rodineusz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MateuszDoniec Z onetem :)
0
@Greg1991 Aaa… jesteś w jego zaufanym kręgu i masz infa z pierwszej ręki jakim jest człowiekiem. Rozumiem. A ile masz lat?
1
@CPuyol Mam do niego ogólną awersję, muszę to przyznać. „Będzie ten wzajemny szacunek” w ustach tego, który niczego jeszcze nie osiągnął, wkleja się w jego cały obraz. W zeszłym sezonie po pierwszym odlocie pisałem wbrew wszystkim, że źle się to zapowiada i mówiłem obserwujmy. Na tę chwilę jest tandetna z wyglądu, ubioru i zachowania gwiazdeczka, przewidywalna na boisku do bólu. Ale obserwujmy, jak zaskoczy głowa, może ocenię go inaczej.
0
Ferran. Trzeba przegrać ten mecz. (click click)
1
Czarny blondyn. Aparat na kły. Mózgu brak…
0
Dobre, dobre. Tak dobre, że aż głupie :)
0
Już tego nie komentuję, bo zdałem sobie sprawę, że te oceny redakcji po każdym meczu są po prostu pod lajki. Bo różni je wrzucają, a zakładam, że nie wszyscy są ślepi i bez pojęcia…
2
@Greg1991 W każdym wpisie masz coś do Lewego. To choroba? Opisz ją nam.
0
Piach. Zasnąłem w drugiej na kwadrans. Nie da się tego oglądać.
0
Kij z ekspertami. Gorzej, że On nie wie. Doniec, jesteś onetem, a tam nie ma dziennikarzy, pamiętaj o tym.
0
@torondirn Warto pytać tzw. redaktorów dlaczego? Gdyby każdy pod jego postem aktywnym linkiem zadał to pytanie Gajdkowi, Dońcowi, Maruszczakowi- chyba musieliby odpowiedzieć tuż przed usunięciem posta lub banem. Pytanie: szanowna redakcjo, dlaczego tolerujemy na stronie trolla?
4
Fajne bzdury o niczym :)
2
@xavi890 Po co z nim rozmawiasz?
1
@4Fabregas4 Komentarz usunięty przez użytkownika lub nie ma takiej dyskusji.
7
Bardzo dobra wypowiedź. To wszystko.
0
@rutek71 Mógłbyś być ojcem 60- latka? :)))
0
@RoberDzik Czyli była przemoc czy nie? Nie masz pojęcia. To nie wydawaj wyroków, bo po pierwsze nie posiadasz wiedzy a po drugie jesteś za mały. Tyle w temacie.
0
@Murazor Myśl co piszesz.
0
@MateuszDoniec Bo taki tworzycie portal. Dla idiotów.
0
@turhiay Sam nie wierzysz w to co piszesz :)
0
@slayer Z innego powodu będą jechać.
0
Maruszczak, ten stadion jest brzydki, może będzie kiedyś efektowny, jak będzie z dachem, ale teraz przy Realu to 19 wiek. Po prostu. Może Ty idź do budowlanki, bo chłopak przynajmniej gra w piłę a nie udaje dziennikarza…
3
Przecież ten artykuł to jakaś bzdura :)))
0
Doniec. Kiedy spadł śnieg, odsunąłem go dłonią. Jest 15 znaków. Ile monet z reklam? Tfu
1
To kurwa śmieszny clickbajt strony, która jest już taka sama jak tv republika :)))
1
Bo Barcelona w tym sezonie jest cienka jak mikro smuga na wietrze. I przewidywalna jak kariera trenera. Czy to się odwróci? Chciałbym, ale w tym sezonie już się nie odwróci. Będzie czołganie się o cokolwiek. W sensie o jakiekolwiek trofeum.
0
Trener. 15 znaków.
9
Kogo obchodzą te brednie?
0
Ferran każda rzecz źle, sędzia ciekawe decyzje, Czarny blondyn gra? Fermin gra? Będzie rzeźnia, jeśli Chelsea nie zwolni.
1
Cichocki, napisz mi, gdzie i z kim walczy?