczne próby strzałów przy świetnie ustawionych partnerach, bo jak ktoś zdobył bramkę, to ja też muszę. Dzieciak nie dzieciak, fakty to fakty.

1

@4Fabregas4 Jpd, ty jesteś niezwykły. Może nie w tę właściwą, lepszą, opartą na operowaniu mózgiem stronę, ale jednak :)))

2

@Midast Ciągle szuka dziewczyny :)

0

@Cvzx Skomentuję krótko: W punkt.

0

@[Oli] Kontuzja to nie argument. Przed kontuzją też nie był wybitnym graczem. W dwóch a może w jednym meczu schował Viniciusa i stworzono w necie gwiazdę. Zawodnik o sporych ograniczeniach piłkarskich, kompletnie bez umiejętności wyprowadzania piłki, przeciętny technicznie, z trudną głową, podpalający się. Jak Lewy macha łapami jest kamieniowany, ten macha łapami przy każdym złamaniu linii. I jest wg komentujących wybitny. To śmieszne. Szybkość to nie jedyna zaleta we współczesnym futbolu. Więcej zalet nie dostrzegam. Pomijam szklankowatość, ale ona nie wynika tylko z genów a również ze sposobu pracy nad sobą pod wieloma względami (tu patrz Lewandowski, Ronaldo). Może więc jednak nie pomijam :) Zrobiony kapitanem przy braku cech kapitana. Za dużo tego jak na „topowego gracza”.

0

Świetne, że nie ma kontuzji. Straszne, że może wrócić do składu…

4

@sevs Gavi grał dzisiaj jak jełop. Gdyby to był tak grający zawodnik Realu, wszyscy by tu na niego pluli. Trochę obiektywizmu, nie gra obecnie nic, zachowuje się jak brutalny debil.

0

@Barcatroll W drugiej akcji złamał.

0

@Ukwozniakk Szkoda, że nie ma :)

3

Gra nic. Jedyny problem, krótka ławka. Oby Cubarsi i Martinez grający obecnie na nieosiągalnym poziomie dla Araujo, a nie grający cudów, wytrwali w zdrowiu. Pisałem: sprzedać. Przedłużyli do 31. No nie posłuchali :)))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rarenzio Zabłysnąłeś, choć może powinienem napisać: zabłysłeś :)))

0

@CPuyol Ale jak długo można znosić głupotę? Widzę jednak, że jest tutaj w cenie, bo redakcja usuwa mój komentarz. Czyli i cenzura w cenie. Niezła komuna :)

1

Aaa…To właściwie „Lewy jest gorszy od rekina”. I to swoimi wygibasami pisarskimi próbuje zasugerować szef tego portalu? Jpd, no miszcz po prostu. Pan klikbajtek :)))

0

Komentarz usunięty

4

@Michas_13 Zluzuj majcioszki, poczekajmy na przeciwników, którzy nie są na boisku dnem. Wtedy ocenimy szczękę rekina, grającego od początku. I drobne pytanko, jak tam rekin wczoraj w drugiej połowie? :)

0

@4Fabregas4 Ty ciągle nie masz dziewczyny?

1

Lamine nie dośrodkował do Polska gdyż strzelał i dlaczego ten umieścił piłkę w siatce NA SZCZĘŚCIE? :)

0

Komentarz usunięty

0

@Krzysiek723 W punkcik. A nawet w kilka :)

0

@Matheu12 Jego sprzedaż nie byłaby żadnym ryzykiem. Ryzykiem będzie pozostawienie go i przesranie kolejnej kasy.

0

@Lokerss123 Klub nie powinien rozdawać kasy graczom, którzy są najwyżej tylko dobrzy. Niech walczy o swoje gdzie indziej. Topka? Bez jaj, zawodnik o sporych ograniczeniach piłkarskich, z przypałem i ego w kosmos. Dwa razy schował Viniciusa i co niektórzy zrobili z niego Boga. Aaa no i po kontuzji… chuja tam po kontuzji, przed kontuzją cudów też nie grał. Oby do lata i po temacie Barcy. Jeśli oczywiście do tego czasu nie położy się w szpitalu. Jpd kapitan :)))

1

Śmieszne te oceny, jakby nie z tego spotkania. Pisane po pijaku? :)))

1

@Limaker Z Atalantą wyglądał lepiej? To na serio? :)))

4

@Alan_fcbfan Na tę chwilę to kompletna bzdura. W każdym dotknięciu piłki jest elektryczny bardziej niż Penia. Mecz z Atalantą dobitnie to pokazał. Ale oczywiście z dnia na dzień, z meczu na mecz, może być i oby było lepiej.

1

@xavi890 Przed kontuzją też cudów nie było.

3

@Luccas Klasę niżej może nie, ale w obecnym sezonie Inigo, podejścia do niego nie ma żadnego.

0

Wynika z tego, że to był bardzo słaby mecz :)

0

Tylko nie to :)

2

Każda akcja Atalanty to strach przy tak słabej obronie. Araujo, najlepszy obrońca świata dla wielu tutaj, to śmiech. Wystarczył zespół poukładany taktycznie i męka Barcy. Szczęsny elektryczny jak Penia, jak dotyka piłki, czuję niepokój. Lewy za dużo tych zmarnowanych setek, ale od niego zaczęła się akcja bramka. Wkurwiony przy zmianie, ale ta zmiana nie dziwi. Tylko ten co wchodzi niczego nie polepsza. Lamine efektowny do bólu, w większości nic z tego nie wynika. Odczuwam ulgę, że remis. Sporą. Nie wiem czy byliśmy lepszym zespołem. Obrona bez Inigo nie gra. Po prostu. Z tak grającą daleko w LM nie dotrzemy. Też po prostu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?