0

Tak. Strzeli 6 bramek. Chyba, że nie zagra. Oby :)

7

Jutro dzień real madrid tv :)

1

@Bobo25 Które odpały? Ćpa, pije?

1

@mkl87 Nie porównuj Bastoniego do przeciętnego grajka. To nie te buty.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@BISHBASHBOSH Opowiedz.

1

Na szczęście mało kto liczy się z twoją opinią filozofie. Ale rozumiem, że moment jest odpowiedni na filozofię. Jedyne co cię broni to to, że nie wymieniłeś Alvareza, przeciętnego grajka, który miałby zastąpić Lewego.

2

Idealna sytuacja. Zabierać go stamtąd za dwa zeta :)

9

Przecierałem oczy ze zdumienia, jak dobrze Polacy grali. Ale jednym meczem nie jedzie się na mundial. I bramkarz… szkoda.

0

Fajne brednie :)

0

@Metalowy14 W zarządzie piastuję funkcję słowa. Wyrażam swoje opinie poprzez myślenie, mówienie a w tym przypadku również pisanie. Zawsze zaczynając od pierwszego. Myślenia…

0

@bary Mówiłem w przestrzeń kosmiczną. Obcy stamtąd są dużo bardziej rozumni niż obcy z tej strony. „Komu żeś mówił” polonistycznie podkreśla efekt radości braku. Braku czegokolwiek :)

1

Po co pisać takie bzdury dokładnie nie wiem, choć wiem. Lewy w tytule. Click click click :) Pan Dariusz. Redaktor.

0

Nienajlepiej a nawet Nie najlepiej. Po polskiemu jest trudno a redaktorem się bywa :)))

0

Od początku mówiłem- pozbyć się, ale nie posłuchali i przedłużyli. Kolejny po Raphinii Bóg Barcy i szatni. Ale piszą tu, żeby De Jonga się pozbyć się. Analitycy finansowi sprzed kompa :)))

0

@Rupert_Haubica :)))))))))))))))

0

Dawno temu napisałem tu, że zawsze lubiłem tego gracza. Zdania nie zmieniłem. Trzymam kciuki.

1

@Darek_Maruszczak Czyli to Ty zaargumentowałeś moje odwołanie od bana, że nie ma szans, bo mam traktować ludzi z szacunkiem :) A jeśli chodzi o Lewego to już Cię wyżej ktoś wyjaśnił, nie zamierzam w to brnąć. Wyśpij się. I nie pisz nigdy takiego zdania: ja akurat piszę względnie obiektywnie. Rozumiesz, że brzmi idiotycznie prawda? :) Dobranoc.

3

Skoro pracodawca nie ma nic do powiedzenia to wskażcie kogoś kto chciałby odejść. I niby dlaczego? Siano się zgadza, miasto wprawdzie złodziei, ale niezbyt często dotyczy to bogatych. Słońce świeci, duży, ładny stadion, wszyscy liżą się po jajach. Bajka dla wybranych, niekoniecznie wybitnych. To w większości odklejone młode półgłówki. Balde to idealny przykład. Dalej konstruujmy idiotyczne umowy, które zakładają pracodawcy pętlę na szyję. Dalej płaćmy horrendalne siano. A potem się dziwmy, że nadeszły czary…

0

@Darek_Maruszczak Nie pogrążaj się dalej. To nie będę pisał o tym dalej. Pisz z szacunkiem i obiektywnie o zawodnikach klubu, o którym piszesz. Nie o wybrańcach. Uprawiaj dziennikarstwo, nie patologiczną propagandę. Wbrew pozorom to nie boli, ale trzeba mieć jaja.

1

@Vince37 Co to ma do rzeczy? Co ma real do tego?

0

@addept Redaktor Maruszczak za przypadkowe przekręcenie nazwiska dał mi na tydzień bana. To nie będę komentował tym razem tego co pisze. Raphinia gra słaby sezon, poza ostatnimi meczami. Ludzie widzą tylko to co blisko wstecz. Czy zagrałby znakomicie z Atletico? Nie wiadomo. Statystyki by za niego nie zagrały…

0

Tylko po co ten Pan? Po pisanie, bo pisać trzeba…

1

Pomijając wszystko. To jego KOLEJNA kontuzja w tym sezonie. To nie jest pech. Przy okazji zrobiono tu z niego boga po kilku ostatnich meczach. Czy rozum ludzki działa trochę wstecz? Dostrzega jak długo grał źle? Czy jara się tylko ostatnim mrugnięciem, kiedy coś wpadło? LM? Z nim czy bez niego każde kolejne przejście to będzie cud. Podobno się zdarzają, to myślcie o nich. O tych cudach…

1

Po co nam przeciętny gracz? Niech zarabia w Madrycie nawet sto koła euro netto.

5

Gdzie te cztery głupki od Lewego stąd? Na kibelku?

1

@Zaglloba Bo tu nie ma wielu ludzików rozumiejących ten sport. Oni w niego grają na kompie.

0

@JANEK2014 W punkcik.

2

Tyle się napisać przeciw Lewemu. Tyle pracy „dziennikarskiej”. Klik klik klik :) a tu ankieta nie poparła głupich tez.

0

@BARCELONISTAnr1 Nic nie odgrzewam. Nie bywam tu codziennie, bo żyję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?