1

@Czyhrynski A ich tu wysyp.

26

Czyli krzyknął czarnuch i poszedł do pierdla w kraju, gdzie w Marbelii jest zagłębie wszelakich organizacji mafijnych, które nie idą do więzienia, Barcelona to miasto złodziei, którzy nie idą do więzienia, kraj stworzony na korupcji i łapówkarstwem istniejący. Ale nigger to najgorsze przestępstwo. Zabawne. A właściwie nie. To chory kraj.

1

@MagdJanko To nie admini są. Oni są redaktorzy :)

2

Czytanie tych bzdur i komentarzy to już poziom mułu. Już nawet komentarze ich nie ciągną swą ilością. Ja podbiłem Darku Piet, znaczy Mar :)))

5

Co jeszcze zrobić, żeby spierdolić ten sport? Kazać grać w kominiarkach. Czemu? Bo nie ma dżemu.

2

Tak podgrzał, że się redaktor nasycił :)

0

@Jaan11 to pudelek jest

0

@LukaszFan To oczywiście nie jest 9 :)

0

Będziemy kraść, bo przeciętny trener chce przeciętnego grajka.

1

@JanuszKorwinMikke W punkt, ale w tym klubie to normalne. Choć jeszcze nie odszedł, trwa wypychanie.

4

Komentarz usunięty

6

@4Fabregas4 Opowiedz szczegółowo jak i na ile zadłuża. Możesz podać przykład z tą wyprzedażą aktywów. Konkretne kwoty strat w przybliżeniu.

0

@CPuyol Ok Carlosie. Miałem taki pomysł już wcześniej, ale przez grzeczność, sam rozumiesz. Ja i rage bait? Zobacz ile mam komentarzy czy polubień :))) i ze 20 banów- najczęściej za użytkownika, który tu kimś takim jest. Jak miałbym promować zasięgi na tym profilu, skoro wkurza mnie tu połowa tzw. redaktorów i podwójne standardy traktowania użytkowników. Kulą w płot Carlosie. Śnij. Brałnoc.

1

Mądry prezydent czy nie? :)

0

Tek tek. Lewandowscy wpłacili dużą bańkę?

0

@krzak82 Nieprecyzyjnie odpowiedziałem. Moja wina. Biję się deską z gwoździem w plecy :)

0

@CPuyol Wy tu macie równą zjebkę pod sufitem. Nie wszyscy, ale większość. Jak ktoś nie wychwala wszystkiego w Barcie to madryciok. Świat jest też szary Carlosie, zresztą w większości. Białe i czarne w obecnych czasach to domena zakrzywienia świata. Tak to określę, żeby nikogo nie obrazić, ok? :)

0

Po co pisać takie bzdury? I tak sobie zaprzeczać? Skoro Lewy jest chory na ambicję to pójdzie w rejon bombardowań, czy powalczy jeszcze raz o LM? :)

0

@CPuyol Bo widzisz, Carles był jeden. A z Ciebie taki Carles, że Carlos :)))

0

Czyli był rasistą przez chwilę, teraz już nie jest, tylko z ciotkami ma problem. To lepiej czy gorzej? Głosujcie :)

0

@CPuyol Ilu was jest carlos? :)

1

Nie da się czytać tej mowy trawy o niczym.

0

@krzak82 Jestem. I powtarzam: to wina Flicka. Bo czarny blondyn zrobił z trenera podnóżka od dawna. Pisałem o tym już w zeszłym sezonie. A Flick nie powinien na to pozwolić, aby najpierw szło ego blondyna a potem on.

0

@adukla To więcej niż klub…czyli więcej.

2

@Filarrr11 Nie trawię typa, ale tu ma rację.

0

@Marusek Flick to przeciętny trener. Ale dobrze mu w słońcu południa :)

0

@CarlesLegend5 To jestem ograniczony :)

0

@Fog_W_1899 W punkt.

0

@Frogens Właśnie dlatego narzekamy na Flicka :)

0

@Cules69 Mamy trenera mema. Ojca, który zbajerował wszystkich. Tatę na takim poziomie sportu. Komedia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?