rodineusz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Czyhrynski A ich tu wysyp.
26
Czyli krzyknął czarnuch i poszedł do pierdla w kraju, gdzie w Marbelii jest zagłębie wszelakich organizacji mafijnych, które nie idą do więzienia, Barcelona to miasto złodziei, którzy nie idą do więzienia, kraj stworzony na korupcji i łapówkarstwem istniejący. Ale nigger to najgorsze przestępstwo. Zabawne. A właściwie nie. To chory kraj.
1
@MagdJanko To nie admini są. Oni są redaktorzy :)
2
Czytanie tych bzdur i komentarzy to już poziom mułu. Już nawet komentarze ich nie ciągną swą ilością. Ja podbiłem Darku Piet, znaczy Mar :)))
5
Co jeszcze zrobić, żeby spierdolić ten sport? Kazać grać w kominiarkach. Czemu? Bo nie ma dżemu.
2
Tak podgrzał, że się redaktor nasycił :)
0
@Jaan11 to pudelek jest
0
@LukaszFan To oczywiście nie jest 9 :)
0
Będziemy kraść, bo przeciętny trener chce przeciętnego grajka.
1
@JanuszKorwinMikke W punkt, ale w tym klubie to normalne. Choć jeszcze nie odszedł, trwa wypychanie.
4
Komentarz usunięty
6
@4Fabregas4 Opowiedz szczegółowo jak i na ile zadłuża. Możesz podać przykład z tą wyprzedażą aktywów. Konkretne kwoty strat w przybliżeniu.
0
@CPuyol Ok Carlosie. Miałem taki pomysł już wcześniej, ale przez grzeczność, sam rozumiesz. Ja i rage bait? Zobacz ile mam komentarzy czy polubień :))) i ze 20 banów- najczęściej za użytkownika, który tu kimś takim jest. Jak miałbym promować zasięgi na tym profilu, skoro wkurza mnie tu połowa tzw. redaktorów i podwójne standardy traktowania użytkowników. Kulą w płot Carlosie. Śnij. Brałnoc.
1
Mądry prezydent czy nie? :)
0
Tek tek. Lewandowscy wpłacili dużą bańkę?
0
@krzak82 Nieprecyzyjnie odpowiedziałem. Moja wina. Biję się deską z gwoździem w plecy :)
0
@CPuyol Wy tu macie równą zjebkę pod sufitem. Nie wszyscy, ale większość. Jak ktoś nie wychwala wszystkiego w Barcie to madryciok. Świat jest też szary Carlosie, zresztą w większości. Białe i czarne w obecnych czasach to domena zakrzywienia świata. Tak to określę, żeby nikogo nie obrazić, ok? :)
0
Po co pisać takie bzdury? I tak sobie zaprzeczać? Skoro Lewy jest chory na ambicję to pójdzie w rejon bombardowań, czy powalczy jeszcze raz o LM? :)
0
@CPuyol Bo widzisz, Carles był jeden. A z Ciebie taki Carles, że Carlos :)))
0
Czyli był rasistą przez chwilę, teraz już nie jest, tylko z ciotkami ma problem. To lepiej czy gorzej? Głosujcie :)
0
@CPuyol Ilu was jest carlos? :)
1
Nie da się czytać tej mowy trawy o niczym.
0
@krzak82 Jestem. I powtarzam: to wina Flicka. Bo czarny blondyn zrobił z trenera podnóżka od dawna. Pisałem o tym już w zeszłym sezonie. A Flick nie powinien na to pozwolić, aby najpierw szło ego blondyna a potem on.
0
@adukla To więcej niż klub…czyli więcej.
2
@Filarrr11 Nie trawię typa, ale tu ma rację.
0
@Marusek Flick to przeciętny trener. Ale dobrze mu w słońcu południa :)
0
@CarlesLegend5 To jestem ograniczony :)
0
@Fog_W_1899 W punkt.
0
@Frogens Właśnie dlatego narzekamy na Flicka :)
0
@Cules69 Mamy trenera mema. Ojca, który zbajerował wszystkich. Tatę na takim poziomie sportu. Komedia :)