rodineusz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wyceny dla idiotów :)
0
Strasznie chujowy gracz. Nie rozumiem jak mogą go cenić najwięksi w tej branży, skoro przecież plują na niego na tej wybitnej stronie. Tej stronie.
0
Raphinia dziś miał dwa karne i rykoszet. Ideał. Dałbym 11. Nie. Dalbym 15 :)))
0
@BARCELONISTAnr1 Sarkazm brzmi inaczej, choć zawsze można się nim wytłumaczyć. Pycha to mogę powiedzieć, jak mi coś smakuje. Bywaj.
2
Messi chciał, nie chciał a może się zastanawiał. Reszta oddychała głęboko lub płytko :)
0
Kraj mem bez zmian. Trochę szopka, trochę fiesta, trochę cyrk.
0
@mint W punkt punktów
1
@KibicBarcy84 Opowiedz o innych marzeniach Flicka. Skoro siedzisz w jego sypialni dziecko
3
@CichaczFotelowy Jak ja lubię mądre wpisy a nie pseudo dziennikarskie clickbajty i dzieci z tej strony z kompleksami wyniesionymi z domów przez tzw. wychowanie bezstresowe. Rzadkość tutaj :)
5
Byłem zwolennikiem tego wypożyczenia. Nie pokazał niczego. Brak pozycji, brak dryblingu, kolejny wieczny talent- nadzieja. Ma wszystko a niczego nie widać.
2
@lukasoon15 Tu musisz pisać to co chcą. Zgłaszają Cię użytkownicy. Admini mają na Ciebie oko. To więcej niż klub. Tylko, że inaczej. Nie możesz mieć innych poglądów niż obowiązujące. Nie możesz uderzyć w konkretnych użytkowników, którzy są bezkarni. Taka strona dla kibiców nowoczesnego świata. Na meczach popcorn i cola. Ciotowatość. Lajki. Kliki. Pudelek. „ Dziennikarze” bez wiedzy. Jak dostałem bana na miesiąc, uśmiałem się. Jak zadzwoniłem wcześniej do Gajdka, nie śmiał się. Może dlatego, że prawnik, to kuma bazę. Teraz w sumie nie napisałem nic złego a jutro zobaczę bana. Aż w końcu zgłoszę ten portal…
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BARCELONISTAnr1 Tak. Jestem mądrzejszy od innych. Nie, nie jestem mądrzejszy od wszystkich. W necie jest łatwiej. A tutaj to wystarczy splunąć :)
0
@vincentPL Też tak uważam. Niepotrzebnie mieszam herbatę z cytryną.
0
@oZinho Gdyby to były stare czasy i koszykarski Śląsk, byłoby ciekawie. Teraz to już tak odpisuję z łaski. Czasami. Idiotom.
0
@turhiay Nie byłem wtedy księgowym, sam Ferran oczywiście jest absurdem, ale myślę, że Messi byłby wtedy zabiciem Barcelony na lata. Teraz gra sobie w gównianej lidze dzieląc siano z tzw. swoim otoczeniem :) a Barca wbrew temu co może przejebać w tym sezonie- idzie do przodu. Z Messim legendą legend nie byłoby to możliwe. I tyle.
0
Właśnie wracam z dwudniowego bana za krótki wpis o tym prostym zawsze umysłowo człowieku. To żeby nie dostać kolejnego nie napiszę nic.
3
Jak to będzie prawda, napiszę, że się jaram. Wszystko mi pasuje :)
0
Marcus społecznik. Każdy drybling rozbija się o jego nogi, ale zintegrował się. I to się liczy najbardziej…jpd
4
No wreszcie ktoś otwiera oczy.
1
Niezły cwaniaczek z niego. Piłkarsko nikt.
1
@BARCELONISTAnr1 Wyłączyć internet. No tak, ale wtedy nie pozostanie nic :) nie moja wina
3
@MesQueUnClub_87 Każdą wiedzę szybki mózg filtruje. Internetowy rozsmarowuje po zwojach. Nie wybacza. Dlatego tu tylu idiotów, bo net dla nich to skarbnica wiedzy :)
1
@vincentPL Dobiłeś mnie, jestem murzynem…
0
@oZinho Wyszedłem dziś w przestrzeń a tam śpiewały żurawie…
2
@oZinho Zszargałem ci legendę? Mówiąc prawdę powszechnie znaną? Wybacz :)
0
Wieści nie zawsze są faktami. Życie nie zawsze jest snem.
3
Módlcie się wszystkie głuptasy, żeby Laporta nie przegrał. Wy wszyscy, którzy znacie wszystkie negocjacje, rachunki i rozliczenia. Wy, którzy niczego w życiu nie osiągniecie, bo waszą wytyczną są inne komentarze głupców, pseudo dziennikarzy i innych niespełnionych. A Bogiem waszym jest net. Ten net :)
0
@Deathwing112 Tak, każdy ma prawo być idiotą.
11
Messi sresi. Gdzie gra? W dupie. Decydujący w śmiesznej lidze. Sęp na kasę jak mało kto. Po li ty ka. Zrobiłby wszystko, ale skoro nie było siana, to Barca powinna dla niego ukraść. To trochę jak Mbappe w Psg. W końcu przyszła osobowość, która przekazała info: wypierdalaj. Dla Barcy brak Messiego to zbawienie, dla Psg brak Mbappe podobnie. Życie nie toczy się do tyłu. Ono toczy się do przodu.