0

@MateuszDoniec Z onetem :)

0

@Greg1991 Aaa… jesteś w jego zaufanym kręgu i masz infa z pierwszej ręki jakim jest człowiekiem. Rozumiem. A ile masz lat?

1

@CPuyol Mam do niego ogólną awersję, muszę to przyznać. „Będzie ten wzajemny szacunek” w ustach tego, który niczego jeszcze nie osiągnął, wkleja się w jego cały obraz. W zeszłym sezonie po pierwszym odlocie pisałem wbrew wszystkim, że źle się to zapowiada i mówiłem obserwujmy. Na tę chwilę jest tandetna z wyglądu, ubioru i zachowania gwiazdeczka, przewidywalna na boisku do bólu. Ale obserwujmy, jak zaskoczy głowa, może ocenię go inaczej.

0

Ferran. Trzeba przegrać ten mecz. (click click)

1

Czarny blondyn. Aparat na kły. Mózgu brak…

0

Dobre, dobre. Tak dobre, że aż głupie :)

0

Już tego nie komentuję, bo zdałem sobie sprawę, że te oceny redakcji po każdym meczu są po prostu pod lajki. Bo różni je wrzucają, a zakładam, że nie wszyscy są ślepi i bez pojęcia…

2

@Greg1991 W każdym wpisie masz coś do Lewego. To choroba? Opisz ją nam.

0

Piach. Zasnąłem w drugiej na kwadrans. Nie da się tego oglądać.

0

Kij z ekspertami. Gorzej, że On nie wie. Doniec, jesteś onetem, a tam nie ma dziennikarzy, pamiętaj o tym.

0

@torondirn Warto pytać tzw. redaktorów dlaczego? Gdyby każdy pod jego postem aktywnym linkiem zadał to pytanie Gajdkowi, Dońcowi, Maruszczakowi- chyba musieliby odpowiedzieć tuż przed usunięciem posta lub banem. Pytanie: szanowna redakcjo, dlaczego tolerujemy na stronie trolla?

4

Fajne bzdury o niczym :)

2

@xavi890 Po co z nim rozmawiasz?

1

@4Fabregas4 Komentarz usunięty przez użytkownika lub nie ma takiej dyskusji.

7

Bardzo dobra wypowiedź. To wszystko.

0

@rutek71 Mógłbyś być ojcem 60- latka? :)))

0

@RoberDzik Czyli była przemoc czy nie? Nie masz pojęcia. To nie wydawaj wyroków, bo po pierwsze nie posiadasz wiedzy a po drugie jesteś za mały. Tyle w temacie.

0

@Murazor Myśl co piszesz.

0

@MateuszDoniec Bo taki tworzycie portal. Dla idiotów.

0

@turhiay Sam nie wierzysz w to co piszesz :)

0

@slayer Z innego powodu będą jechać.

0

Maruszczak, ten stadion jest brzydki, może będzie kiedyś efektowny, jak będzie z dachem, ale teraz przy Realu to 19 wiek. Po prostu. Może Ty idź do budowlanki, bo chłopak przynajmniej gra w piłę a nie udaje dziennikarza…

3

Przecież ten artykuł to jakaś bzdura :)))

0

Doniec. Kiedy spadł śnieg, odsunąłem go dłonią. Jest 15 znaków. Ile monet z reklam? Tfu

1

To kurwa śmieszny clickbajt strony, która jest już taka sama jak tv republika :)))

1

Bo Barcelona w tym sezonie jest cienka jak mikro smuga na wietrze. I przewidywalna jak kariera trenera. Czy to się odwróci? Chciałbym, ale w tym sezonie już się nie odwróci. Będzie czołganie się o cokolwiek. W sensie o jakiekolwiek trofeum.

0

Trener. 15 znaków.

9

Kogo obchodzą te brednie?

0

Ferran każda rzecz źle, sędzia ciekawe decyzje, Czarny blondyn gra? Fermin gra? Będzie rzeźnia, jeśli Chelsea nie zwolni.

1

Cichocki, napisz mi, gdzie i z kim walczy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?