0

@KibicBarcy84 Jesteś pracownikiem Lewego?

0

@Coveta Wiara czyni cuda. Tylko nie ma kim grać. Może sędzia nam coś odda, bo w tym skorumpowanym sporcie wszystko jest możliwe. Ale my nie mamy składu na ten etap LM. I na ten etap LM nie mamy trenera. Patrz mecz z Interem rok temu, patrz obecny moment. Oby Atletico coś spierdzieliło, to jest wg mnie jedyna nadzieja. Pozdr

0

0

@daniel32778 Na dziś ta na ten etap LM nie nadaje się połowa składu i przede wszystkim trener.

0

@Tridente2015 Tym bardziej, że po ew. cudzie w Madrycie, wygranie LM w tym roku jest niemożliwe. Chyba, że dwa cuda. Niech się już przejadą tym odkrytym autobusem wśród wiwatującej masy miasta :)

4

W zeszłym roku mówił, że liga. Ale skoro teraz LM to spoko, rozumiem. Dlatego tak spartolił z Atletico. Komedia :)

1

Niech odejdzie. W przyszłym roku Barca dostanie wpierdol na wszystkich frontach. Bo? Bo nikogo nie kupi. Bo? Bo nie ukradną :)

4

Wczoraj był, dziś nie jest, jutro będzie. Jem zupę

0

@kacperFCB_ Jeśli już pijesz to zapomnij też wczorajszy występ Pedriego, Rashforda, Olmo, Torresa, Fermina, Martina, Cubarsiego i napisz również o nich. Pomyśl, że to Polacy, będzie ci łatwiej. Oglądaj mecze, nie czytaj statystyk i nie wierz mediom. Operuj własnym mózgiem.

0

@Coveta Jeśli zdecydował, że po czerwonej nie gramy bronić wyniku a robić wszystko, żeby przy grze Atletico odrabiać, nie można pozbawiać się gracza, który przy wrzutkach w pole karne jedyny ma ułamek, ale jednak szansy. To tak, jakby grał Haalland i on go ściąga taktycznie chcąc doprowadzić do remisu. To koszmarny błąd. A potem rzeźnia- Torres na dośrodkowania, bo nic innego nie można było zrobić Atleti. Zmiana Pedriego ok, bo on nic nie gra. A Rashford gra? Bez jaj. Inne opcje były. Czy to teraz odwrócimy w Madrycie? Nie. Za błędy się płaci.

0

@tarantino10 Nie była :)

0

@RosjaninBut Tylko szły wrzutki i nikt nie potrafił wyskoczyć i sięgnąć piłki. :)))

2

@Soetie Nie mogę odpowiedzieć, bo złapię chyba 20-tego bana. Masz szczęście ancymonie.

0

@dzefrej234 Akcje Yamala marnowały się przez innych, nie Lewego. Czarny blondyn gra na każdego poza Lewym. Marnują inni. Początek meczu- chyba 4 podania blondyna do nikogo, zmarnowali ci nikt.

0

@kacperFCB_ Nie pij.

1

@Adddi WieRZą. Od wiary, nie wieży. Posta nie komentuję, bo po co.

7

Zdjęcie Lewego to był absurd Flicka. On już zapewne o tym wie, że dał dupy. Po drugiej połowie to jednak najgłupszy trener by to zrozumiał. Dzięki tej „taktycznej zmianie” dalej gramy, żeby wygrać tylko już bez napastnika. Niezbyt często spotykana głupota na tym poziomie trenerskim. Ale właśnie, na jakim poziomie? To nie pierwszy błąd uwielbianego Niemca. A potem mowa trawa na konferencji i Hansi Hansi. Tak się nie da. Tak sobie napisałem, bo na tym forum to 90% jara się chwilami, tymi albo tamtymi graczami, otoczką a nie kuma tego sportu. Albo jest ślepa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kris1987 Nie pij. Spryt. Sędzia nie drukował tej akcji. Pokazał żółtą.

0

Nie mają wiary. Źle to wygląda. Remis biorę w ciemno. Tylko kim tu grać?

0

Komentarz usunięty

1

Od początku mówiłem, że to czerwo. Ale dodajmy sobie jeszcze trochę paragrafów i podpunktów w przepisach, żeby każdy interpretował je jak chce a sędziowie, jacy by nie byli, zwariowali.

0

Napisałem po meczu, że to jest absolutne czerwo. Reszta to pierdzenie w bęben.

0

Serio ktoś to kupi?

7

Za co się Lewy zrehabilitował? Co zrobił złego wcześniej „redaktorze”?

4

Uważam, że „jesteś bardzo brzydki” i wracaj do Maroka” to skrajnie rasistowskie uwagi. Myślę też, że to zajebisty news. A że o niczym to już inna para kaloszy.

0

@Bobo25 Tego nie wiedziałem. To skreślam go :)

1

Jeśli w lidze hiszpańskiej sędziowie są dramatycznie słabi, nie oczekuj niczego więcej. Czy w tym przypadku to było czerwo? Dla mnie tak, ale skoro wpierdalasz do każdego przepisu sto niuansów, możesz robić tak lub tak. Simeone o tym wie. Jest jedynym trenerem na tym poziomie, który gestami dziękuje za spalonego, który odbiera Barcelonie finał PK. Tak jak wczoraj, gdy dziękował Bogu za czerwo zanim nie zamieniło się w wielkanocne żółtko. To pojeb. Zawsze taki był. Brutalny na boisku. Ciągle genialny jako trener, który na koniec zawsze wtapia. Włodarze Atletico widocznie mają to samo zródło cbd. Rzecz jest w czym innym. Idąc za zmianą dobrego, starodawnego świata, stworzono chaos, który zawsze można wyjaśnić. I dlatego zawsze real a potem Barca, a potem co zabawne w tym przypadku Atletico bez pamięci będą korzystać a potem tracić. Jeśli zamiast trzech osób decyzyjnych jest piętnaście nie oczekuj precyzji. Oczekuj pisania o tym. Dobrych Świąt albo złych albo takich pośrodku. Interpretacji ostatniego zdania jest mnóstwo :)

0

@addept Długo, ale w punkt :)

1

@Coveta Ale Robert jest Polakiem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?