rodineusz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AndreSantos Ale nikt by o arbitrze nawet nie wspomniał, gdyby grali cokolwiek i strzelali gole. A od kilku spotkań grają totalny piach. Bez pomysłu, bez pressingu, dokładności, koncentracji z bramkarzem, który jeśli piłka nie idzie w niego, puszcza wszystko. Jedna, dwie interwencje od początku sezonu potwierdzają tylko regułę. Zespół jakby stracił siły, Flick stracił pomysł, przeciwnicy rozgryźli poprzednie. Wizualnie ostatni okres to zeszły sezon. Oby nie zaważył w końcowym rozrachunku w lidze…
0
Komentarz usunięty
1
@novy1899 Zgoda poza Lewym. To nie fart, to szybkość po nie najlepszym podaniu Rafy i determinacja napastnika plus chłodna głowa i precyzja strzału.
0
@BORO_12 Nie zasługiwaliśmy. Cały mecz wchodzili w nas jak w masło. Tylko ich nieskuteczność trzymała nas w grze.
0
Hehe. Banów Gajdek pyknie sporo pod tym artykułopostem :)))
1
@Gekon Var nie ratował nam wcześniej dupy. Prawidłowo anulował bramki przeciwników ze spalonych o przysłowiowy czubek buta. Różnica jest taka, że tu nie było spalonego, bo nie było czubka buta. Różnica zasadnicza. Jak się okazało, przy słabej grze Barcy, decyzja ta wypaczyła wynik. Tylko tyle i aż tyle.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Od zawsze przebija rudy. Ten rudy :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Wojtek84 Zagrał poprawnie. Naprawdę dobrze nie. Jest elektryczny, nie jest ostoją. Obrona grała wczoraj za niego. Na dłuższą metę tak się jednak nie da. I nie piszę, bo Szczęsny. Piszę, bo oglądałem mecz.
0
korn, fabregas- koment koment :)))
2
@albertZpragi Hehe. Ale się prosisz o bana. Pewnie administratorzy już debatują, jak długi ma być :) Taka stronka…
0
@korn234 Dziuniek, to nie poszedłeś dziś na loda? :) I wiedz, skoro w szkole nie bywałeś, że w języku polskim istnieją literki jak ć, ź, ś, nawet ż. Skup się na tym, bo trenerem to ty raczej nigdy nie będziesz. Myślicielem również.
0
Fajny świat. Wkurwiłem się, zobaczyli, muszę się od razu wytłumaczyć. Przy okazji mówiąc co chcę i co wcale nie musi być prawdą…
3
@LinekMichal daj go aktywnym, o tak: @4Fabregas4 :)))
0
@4Fabregas4 Odpisać, nie odpisać. Odpisać, nie odpisać :)))))
1
@4Fabregas4 znienawidził dziś wiszące nad łóżkiem zdjęcie Ani :)))
1
Pomijając wszystko- powinien dostać Złotą Piłkę.
0
@4Fabregas4 Skąd wiedziałeś, dlaczego cię wzywam? :)))
0
@4Fabregas4 Gdzie ty jesteś? Poszedłeś na loda? :)
0
@JarekS Mamy kolego o 3 pkt. mniej w przekroju ligi na nieprawdopodobnie własne życzenie. Czego nie rozumiesz? :)
2
To prawda, zjadłem dzisiaj zupę. A gotowałem bigos.
0
A świstak siedzi i zawija w te sreberka :)))
0
@JarekS I co teraz? :)
1
Fajny news do klikania :))))) Kliknąłem.
0
@novy1899 Zluzuj majtki. Nie wspomniałem o kontuzjach, bo one są i nie ma o czym tu pisać. Gramy rezerwowym składem właśnie ze względu na nie. Ale wyjść rezerwami rezerw? Rozumiesz już czym błysnąłem pisząc komentarz, bo robię grzeczność odpowiadając ten jeden raz? Świetnie.
1
@martool2 Zły wyjściowy skład i każda decyzja podczas meczu absurdalna
14
Mecz przegrał uznany już za boga trener. Skład rezerw rezerwowego składu na mecz wyjazdowy z Osasuną? Ślepa wiara w dzieci, brak reakcji już w pierwszej połowie, brak reakcji w przerwie. Zdjęcie z boiska Lewandowskiego i pozostawienie człowieka nikt na dziewiątce? No to mamy…
0
Ostatni mecz Realu. Wychodzi trzech białych ludzi w składzie, ośmiu czarnych jak węgiel. Grają. Nic się nie wydarza czarnoziemskiego. Ale „Hiszpania to kraj rasistowski, nie ma tu chyba miejsca dla czarnych, odbierzmy im mistrzostwa, może nawet planetę, sędziowie be dla nas czarnych” plecie jeden, teraz drugi. Przesz to debil skuma, że ktoś to prowadzi po coś. Będzie to narastać. Bo Hiszpania to może nie rasizm, ale mafia i słabość. Nad słabością łatwo zapanować. Silniejszemu.
2
Inny mecz oglądałem…